ISOVER

Tihendusmass Isover Vario DF 310ml

Toote kood: 500925966

EAN kood: 4003973106928

ISOVER VARIO DF on püsielastne liimmass, mida kasutatakse aurutõkkekile VARIO Duplexi ja hooneosade vaheliste liitekohtade puhul, et tagada ühendusele veeauru- ja õhutihedus. Peale ISOVER VARIO DF paigaldamist säilitab mass oma elastsuse. Väga...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 10,95 € / tk 9,12 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  ISOVER VARIO DF on püsielastne liimmass, mida kasutatakse aurutõkkekile VARIO Duplexi ja hooneosade vaheliste liitekohtade puhul, et tagada ühendusele veeauru- ja õhutihedus.

  Peale ISOVER VARIO DF paigaldamist säilitab mass oma elastsuse. Väga hea nakkuvus erinevate materjalidega: betoon, kergbetoon, tellis, krohv, metall ja puit. On lõhnatu ega sisalda lahusteid ning isotsüanaate.

  Tihendusmassi Isover Vario DF kasutatakse aurutõkkekile ühenduskohtades, kui kile on vaja tihendada kõva seina vastu. Sobib kõigi kivimaterjalide ja puidu, vineeri ning puitlaast- ja kipsplaatidega.

  Aluspind peab olema kuiv ning tolmu- ja rasvavaba. VARIO DF mass kantakse silikoonpüstoli abil aluspinnale ca 6…8 mm paksuselt. Seejärel surutakse ISOVER VARIO Duplex kile tugevalt vastu vuugitäidist. Paigaldustemperatuur: -5º C (hetkeline) kuni +50º C. Hoiustamistemperatuur: +5º C kuni +40º C. Termperatuuritaluvus: -40°C - +100°C (peale tihendusmassi kuivamist). Säilib tuubis avamata kuni 24 kuud. Täpsem paigaldusjuhis koos paigaldusskeemidega on Vario kataloogis leheküljel 25.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,408 kg
  Tüüp Passiiv- ja madal energia lahendus