HONEYWELL

Tolmurespiraator Honeywell FFP1 3tk

Toote kood: 500219241

EAN kood: 3603830141430

Honeywell tolmumask on konstrueeritud nii, et see sobiks kõigile- lihtne, mugav ja turvaline. Aja kokkuhoid, kuna on viidud miinimumini reguleerimiseks vajalik aeg. Optimaalselt mugav hingamine, sobitub prillidega. Suurepärane nähtavus. Väldib...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 3,85 € / pakk 3,21 € / pakk 1,28 € / tk 1,07 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Honeywell tolmumask on konstrueeritud nii, et see sobiks kõigile- lihtne, mugav ja turvaline. Aja kokkuhoid, kuna on viidud miinimumini reguleerimiseks vajalik aeg. Optimaalselt mugav hingamine, sobitub prillidega.

  Suurepärane nähtavus. Väldib ärritust. Puudub allergiarisk lateksi vastu. Ei ole kasutuspiiranguid. Loodussõbralik. Pakitud kotikestes 3 maski kaupa mugavuseks ja kaitseks. Suurepärane disain ja kuju: pooljäik mask, konstrueeritud nii, et ajaga ei muudaks kuju . Ülemine osa eelvormitud (puudub ninapealne), et oleks kiirem ja lihtsam kohandada, suurepäraselt tõhus ja turvaline. Täiesti liibuv. Suur sisemine maht, et vältida survet näole ja hõlbustada suhtlemist. Eriti pehme kate, et tagada pehmet ja meeldivat kokkupuuted nahaga ja hõlbustada hingamist. Kaks pehmet ja vastupidavat kummist linti, kinnitatud kõrvade külge, et vältida mis tahes ärrituse ja leke riski filtreerimispiirkonnas. Eriti kerge (8g), et vähendada kandja väsimust ja suurendada vastuvõtlikkust aja jooksul. Lateksi-, silikooni-, PVC-vaba.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,025 kg

  Vaata ka