HONEYWELL

Tolmurespiraator Honeywell FFP2 klapiga 3tk

Toote kood: 500219282

EAN kood: 3603830143359

Honeywell tolmumask on väga hügieeniline ja kergesti transporditav (3 kaupa kotikeses). Konstrueeritud nii, et ideaalselt sobiks igaühele. Lihtsustatud mugav paigaldamine, mis tagab töötajatele kõrget mugavustaset, sobitavuse ja selle...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 5,95 € / pakk 4,96 € / pakk 1,98 € / tk 1,65 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Honeywell tolmumask on väga hügieeniline ja kergesti transporditav (3 kaupa kotikeses). Konstrueeritud nii, et ideaalselt sobiks igaühele.

  Lihtsustatud mugav paigaldamine, mis tagab töötajatele kõrget mugavustaset, sobitavuse ja selle tähenduses ka kaitset. Säästetud aeg, kuna viidud miinimumini reguleerimiseks vajalik aeg. Optimaalselt mugav hingamine. Sobitatav prillidega, suurepärane nähtavus. Väldib ärritust. Puudub allergiarisk lateksi suhtes. Puuduvad kasutuspiirangud. Keskkonnasõbralik. Pakitud 3 kaupa kotikestes mugavuseks ja paremaks kaitseks. Suurepärane disain ja kuju: pooljäik mask, konstrueeritud nii, et ajaga ei muudaks kuju. Ülemine osa eelnevalt vormitud (puudub ninapealne), et kiiremini ja lihtsamini saaks kohandada, suurepäraselt tõhus ja turvaline. Perfektselt liibuv. Suur sisemine maht vältimaks mis tahes survet näole ja hõlbustada suhtlemist. Võlvitud membraan on frontaalselt kaitstud, et minimeerida kahjustused ja lekke ohtu, suurendades niiviisi turvalisust. Suure tõhususega väljalaskeklapp on varustatud spetsiaalse konstruktsiooniga (liblikakujuline, avamis-sulgemissüsteem), et suurendada mugavust ja vähendada väsimust. Kaks pehmet ja vastupidavat kummist linti kinnitatud kõrvade külge, et vältida mis tahes ärrituse ja lekke riski filtreerimispiirkonnas. Eriti kerge (8g), et vähendada kandja väsimust ja suurendada vastuvõtlikkust aja jooksul. Lateksi-, silikooni- ja PVC vaba.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,084 kg

  Vaata ka