Tulekindel montaaživaht Soudal Soudafoam FR GUN 750ml

Toote kood: 501242424

EAN kood: 5411183079977

Soudal Soudafoam FR GUN on ühekomponentne kasutusvalmis isepaisuv polüuretaan püstolvaht. Olenevalt tingimustele on vastupidav leegile kuni 360 minutit*. Tõhus suitsu ja gaasi vastu hermetiseerimisel. Soudafoam FR GUN on sobiv kasutamiseks...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 10,90 € / tk 9,08 € / tk 14,53 € / l 12,11 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Soudal Soudafoam FR GUN on ühekomponentne kasutusvalmis isepaisuv polüuretaan püstolvaht. Olenevalt tingimustele on vastupidav leegile kuni 360 minutit*. Tõhus suitsu ja gaasi vastu hermetiseerimisel.

  Soudafoam FR GUN on sobiv kasutamiseks ukse- ja aknaraamide tulekindlal paigaldamisel; vaheseinte, lagede ja põrandate vahelise ühenduse tulekindlal hermetiseerimisel. Samuti kasutatakse toodet tühimike täitmiseks ja kõiksugustes kohtades, kus on nõutav tulekindlus, sealhulgas katusekonstruktsioonid, isolatsioonimaterjalide ühendamisel, jpm.

  Montaaživahul on suurepärane nake enamike materjalidega (välja arvatud teflon, PE ja PP). Tootel on väga head termilise ja akustilise isolatsiooni omadused. Moodustab tugeva ühenduse ning on väga heade täiteomadustega. Suurepärane stabiilsus - puudub kokkutõmbuvus ja järelpaisumine. Ülevärvitav pärast täielikku kõvanemist. Ei sisalda CFC-d ega H-CFC-d.

  * Leegile vastupidavus minutites on täpsemalt leitav kasutusjuhendis.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,916 kg
  Pakendi mõõtmed 6.6 x 6.6 x 33.0 cm