PADTEX

Tulekustutustekk Padtex 120x180cm

Toote kood: 501028398

EAN kood: 4751009161037

Tulekustutustekk on klaasriidest valmistatud tulekindla materjali tükk, mis on varustatud rihmadega, mille abil on võimalik kustutustekk kiiresti selle pakendist välja tõmmata. Mõõdud 120x180 cm. Tulekustutustekiga saab kustutada tule seda...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 14,95 € / tk 12,46 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Tulekustutustekk on klaasriidest valmistatud tulekindla materjali tükk, mis on varustatud rihmadega, mille abil on võimalik kustutustekk kiiresti selle pakendist välja tõmmata. Mõõdud 120x180 cm.

  Tulekustutustekiga saab kustutada tule seda lämmatades: kolle kaetakse ettevaatlikult tekiga, nii takistatakse hapniku juurdepääs ning tuli sumbub. Tekk peab süttinud aine või seadme täielikult katma. Tuletekiga saab kustutada rasvapõlengut pannil, süttinud kodumasinaid (elektriseadme kustutamisel peab selle eelnevalt vooluvõrgust välja lülitama) või inimest, kellel on süttinud riided. Väiksem tekk sobib eelkõige köögis, pannil süttinud rasva kustutamiseks. Selleks tuleb pannil või potis põlev rasv katta tuletekiga, suruda see ettevaatlikult poti või panni servast alla ja siluda läbi tuleteki nõu servi. Tekk peab olema pingul, et takistada täiendava hapniku ligipääsu. Kindlasti tuleks pott kuumalt pliidilt eemale tõsta! Suurem tekk sobib ka näiteks televiisori või inimese kustutamiseks. Inimese kustutamisel peab isik pikali heitma, seejärel tuleb ta katta tulekustutustekiga ning põlevaid riideid läbi teki patsutada.

  Tulekustutustekki tohib kasutada vaid korra, kuna inimene ei ole ise pädev hindama, millise kahjustuse materjal selle kasutamisel sai. Kui tuli on tekki kahjustanud, võib selle teistkordsel kasutamisel ise viga saada. Rasvapõlengu puhul on tavaline, et rasv imendub tuleteki pinda ning järgmisel kasutamiskorral võib see süttida ning tekitada suuremat kahju kui kustutatav tulekolle. Tuletekki ei pesta, kuna masinpesu võib rikkuda selle riide struktuuri, mistõttu ei pruugi see enam kustutamisel tulekindel olla.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 1,05 kg
  Pakendi mõõtmed 18.0 x 5.0 x 33.0 cm