KEKKILÄ

Turbaplokk Kekkilä

Toote kood: 501439289

EAN kood: 6438313136774

Kekkilä turbaplokk on vastupidav looduslik materjal aedade rajamiseks. Turbaplokkidest võib aeda ehitada erinevaid moodustisi ja detaile. Ühe ploki suurus on umbes 45 x 31 x 21 cm. Turbaploki kasutusvõimalused ulatuvad jaapani stiilis...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 1,90 € / tk 1,58 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Kekkilä turbaplokk on vastupidav looduslik materjal aedade rajamiseks. Turbaplokkidest võib aeda ehitada erinevaid moodustisi ja detaile. Ühe ploki suurus on umbes 45 x 31 x 21 cm.

  Turbaploki kasutusvõimalused ulatuvad jaapani stiilis sammaldunud aiast kuni traditsioonilise köögiaiani. Turbaploki sisse võib otse istutada happelist mulda eelistavaid taimi, näiteks kännasmustikaid, pohli või murakaid. Turbaplokki saab kasutada ka mulla sisse purustatult happelist mulda eelistavate taimede kasvualusena. Samu turbaplokke saab aastaringselt kasutada mitmesugusel otstarbel. Sügisel saab neist ehitada talvekaitseid külmakartlikele taimedele, kevadel kas või lillepeenraid ääristada või neist pikaealise turbaplokimüüri rajada. Turbaplokk koosneb pungsamblast. Plokid on lõigatud soost ning neid ei ole töödeldud.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 6 kg
  Pakendi mõõtmed 45.0 x 31.0 x 31.0 cm