BOSCH

Universaalpuur Bosch CYL-9 Multi Construction 12,0 x 150mm

Toote kood: 500557132

EAN kood: 3165140044882

Bosch CYL-9 Multi Construction universaalpuur praktiliselt kõikide materjalide puurimiseks siseviimistlustöödel. Läbimõõt 12,0mm, tööpikkus 90mm ja üldpikkus 150mm. Parimad tulemused tavalisel ja löökpuurimisel. Universaalpuur Bosch CYL-9 Multi...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 14,05 € / tk 11,71 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Bosch CYL-9 Multi Construction universaalpuur praktiliselt kõikide materjalide puurimiseks siseviimistlustöödel. Läbimõõt 12,0mm, tööpikkus 90mm ja üldpikkus 150mm. Parimad tulemused tavalisel ja löökpuurimisel.

  Universaalpuur Bosch CYL-9 Multi Construction universaalpuur on ette nähtud praktiliselt kõikide materjalide puurimiseks siseviimistlustöödel, nt betooni, müüritise, tellise, eterniidi, kergmaterjalide, mitmekihiliste materjalide, keraamiliste plaatide, puidu, plasti, metallpleki, alumiiniumi puurimiseks.

  Aktiivne tsentreerimisotsak betooni aktiivseks lõikamiseks. Pikaajaline kõvametall, peeneim teralisus - pikk eluiga ja suurim vastupidavus. 2-teraline, AWB joodis ja karastus - optimeeritud läbimõõduga jootmis- ja karastamistehnoloogia, et suurendada puuri tugevust ja vähendada puurimise ajal tekkivat vibratsiooni. Teemantlihvitud lõikeservad võimaldavad universaalset puurimist. 4-spiraalne Dura Design - südamik suurema läbimõõduga, et suurendada vastupidavust ja stabiilsust betooni puurimisel.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,08 kg
  Pakendi mõõtmed 4.1 x 21.5 x 1.2 cm