BOSCH

Universaalpuur Bosch CYL-9 Multi Construction 5,0 x 85mm

Toote kood: 500557102

EAN kood: 3165140044806

Bosch CYL-9 Multi Construction universaalpuur praktiliselt kõikide materjalide puurimiseks siseviimistlustöödel. Läbimõõt 5,0mm, tööpikkus 50mm ja üldpikkus 85mm. Parimad tulemused tavalisel ja löökpuurimisel. Universaalpuur Bosch CYL-9 Multi...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 6,15 € / tk 5,13 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Bosch CYL-9 Multi Construction universaalpuur praktiliselt kõikide materjalide puurimiseks siseviimistlustöödel. Läbimõõt 5,0mm, tööpikkus 50mm ja üldpikkus 85mm. Parimad tulemused tavalisel ja löökpuurimisel.

  Universaalpuur Bosch CYL-9 Multi Construction universaalpuur on ette nähtud praktiliselt kõikide materjalide puurimiseks siseviimistlustöödel, nt betooni, müüritise, tellise, eterniidi, kergmaterjalide, mitmekihiliste materjalide, keraamiliste plaatide, puidu, plasti, metallpleki, alumiiniumi puurimiseks.

  Aktiivne tsentreerimisotsak betooni aktiivseks lõikamiseks. Pikaajaline kõvametall, peeneim teralisus - pikk eluiga ja suurim vastupidavus. 2-teraline, AWB joodis ja karastus - optimeeritud läbimõõduga jootmis- ja karastamistehnoloogia, et suurendada puuri tugevust ja vähendada puurimise ajal tekkivat vibratsiooni. Teemantlihvitud lõikeservad võimaldavad universaalset puurimist. 4-spiraalne Dura Design - südamik suurema läbimõõduga, et suurendada vastupidavust ja stabiilsust betooni puurimisel.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,011 kg
  Pakendi mõõtmed 4.1 x 14.5 x 0.5 cm