CAPAROL

Universaalvärv Caparol Amphibolin, matt, valge 2,5L

Toote kood: 500214172

EAN kood: 4002381805911

Caparol Amphibolin E.L.F. on universaalvärv sise- ja välisviimistluseks. Siidjasmatt lahustivaba fassaadi- ja sisevärv on väga hea nakkuvusega, kulumis-, pesemis- ja ilmastikukindel. Värvi toon on valge (Baas 1) - kaupluses toonitav heledatesse...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 26,90 € / tk 22,42 € / tk 10,76 € / l 8,97 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Caparol Amphibolin E.L.F. on universaalvärv sise- ja välisviimistluseks. Siidjasmatt lahustivaba fassaadi- ja sisevärv on väga hea nakkuvusega, kulumis-, pesemis- ja ilmastikukindel.

  Värvi toon on valge (Baas 1) - kaupluses toonitav heledatesse ja pastelsetesse toonidesse vastavalt ColorExpress toonimissüsteemile. Tooni sobivust kontrolli kaupluses.

  Caparol Amphibolin E.L.F. on mitmekülgselt kasutatav miinimumini viidud emissiooniga ja lahustivaba fassaadi- ja sisevärv, erakordselt hea nakkuvusega peaaegu kõigi aluspindadega. Välistöödel kasutatav ilmastikukindel värv siledatele ja peene struktuuriga aluspindadele, kaitseb hästi agressiivsete õhusaasteainete eest.

  Universaalvärv välistöödeks mineraalsetele krohvidele ehitussegude rühmadest PII ja PIII, betoonile, tellismüüritisele, kiudtsementplaatidele, vanadele kandvatele värvkatetele, tsingitud pindadele, kõvale PVC-le, mitte mõõtuhoidvale puidule.

  Sisetöödel kasutamiseks väga kulumiskindel, pesemiskindel, pinnastruktuuri säilitav värv, tänu suurele kulumiskindlusele sobib eriti hästi ka Capaver klaaskiudtapeetide värvimiseks ja tänu heale valgust peegelduvusele sobib nõrgalt valgustatud koridoride, trepikodade, laoruumide, töökodade ja maa-aluste garaažide värvimiseks.

  E.L.F - vähendatud emissiooniga ning lahustivaba! Teaduslikult sertifitseeritud kvaliteetmärgis lubab tootesisaldusse maksimaalselt 0,01% lahusteid, mis on 30 korda madalam kui EL direktiivides lubatu! Oht tervisele tavaolukordades välistatud.

  • Kulunorm: ca 8 m²/l kihi kohta siledal aluspinnal. Karedatel pindadel on materjalikulu vastavalt suurem. Täpne materjalikulu teha kindlaks proovikatmise käigus.
  • Kuivamisaeg (+20°C; RH 65%): ülevärvitav 4- 6 tunni möödudes, vihmakindel 24 tunni pärast. Täiesti kuiv ja koormust taluv on pind umbes 3 päeva pärast. Madalam temperatuur ja suurem õhuniiskus pikendavad kuivamisaega.
  • Vedeldi: vesi
  • Töövahendid: pintsel, rull või pihusti
  • Märghõõrdekindlus: Märghõõrdeklass 1 vastavalt standardile EVS EN 13 300
  • Nõutav õhu- ja pinnatemperatuur: minimaalselt +5°C

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 3,48 kg
  Pakendi mõõtmed 0.205 x 0.205 x 0.18 cm
  Pakendi suurus (L) 2,5
  Läikivusaste Matt
  Lahusti Vesi
  Kasutus Sise- ja välistingimustes

  Vaata ka