Väetis lubjakivijahu 2 kg

Toote kood: 500824103

EAN kood: 4742604000623

Lubjakivijahu kasutatakse mineraalmulla, murupinna või kasvuturba happesuse vähendamiseks. Lubjakivijahu lisamise tulemusena pinnase pH tõuseb, toitainete lahustuvus paraneb ja mulla mikroorganismide tegevus elavneb. Lubjakivijahu on mitmekülgne...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 1,85 € / tk 1,54 € / tk 0,93 € / kg 0,77 € / kg

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Lubjakivijahu kasutatakse mineraalmulla, murupinna või kasvuturba happesuse vähendamiseks. Lubjakivijahu lisamise tulemusena pinnase pH tõuseb, toitainete lahustuvus paraneb ja mulla mikroorganismide tegevus elavneb.

  Lubjakivijahu on mitmekülgne lubiväetis, mida kasutatakse mulla ja turba liigse happesuse (pH<5,5) neutraliseerimiseks. Samuti võib kasutada ka muru väetamiseks, takistades ühtlasi sammaldumist, tigude tõrjeks aias ja kaltsiumipuuduse leevendamiseks, köögiviljadel, kaunviljadel, õunapuudel, vaarikal, maasikal, luuviljalistel. Kasutusnormid: Mulla happesuse neutraliseerimiseks ja muru väetamiseks 400-600 g/m²-le. Turbasubstraadi neutraliseerimiseks 9-10 kg 1m³ turba kohta. Õunapuud, vaarikas, maasikas, luuviljalised 0,5-1,5 kg/ m²-le. Köögiviljamaale sobib lubjakivijahu anda 3-5 aasta tagant 0,3-0,5 kg/m²-le. Peenarde ümber raputatakse ühe või kahekordne riba lubjakivijahu, mis on tigudele ebameeldiv ja võimatu läbida. Kasutamisega olla ettevaatlik, kuna pikapeale muutub muld leeliseliseks.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 2 kg
  Pakendi mõõtmed 20.0 x 17.0 x 5.0 cm
  Orgaaniline Ei