Väetis raudsulfaat Baltic Agro 0,8kg

Toote kood: 500824101

EAN kood: 4742604000647

Raudsulfaat on olmekemikaal, mida kasutatakse rootsi värvi koostises, lubivärvi toonimisel, puidu immutamisel, viljapuude pritsimisel, taimedega villa värvimisel, murust sambla tõrjumisel. Raudsulfaadi lahusega pritsimine tõrjub õuna- ja...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 3,20 € / tk 2,67 € / tk 4,00 € / kg 3,33 € / kg

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Raudsulfaat on olmekemikaal, mida kasutatakse rootsi värvi koostises, lubivärvi toonimisel, puidu immutamisel, viljapuude pritsimisel, taimedega villa värvimisel, murust sambla tõrjumisel.

  Raudsulfaadi lahusega pritsimine tõrjub õuna- ja pirnipuu kärntõbe, puuviljamädanikku, viljapuude ja marjapõõsaste lehelaiksust, karusmarja-jahukastet, sõstra viltroostet, karusmarjapõletikku, roosi-jahukastet, roosiroostet. Viljapuude ja marjapõõsaste pritsimiseks valmistatakse raudsulfaadi 3-5%-list lahus (300-500 g lahustada 10 liitris vees), mida pritsitakse varakevadel (enne pungade puhkemist) või hilissügisel (pärast lehtede langemist).

  Raudsulfaat hävitab hästi samblaid ja samblikke nii puutüvedelt kui murust. Raudsulfaadi vesilahuse kasutamisel suvel kuivab lahus liialt kiiresti, et jõuda surmata haigustekitajaid. Seetõttu on hea efektiga raudsulfaati sisaldava tüvevalgendi kandmine puudele kohe pärast haiguse avastamist või ka profülaktiliselt.

  Raudsulfaadiga töötamisel kasutada plast-, klaas- või roostevabast metallist anumaid. NB! Ärritav, kahjulik.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,8 kg
  Pakendi mõõtmed 13.0 x 12.5 x 13.0 cm
  Orgaaniline Ei