GARDEN SEASONS

Väetis vermikuliit Garden Seasons, 3L

Toote kood: 500220366

EAN kood: 4742145007051

Väetis Vermikuliit on ideaalne suvelillede istutamisel. Segada mullaga. Kasutatakse toalille-, ampli- ja rõdukastimuldades struktuuri parandamiseks ja veemahutavuse suurendamiseks. Sobib külvimulla koostisesse, seemnekülvide katmiseks ja...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 2,75 € / tk 2,29 € / tk 0,92 € / l 0,76 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Väetis Vermikuliit on ideaalne suvelillede istutamisel. Segada mullaga.

  Kasutatakse toalille-, ampli- ja rõdukastimuldades struktuuri parandamiseks ja veemahutavuse suurendamiseks. Sobib külvimulla koostisesse, seemnekülvide katmiseks ja pistikute juurutamiseks, samuti köögiviljade ja lillesibulate talviseks säilitamiseks. Vermikuliit loob mullasegudes hea niiskus- ja õhurežiimi ning vähendab üle- ja alakastmisest tingitud ohte. Saadakse magneesiumi, alumiiniumi ja raua looduslikest silikaatidest, mida on paisutatud kuumutamise teel. Vermikuliidil on suur veemahutavus, materjal on steriilne, stabiilse struktuuriga, neutraalse reaktsiooniga (pH 7). Ei soovitata kasutada hapulembeste taimede (asalead, rodod, kanarbikud) kasvatamisel, sest koostises olevad karbonaadid muudavad pinnase aja jooksul aluseliseks.

  Soovitus: Istutamisel segatakse vermikuliit turba ja kompostmullaga (1:1:1). Seemnete külvil kasutatakse vermikuliiti koos turbaga (1:1). Lubatud kasutada mahetootmises.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,2 kg
  Pakendi mõõtmed 35.0 x 23.0 x 5.0 cm
  Pakendi suurus (L) 3
  Kuumakindel Kogu aasta
  Orgaaniline Ei