ESKARO

Värvieemaldaja Eskaro OPS Pro 0,75L

Toote kood: 501583037

EAN kood: 4740381014666

Eskaro OPS Pro on efektiivne vahend vanade laki- ja värvipindade pehmendamiseks ning eemaldamiseks mineraalsetelt, metall- ja puitpindadelt sise- ja välistöödel. Tänu geeljale koostisele sobib ideaalselt vertikaalpindade töötlemiseks. Eskaro...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 9,95 € / tk 8,29 € / tk 13,27 € / l 11,06 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Eskaro OPS Pro on efektiivne vahend vanade laki- ja värvipindade pehmendamiseks ning eemaldamiseks mineraalsetelt, metall- ja puitpindadelt sise- ja välistöödel. Tänu geeljale koostisele sobib ideaalselt vertikaalpindade töötlemiseks.

  Eskaro OPS on ette nähtud vanade laki- ja värvipindade pehmendamiseks ning nende eemaldamiseks mineraalsetelt, metall- ja puitpindadelt. Soodustab efektiivselt alküüd-, õli- ja polüuretaanvärvide, samuti vesilahustuvate materjalide, sealhulgas tekstuurkatete ja liimide eemaldamist. Kasutatakse ka graffitite eemaldamiseks värvimata pindadelt. Üldjuhul ei muuda toode mineraalsete ega puitpindade värvust.

  Vahendit tuleb ettevaatlikult kasutada plastpindadel (polüstürool, PVC jne): alati tuleb kontrollida selle mõju märkamatutes kohtades. Mitte kasutada alumiiniumpindadel.

  • Kulunorm: 1 liitri vahendiga saab töödelda kuni 1…3 m², olenevalt eemaldatava kattematerjali liigist ja kihipaksusest.
  • Töövahendid: pintsel, madalakarvaline värvirull, pahtlilabidas.
  • Töövahendite puhastamine: Töövahendid pesta puhtaks vee ja seebiga.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,75 kg
  Pakendi mõõtmed 8.1 x 8.1 x 21.3 cm
  Pakendi suurus (L) 0,75
  Kasutus Sise- ja välistingimustes