ESKARO

Värvilisand Eskaro Time+, 0,3L

Toote kood: 501172640

EAN kood: 4740381010712

Värvitu, värvide kuivamisaja aeglustaja Eskaro Time+ pikendab värvide kuivamisaega poolteist korda, võimaldab värvikihti pikemat aega tasandada ja tagab ühtlasema lõpptulemuse. Time+ aeglustab vee aurumist värvikihist, mis võimaldab hoida...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 5,50 € / tk 4,58 € / tk 18,33 € / l 15,28 € / l

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Värvitu, värvide kuivamisaja aeglustaja Eskaro Time+ pikendab värvide kuivamisaega poolteist korda, võimaldab värvikihti pikemat aega tasandada ja tagab ühtlasema lõpptulemuse.

  Time+ aeglustab vee aurumist värvikihist, mis võimaldab hoida värvimisel kauem "märga serva". See annab rohkem aega värvikihi tasandamiseks.

  Soovitav lisada, kui värvitakse suuri pindu, köetavates ruumides, kõrgemal temperatuuril, külg- või erivalgustusega ruumides jt tingimustes, mis kiirendavad värvi kuivamisaega.
  Time+ on peaaegu lõhnatu, ei muuda värvi läiget ega tooni ning on asendamatu lisand erksate ja tumedate toonidega värvimisel.

  Vahend lisatakse värvi sisse väikeste portsjonite kaupa pidevalt segades. Mitte lisada rohkem kui 3% värvi mahust. Sobiv vahekord on 0,3 liitrit Time+ lisandit 9-10 liitri värvi kohta. Time+ lisandiga värvi ei ole soovitatav vedeldada.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,35 kg
  Pakendi mõõtmed 6.5 x 6.5 x 17.9 cm
  Pakendi suurus (L) 0,3
  Kasutus Sisetingimustes