GUSTAVSBERG

Valamusegisti Gustavsberg Nautic 214245 kõrge mudel

Toote kood: 500220794

EAN kood: 7393792221849

Nautic valamusegisti 150 mm jooksutoruga, kõrgendatud korpusega. Sisseehitatud energia- ja veesäästufunktsiooniga, painduvate veeühendusvoolikutega. Veesäästufunktsioon kindlustab, et vett kulub täpselt niipalju kui vajalik....

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 139,00 € / tk 115,83 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Nautic valamusegisti 150 mm jooksutoruga, kõrgendatud korpusega. Sisseehitatud energia- ja veesäästufunktsiooniga, painduvate veeühendusvoolikutega.

  Veesäästufunktsioon kindlustab, et vett kulub täpselt niipalju kui vajalik. Energiasäästufunktsiooni abil väheneb energiatarbimine kuni poole võrra. Segisti painduvad veeühenduse voolikud on valmistatud keskkonda säästvatest korrosioonikindlatest ja ümbertöötlemiseks sobivatest materjalidest. Segisti kõik komponendid on valmistatud materjalidest, mida on lubatud kasutada kokkupuutes toiduainetega (joogiveega). Segistil on Põhjamaade sõltumatu organisatsiooni INTRA-CERT poolt väljastatud kvaliteedimärgistus Nordic Quality, mis annab kindluse, et toode on kõrgeima kvaliteediga ja mis garanteerib parima võimaliku hoolduse.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 2,99 kg
  Pakendi mõõtmed 33.0 x 23.0 x 7.8 cm
  Käsidušš / bidee Ei
  Optiline Ei
  Materjal Kroomitud messing
  Värv Kroom