Vana Maamaja. Käsiraamat

Toote kood: 500939817

EAN kood: 9789949482382

Raamatus on ligi 400 fotot ja joonist, mis aitavad ka algajal ehitajal saada põhjaliku ettevalmistuse maamaja taastamisest ja oma kodu loomisest. Ilmumisaasta: 2012. Formaat: kõvakaaneline. Lehekülgi: 293 lk. Raamat on sündinud koostöös Eesti...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 24,46 € / tk 22,44 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Raamatus on ligi 400 fotot ja joonist, mis aitavad ka algajal ehitajal saada põhjaliku ettevalmistuse maamaja taastamisest ja oma kodu loomisest. Ilmumisaasta: 2012. Formaat: kõvakaaneline. Lehekülgi: 293 lk.

  Raamat on sündinud koostöös Eesti Vabaõhumuuseumi teadurite ja paarikümne spetsialistiga ning on ainukordne Eestis, kuna varem pole nii põhjalikku maamaja taastamise ja ehitamise käsiraamatut Eestis ilmunud. Sellest käsiraamatust saavad abi nii need, kellel alles plaan vana maja soetamiseks, kui ka need, kes tunnevad, et nüüd on paras aeg maja remontida, renoveerida või ümber ehitada. Ja pole ju ka tähtis, kas vana maja asub maal või linnas, head ehituslahendused võivad sobida mõlemale.

  Raamat on jagatud kolme ossa, millest esimeses antakse põgus ülevaade eesti taluhoonete arengust 19. sajandi keskpaigast kuni Teise maailmasõjani. Oma koht on raamatus ka taluõuel ja -aial. Teises osas selgitatakse kõike seda, millega tuleks kindlasti arvestada, enne kui üldse tegelikuks ehituseks läheb: kontseptsioon, õigusruum ja suuremate tööde puhul kindlasti ka ehitusprojekt. Raamatu kolmandas, kõige mahukamas osas pakume võimalikke lahendusi praktilisteks hooldus- ja ehitustöödeks.

  Koostanud Joosep Metslang. Kujundanud Andres Tali. Joonestanud Kaari Metslang. Mõõt: 245x185x23 mm.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,905 kg
  Pakendi mõõtmed 24.5 x 18.5 x 2.3 cm