NO BRAND

Vedelväetis roosidele Compo, 1L

Toote kood: 500933616

EAN kood: 4008398245603

Kiiretoimelise mõjuga rooside vedelväetis mikroelementidega, mis on eriti sobiv nii peenraroosidele kui potiroosidele. Tagab tugeva võrsumise ja terve kasvu. Maht 1 liiter. Tasakaalustatud NPK väetislahus on eriti sobiv nii peenraroosidele kui...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 8,50 € / tk 7,08 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Kiiretoimelise mõjuga rooside vedelväetis mikroelementidega, mis on eriti sobiv nii peenraroosidele kui potiroosidele. Tagab tugeva võrsumise ja terve kasvu. Maht 1 liiter.

  Tasakaalustatud NPK väetislahus on eriti sobiv nii peenraroosidele kui potiroosidele. Kõrge lämmastiku osakaal hoolitseb tugeva võrsumise ja terve kasvu eest. Kaalium tugevdab taime rakustruktuuri läbi selle ka roosivart ja võrseid. Fosfori osakaal soodustab õite tekkimist. Lisamagneesium toetab klorofülli moodustumist ja takistab koos mikrotoitainetega lehtede kolletumist. Kasutamine: enne kasutamist loksutada; kork täita esimese astmeni (I) väetisega; mõõdetud väetise hulk lisada 1 liitrile veele. Kasutusaeg: Märts kuni oktoober: toa- ja potitaimi väetada 1 kord nädalas. November kuni veebruar: 1 kord kuus. Peenral kasvavaid taimi väetada aprillist augustini 1-2 korda nädalas. Septembrist alates väetamist vähendada. Oktoobrist veebruarini mitte väetada.

  Toitainete sisaldus: Lämmastik (N) 7%; millest nitraatidena (NO3) 2,9%, ammooniumina (NH4) 4,1%, fosfor 2,2% (P2O5 5%); Kaalium 5% (K2O 6 %). Mikroelemendid: boor (B): 0,01%; molübdeen (Mo): 0,001%. Kelaatidena EDTA-st vask (Cu): 0,002%, raud (Fe): 0,02%, mangaan (Mn): 0,01%, tsink (Zn): 0,002%. Säilitustemperatuur: +5 kuni +40°C. Kaitsta päikese eest! Hoida laste ja loomade eest! Kontsentraati või kastmisvett mitte valada kanalisatsiooni või loodusesse. Kasutada vaid juhul kui on kindlaks tehtud vajadus. Mitte ületada soovitatud koguseid.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 2 kg
  Pakendi mõõtmed 7.0 x 9.0 x 28.0 cm