BALTIC AGRO

Vedelväetis universaalne Baltic Agro 1L

Toote kood: 500554613

EAN kood: 4771601313078

Kiiretoimeline vees lahustuv mikroelementidega täisväetis rooside, maasikate, suvelillede, toa-, rõdu-, ampli-, kasvuhoone- ja avamaataimede, ilu- ja marjapõõsaste ning viljapuude kastmiseks. Maht 1l. Sisaldab kõiki taimede kasvuks ja arenguks...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 3,30 € / tk 2,75 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Kiiretoimeline vees lahustuv mikroelementidega täisväetis rooside, maasikate, suvelillede, toa-, rõdu-, ampli-, kasvuhoone- ja avamaataimede, ilu- ja marjapõõsaste ning viljapuude kastmiseks. Maht 1l.

  Sisaldab kõiki taimede kasvuks ja arenguks vajalikke põhitoitaineid ja mikroelemente sobivas vahekorras. Väetise kasutamine annab lilledele erksa õievärvi, lopsakad õied, rikkaliku ja pikaajalise õitsemise, tugeva juurestiku ning intensiivse rohelise lehevärvuse. Marja- ja köögiviljakultuurid kasvatavad maitsva ja suure saagi. Tasakaalustatult toitunud taimed on kahjurite ja seenhaiguste suhtes hea vastupanuvõimega.

  Üks kuni kaks pudeli korgitäis (20 -40 ml) vedelväetist lahustada 10 l vees, segada ja kasta taimi märtsist septembrini üks kord nädalas, oktoobrist veebruarini üks kord kuus. Vegetatsiooniperioodil (märtsist oktoobrini) 1 kord nädalas.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 1 kg
  Pakendi mõõtmed 26.0 x 7.8 x 7.8 cm
  Tüüp Lilleväetis
  Orgaaniline Ei
  Kuumakindel Kogu aasta