Аквафор

Veefiltri element Aquaphor K1-07

Toote kood: 500617827

EAN kood: 4600987002255

Vahetatav filter joogivee lõplikuks puhastamiseks. Eemaldab kõik levinud saasteained (sh kloori, plii), bakterid ja tahked osakesed läbimõõduga üle 0,8 µ. Filter vahetatakse koos korpusega, pakkudes tõhusamat kaitset bakterite vastu. Aquaphor...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 14,95 € / tk 12,46 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Vahetatav filter joogivee lõplikuks puhastamiseks. Eemaldab kõik levinud saasteained (sh kloori, plii), bakterid ja tahked osakesed läbimõõduga üle 0,8 µ. Filter vahetatakse koos korpusega, pakkudes tõhusamat kaitset bakterite vastu.

  Aquaphor Crystal H on uue põlvkonna filter, mis tagab joogivee mitmeastmelise puhastamise ning vee pehmendamise. Aquaphor elementmoodulid valmistatakse süsinikplokitehnoloogial. Moodulid kujutavad endast filtrimaatriksit, mis koosnevad granuleeritud kookospähklikoore aktiivsöest ning ioonivahetuskiust Aqualen. Bakteritsiidina sisaldavad filtrielemendid hõbedat.

  Kaasaegne õhuke kuju - tänu kollektori originaalsele patenteeritud ehitusele ja uue plokk-moodulkontseptsiooni kasutamisele on veepuhasti Aquaphor Crystal H ülimalt kompaktne. Bakteriaalne ohutus - esimest korda ajaloos kujutavad vahetatavad filtrielemendid endast ühtset tugeva plastkorpusega plokk-moodulit. Moodulit vahetades te mitte ei vaheta filtrielementi, vaid uuendate kogu veepuhasti korpuse. Kolloidraua eemaldamine - tänu mahulisele filtreerimisele eemaldab veepuhasti Aquaphor Crystal H tõhusalt kolloidraua. Aquaphori filtrites on graanulitevaheline ruum täidetud ioonivahetuskiududega AQUALEN, mille diameeter on 0,02 mm. Tänu sellele eemaldatakse ka kõige pisemad kolloidraua osakesed. Uus kassetiseeria - võrreldes 10“ standardse filtrielemendiga on sorptsioonaine kogust igas filtrielemendis suurendatud 10% võrra. See tagab vee kvaliteetsema puhastamise ja suurendab tootlikkust. Eraldi kraan - uus keraamiline kraanisüdamik teeb filtri kasutamise äärmiselt lihtsaks. Moodulite vahetamise lihtsus - moodulite vahetamine on lihtne ning ei vaja eri vahendeid. Kõigi kolme mooduli vahetamine ei võta kokku üle ühe minuti.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 0,7 kg
  Pakendi mõõtmed 31.0 x 0.08 x 0.08 cm
  Sügavus (cm) 31
  Laius (cm) 8
  Kõrgus (cm) 9
  Värv Valge
  Materjal Plastmass