ZENNER

Veemõõtja Zenner 20 QN 4 190mm külm

Toote kood: 500910259

EAN kood: 4001471298510

Mitmejoaliseid (Multi-Jet) arvesteid kasutatakse külma või sooja vee kulu mõõtmiseks. Arvestitel on EU tüübikinnitus ning arvestid on taadeldud. Mehaaniline kuiva loenduriga mitmejoaline tiivikarvesti koosneb korpusest, mõõõtemehanismist ja...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 36,95 € / tk 30,79 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Mitmejoaliseid (Multi-Jet) arvesteid kasutatakse külma või sooja vee kulu mõõtmiseks. Arvestitel on EU tüübikinnitus ning arvestid on taadeldud.

  Mehaaniline kuiva loenduriga mitmejoaline tiivikarvesti koosneb korpusest, mõõõtemehanismist ja loendurist. Korpus on valmistatud messingist. Mõõtemehanism koosneb sümeetriliste avadega mõõtekambrist ja tiivikust. Loenduril on 5-kohaline numbriline näit (m3). Loenduri ja mõõtemehanismi vahel on magnetülekanne. Loendur on mõõtemehanismist hermeetiliselt eraldatud ning vesi ei pääse loendurisse. Loenduri näit on selgelt loetav ka juhul, kui vesi ei ole väga puhas. Valikus on ka impulssmooduliga arvestid impulsi sagedusega 10 või 100 l/imp. Arvesti võib paigaldada horisontaalasendis, loendur ülespoole. Ühendamiseks torustikuga võib kasutada spetsiaalset konsooli või ühendusliiteid.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 1 kg
  Pakendi mõõtmed 20.0 x 10.0 x 12.0 cm