GARDENA

Veevõrgusüsteemi stardikomplekt Gardena

Toote kood: 500826211

EAN kood: 4078500825504

Stardikomplekt on mugav viis automaatse kastmisega alustamiseks. Komplekti kuuluvad kodu või aia mugavaks vesiühenduseks vajalikud olulised tarvikud. Stardikomplekti kuuluvad tarvikud kahe ühenduspunkti loomiseks ning loodavat süsteemi saab...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 119,00 € / tk 99,17 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Stardikomplekt on mugav viis automaatse kastmisega alustamiseks. Komplekti kuuluvad kodu või aia mugavaks vesiühenduseks vajalikud olulised tarvikud.

  Stardikomplekti kuuluvad tarvikud kahe ühenduspunkti loomiseks ning loodavat süsteemi saab lõputult laiendada. Vesi tuleb kraanist läbi maa-aluste ühendustorude ühenduspunkti. Ühendustoru juhib vee püsipaigaldatud kollektoritesse. Sealt saab vett lihtsalt aiavooliku abil igal ajal kätte. Ühenduspunktidel ja kollektoritel on prahi eest kaitsvad katted. Ümar kate ei takista muruniitmist. Eemaldatav filter hoiab ära mustuse sattumise avatud pesasse. Kaasasolev äravooluklapp muudab süsteemi talvekindlaks.

  Komplektis: 1 "Profi" Maxi-Flow Systemi liitmikukomplekt, 1 ühenduspunkt, 2 veeliini kollektorit, 1 T-liitmik, 3 25 mm × 3/4" sisekeermega liitmikku, 1 25 mm × 3/4" sisekeermega T-liitmik ja 1 äravooluklapp. Paigaldamiseks on lisaks vajalikud: Gardena ühendustoru 25 mm ja sobivas pikkuses aiavoolik 19 mm (3/4").

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 1,9 kg
  Pakendi mõõtmed 27.3 x 15.7 x 26.8 cm