GARDENA

Voolikuhoidik Gardena 35 Roll-Up Automatic

Toote kood: 500978316

EAN kood: 4078500802406

Seinale paigaldatav voolikuhoidik 35 roll-upu automatic teeb kastmise eriti lihtsaks ja mugavaks. Voolikupool teeb väntamise teie eest ära. Praktiline voolikupool paigaldatakse seinale ning seda saab 180° pöörata. Voolikut saab vähese vaevaga...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

    Hind 189,00 € / tk 157,50 € / tk

    Ostukorvi lisamiseks palun
    vali kauplus!

    Seinale paigaldatav voolikuhoidik 35 roll-upu automatic teeb kastmise eriti lihtsaks ja mugavaks. Voolikupool teeb väntamise teie eest ära. Praktiline voolikupool paigaldatakse seinale ning seda saab 180° pöörata.

    Voolikut saab vähese vaevaga lahti kerida ning kuni 50 cm vahedega peatada. 13 mm (½ tolli) läbimõõduga kvaliteetvoolik kindlustab suure veevoolu ja vihmuti optimaalse töö. Lukk avaneb vooliku kergel tõmbamisel ning tänu kerimisautomaatikale keritakse voolik hõlpsalt pooli, ilma et voolikut tuleks painutada või vändata. Teie käed jäävad puhtaks. Integreeritud terasvedru sobib ideaalselt voolikupikkusele ning tagab ühtlase ja võimsa tagasikerimise. Integreeritud voolikujuhik takistab vooliku keerdu minekut ja takerdumist. Pärast voolikupooli kasutamist saab ühendusvooliku hõlpsalt kinnitada tilkumisvastase seadme külge, mis takistab vee tilkumist voolikust. Düüsid, pihustid ja pesuharjad saab mugavalt seinakinnitusse riputada, kus need on alati kasutusvalmis. Talveks saab voolikupooli ergonoomilisest käepidemest kinni hoides hõlpsalt seinakinnitusest eemaldada ning külmumiskindlasse kohta hoiule viia.

    Seinale kinnitatav voolikupooli juurde kuulub 35-meetrine kvaliteetvoolik, 2-meetrine ühendusvoolik, astmevabalt reguleeritav pihustusdüüs ja vajaminevad Gardena süsteemitarvikud: kolm kraaniühendust, standardne voolikuliitmik ja veesulgur. Tänu kaasas olevale seinakinnitusele, kruvidele ja seinatihvtidele on paigaldamine väga lihtne.

    Tooteinfo

    Omadused Väärtus
    Netokaal 16 kg
    Pakendi mõõtmed 68.5 x 28.5 x 56.0 cm
    Laius (cm) 28,5
    Pikkus (cm) 68,5
    Materjal Plastmass

    Vaata ka