GARDENA

Voolikukäru Gardena 60 HG komplekt

Toote kood: 500826032

EAN kood: 4078500800402

Voolikukäru Classic 60 HG komplekt ja lisatarvikud on kasutusvalmis - 20 meetrit voolikut ComfortFLEX 13 mm (1/2") ning kõik vajalikud Original Gardena Systemi tarvikud ja sujuvalt reguleeritava joaga pihusti. Komplektiga saab kõik vajaliku...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 89,00 € / tk 74,17 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Voolikukäru Classic 60 HG komplekt ja lisatarvikud on kasutusvalmis - 20 meetrit voolikut ComfortFLEX 13 mm (1/2") ning kõik vajalikud Original Gardena Systemi tarvikud ja sujuvalt reguleeritava joaga pihusti.

  Komplektiga saab kõik vajaliku kraani, vooliku ja pihustuspüstoliga ühendmiseks. Tänu voolikujuhikule voolikupooli kohal kerib voolik tagasi ühtlaselt ja korralikult. Eeliseks on, et sa ei pea käega voolikut suunama ning käed ei määrdu. Spetsiaalselt vormitud jalg tagab stabiilsuse. Voolikukäru ei kuku ümber, näiteks vooliku tõmbamise tõttu. Eelmise mudeliga võrreldes on püsivus 30% parem.

  Käepide on reguleeritav ja sobib eri kasvu kasutajatele. Voolikukäru saab mugavalt aias ringi vedada. Vändaga käepidet saab kokku panna ja hoiuruumi säästa. Pöördtelg väldib vooliku keerdumist lahti ja kokku kerimisel. Integreeritud tilgatõkis ei lase käru transportimise ajal vett tilkuda. Tänu nurga alla keeratud voolikuliitmikule pooli sees ei lähe voolik sõlme ja vesi voolab alati vabalt. Profileeritud rattad teevad lükkamise lihtsaks.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 6,7 kg
  Pakendi mõõtmed 46.0 x 37.0 x 94.0 cm
  Laius (cm) 39,5
  Pikkus (cm) 111,8
  Materjal Teras