GARDENA

Voolikukäru komplekt Gardena Classic 60 TS

Toote kood: 500825807

EAN kood: 4078500800105

Voolikukäruga Classic 60 TS on kastmine väga lihtne ja mugav. Voolikukäru komplekti kuuluvad: 20 meetrit 13 mm (1/2") voolikut Classic, Original Gardena Systemi osad ja reguleeritav pihustiotsik Classic. Komplektiga saab kõik vajaliku kraani,...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 119,00 € / tk 99,17 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Voolikukäruga Classic 60 TS on kastmine väga lihtne ja mugav. Voolikukäru komplekti kuuluvad: 20 meetrit 13 mm (1/2") voolikut Classic, Original Gardena Systemi osad ja reguleeritav pihustiotsik Classic.

  Komplektiga saab kõik vajaliku kraani, vooliku ja pihustuspüstoliga ühendamiseks. Spetsiaalselt vormitud jalg tagab stabiilsuse. Voolikukäru ei kuku ümber, näiteks vooliku tõmbamise tõttu. Eelmise mudeliga võrreldes on püsivus 30% parem. Uuenduseks on reguleeritava kõrgusega ja innovaatiliselt kokkupandav käepide. See võimaldab käru kasutajale sobiva pikkusega sangast mugavalt tõmmata. Käepideme saab ka ruumisäästlikult kokku panna ja seega säästa hoiuruumi. Pöördtelg väldib vooliku keerdumist lahti ja kokku kerimisel. Integreeritud tilgatõkis ei lase käru transportimise ajal vett tilkuda. Tänu nurga alla keeratud voolikuliitmikule pooli sees ei lähe voolik sõlme ja vesi voolab alati vabalt. Profileeritud rattad teevad lükkamise lihtsaks. Kui on vaja rohkem vett, ei ole ka sellega muret: Gardena voolikukäru Classic 60 HG saab sobitada Gardena "Profi" Systemi tarvikutega kraaniliitmiku "Profi" Maxi-Flow System abil.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 5,9 kg
  Pakendi mõõtmed 46.0 x 37.0 x 94.0 cm
  Materjal Plastmass
  Laius (cm) 37
  Pikkus (cm) 46