CERESIT

Vuugitäide Ceresit CE40 13 antratsiit 5kg

Toote kood: 500517436

EAN kood: 5900089140282

Ceresit CE40 Aquastatic on ette nähtud keraamiliste, klaas- ja kiviplaatide vuukide täitmiseks nii vertikaal- kui ka horisontaalpindadel sise- ja välistingimustes, ka pidevalt niisketes ruumides. Vuugitäide Ceresit CE40 Aquastatic on ette nähtud...

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 15,40 € / tk 12,83 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Ceresit CE40 Aquastatic on ette nähtud keraamiliste, klaas- ja kiviplaatide vuukide täitmiseks nii vertikaal- kui ka horisontaalpindadel sise- ja välistingimustes, ka pidevalt niisketes ruumides.

  Vuugitäide Ceresit CE40 Aquastatic on ette nähtud keraamiliste, klaas- ja kiviplaatide (sh. marmor) vuukide täitmiseks nii vertikaal- kui ka horisontaalpindadel. Tänu vuukide headele vetthülgavatele omadustele (aquastatic efekt) jäävad veetilgad vuukide pinnale pärlendama ega imbu vuugi struktuuri sisse. See omadus võimaldab kasutada CE 40 pidevalt niisketes ruumides, nt vannitubades, duširuumides ja köökides. Vuugisegu võib kasutada nii sise- kui ka välistöödel. Eriti soovitatakse seda kasutada juhul, kui plaadid on paigaldatud deformeeruvatele aluspindadele: köetavatele põrandatele, kiud- ja kipskartongplaatidele. TripleProtect hallituste ja seente vastane koostis tagab püsivalt särava vuugi ja tervisliku kliima ruumis. Kulu 3mm vuugil 0,4-0,7 kg/m².

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 5 kg
  Pakendi mõõtmed 23.0 x 23.0 x 20.0 cm