GUSTAVSBERG

WC pott seinale Gustavsberg Hygienic Flush

Toote kood: 501231714

EAN kood: 4051202288662

Seinale paigaldatav WC-pott, mille siseserva puudumine aitab hoida puhtust ja head hügieeni. Soft-Close prill-laud sulgub pehmelt ja hääletult. Kinnituspoltide vahe c-c 180 mm. Valmistatud hügieenilisest ja vastupidavast sanitaarportselanist....

Saadaval
Toode on saadaval kaupluses
Saadavuse nägemiseks vali kauplusSaadavuse nägemiseks vali kauplusVaheta kauplust

You can order more to the selected store from the vendor storage

Please add the needed amount to the shopping cart

Saadavuse nägemiseks vali kauplus

  Hind 229,00 € / tk 190,83 € / tk

  Ostukorvi lisamiseks palun
  vali kauplus!

  Seinale paigaldatav WC-pott, mille siseserva puudumine aitab hoida puhtust ja head hügieeni. Soft-Close prill-laud sulgub pehmelt ja hääletult. Kinnituspoltide vahe c-c 180 mm.

  Valmistatud hügieenilisest ja vastupidavast sanitaarportselanist. Puhastussõbralik ja minimalistlik disain. Sobib kõikide Gustavsbergi Triomont paigalduskonstruktisioonidega. Testitud raskusel 400 kg. Soft Close prill-laud (SC) sulgub pehmelt ja hääletult ning Quick release (QR) muudab prill-laua eemaldamise ja paigaldamise lihtsaks.

  Hygienic Flush 5G84 on seinale paigaldatav WC-pott, mille siseserva puudumine aitab hoida puhtust ja head hügieeni. Uudne WC-poti disain, siledad pinnad ja tõhus loputus ei lase mustusel koguneda. Poti puuduv siseserv lihtsustab koristamist ja vähendab tugevatoimeliste puhastusvahendite kasutamise vajadust. WC-pott Hygienic Flush on ajatu vormipuhta disainiga ja sobib kõikidesse vannitubadesse.

  Parima loputustulemuse saamiseks soovitame paigaldada Hygienic Flush 5G84 WC-pott Gustavsbergi Triomont seinakonstrukstsiooniga. Triomont paigalduskonstruktsioon sobib enamikesse vannitubadesse ja aitab vältida suuri ning kulukaid remonttöid. Paigaldamiseks on vaja vaid 14 cm seinasügavust. Nii ei võta seinakinnitusega WC-pott rohkem ruumi kui põrandale paigaldatav mudel.

  Tooteinfo

  Omadused Väärtus
  Netokaal 20,3 kg
  Pakendi mõõtmed 46.0 x 40.0 x 55.0 cm
  Peidetud äravool Jah
  Optiline Ei
  Värv Valge
  Paigaldus Sein
  Materjal Portselan
  Laius (cm) 37
  Kõrgus (cm) 35
  Sisaldab prill-lauda Jah
  Sügavus (cm) 53