Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Tõeliselt intuitiivne köögiseadmete sari

Tutvu uue tipptasemel köögitehnika sarjaga, mis aitab vürtsitada sinu elu paljude uute maitsetega. Kasuta "Electroluxi" uusi intuitiivseid köögiseadmeid ja loo isikupärane ning kaasaegne köök, mis sobib täielikult sinu nõudmiste ja toiduvalmistamise stiiliga.

Kõige populaarsemad

Ahjud

Koostöös meie ahjudega võid olla kindel, et tulemused on ei rohkem ega vähem kui täiuslikud – ja seda iga kord. Tänu aurule, integreeritud anduritele ja eelprogrammeeritud küpsetusrežiimidele saad ise vabalt võtta ning lasta ahjul kogu töö ära teha. Nüüd luba oma loovusel lennata ning proovige keerukaid retsepte, mis varem tundusid raketiteadusena. Seejuures võid kindel olla, et tulemused on iga kord täiuslikud!

Vaata tooteid

Pesumasinad

Leida endale sobivaim pesumasin – seade, mis kannab hoolt sinu pesu eest. Värskenda pesu auru abiga – see sobib ka villastele riietele, mida seni oled pesnud vaid käsitsi. Tänapäeval on pesumasin lahutamatu osa igas majapidamises. Sinu soovide ja vajaduste põhjal on võimalik valida erinevate pesumasinate tüüpide vahel – nii eest- kui pealtlaetavad, nii kompaktsed kui ka sisseehitatud. Tutvuge, millised eelised on erinevatel pesumasinate tüüpidel!

Vaata tooteid

Integreeritav nõudepesumasin

Köök on kodu süda. Ära piira end ning kasuta julgelt kõiki vahendeid, mida sinu köök pakub.

Nõudepesumasinate eksperdina teab "Electrolux" suurepäraselt, missuguse segadusega tuleb pärast suuremat kokkamist silmitsi seista. Samas teame ka, kuidas tänu nutikatele lahendustele on võimalik tekkinud segadus väikese vaevaga likvideerida. Diskreetsed, võimsad ja energiasäästlikud – meie integreeritavad nõudepesumasinad muudavad sinu elu lihtsamaks, puhtamaks ja ilusamaks.

Vaata tooteid

Intuitiivsed otsused

Uus "Electroluxi" köögiseadmete sari on intuitiivselt mõistetav ja seda on maksimaalselt mugav ning lihtne kasutada. Nüüd saad teha kodus süüa, kuid saavutada sealjuures parimate restoranide tippkokkade väärilise tulemuse.

Jälgime tähelepanelikult uusi tehnoloogilisi saavutusi ja valime ainult funktsionaalsed, kvaliteetsed, keskkonnasõbralikud materjalid ning garnituurid. Meie skandinaaviapärane disain muudab seadmed mugavaks ja lihtsalt kasutatavaks. Garanteerime, et kui paigaldad uue intuitiivse sarja köögiseadmed oma kööki, muutub märgatavalt paremaks nii sinu igapäevaelu kui roogade kvaliteet.

Seadmed, mis justkui mõtlevad sinu eest

Ükskõik, kas otsid tipptasemel tehnoloogiat, et saavutada iga päev parimaid tulemusi, vajad pigem individuaalselt kohanduvaid seadmeid või lihtsalt ilusaid visuaalseid lahendusi - oled jõudnud õigesse kohta. Pakume laia valikut nutikat köögitehnikat, et saaksid valida, mis on parim just sinu jaoks.

Juhendatud küpsetamine („AssistedCooking“)tähendab spetsiaalseid lahendusi, mis aitavad sinul valmistada kodus isegi kõige keerukamaid toite. Maitsvad ja tippkvaliteediga road valmivad isegi siis, kui valmistad toitu paljudele sööjatele.

Meie uus köögiseadmete sari koosneb uuenduslikest ja paindlikest lahendustest, mis muudavad toiduvalmistamise lihtsamaks ja säästavad sinu aega. Lisaks on see ka kauni välimusega ja sobib igasse kaasaegsesse kööki. Vaata nüüd ja tee oma valik.

Tutvu uue, tõeliselt intuitiivse "Electroluxi" köögiseadmete sarjaga