Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Tõeliselt intuitiivne köögiseadmete sari

Tutvuge uue tipptasemel köögitehnika sarjaga, mis aitab vürtsitada teie elu paljude uute maitsetega. Kasutage "Electroluxi" uusi intuitiivseid köögiseadmeid ja looge isikupärane ning kaasaegne köök, mis sobib täielikult teie nõudmiste ja toiduvalmistamise stiiliga.

Kõige populaarsemad

Ahjud

Koostöös meie ahjudega võite olla kindel, et tulemused on ei rohkem ega vähem kui täiuslikud – ja seda iga kord. Tänu aurule, integreeritud anduritele ja eelprogrammeeritud küpsetusrežiimidele saate ise vabalt võtta ning lasta ahjul kogu töö ära teha. Nüüd lubage oma loovusel lennata ning proovige keerukaid retsepte, mis varem tundusid raketiteadusena. Seejuures võite kindel olla, et tulemused on iga kord täiuslikud!

Vaata tooteid

Pesumasinad

Leidke endale sobivaim pesumasin – seade, mis kannab hoolt teie pesu eest. Värskendage pesu auru abiga – see sobib ka villastele riietele, mida seni olete pesnud vaid käsitsi. Tänapäeval on pesumasin lahutamatu osa igas majapidamises. Teie soovide ja vajaduste põhjal on võimalik valida erinevate pesumasinate tüüpide vahel – nii eest- kui pealtlaetavad, nii kompaktsed kui ka sisseehitatud. Tutvuge, millised eelised on erinevatel pesumasinate tüüpidel!

Vaata tooteid

Integreeritav nõudepesumasin

Köök on kodu süda. Ärge piirake end ning kasutage julgelt kõiki vahendeid, mida teie köök pakub.

Nõudepesumasinate eksperdina teab "Electrolux" suurepäraselt, missuguse segadusega tuleb pärast suuremat kokkamist silmitsi seista. Samas teame ka, kuidas tänu nutikatele lahendustele on võimalik tekkinud segadus väikese vaevaga likvideerida. Diskreetsed, võimsad ja energiasäästlikud – meie integreeritavad nõudepesumasinad muudavad teie elu lihtsamaks, puhtamaks ja ilusamaks.

Vaata tooteid

Intuitiivsed otsused

Uus "Electroluxi" köögiseadmete sari on intuitiivselt mõistetav ja seda on maksimaalselt mugav ning lihtne kasutada. Nüüd saate teha kodus süüa, kuid saavutada sealjuures parimate restoranide tippkokkade väärilise tulemuse.

Jälgime tähelepanelikult uusi tehnoloogilisi saavutusi ja valime ainult funktsionaalsed, kvaliteetsed, keskkonnasõbralikud materjalid ning garnituurid. Meie skandinaaviapärane disain muudab seadmed mugavaks ja lihtsalt kasutatavaks. Garanteerime, et kui paigaldate uue intuitiivse sarja köögiseadmed oma kööki, muutub märgatavalt paremaks nii teie igapäevaelu kui roogade kvaliteet.

Seadmed, mis justkui mõtlevad teie eest

Ükskõik, kas otsite tipptasemel tehnoloogiat, et saavutada iga päev parimaid tulemusi, vajate pigem individuaalselt kohanduvaid seadmeid või lihtsalt ilusaid visuaalseid lahendusi - olete jõudnud õigesse kohta. Pakume laia valikut nutikat köögitehnikat, et saaksite valida, mis on parim just teie jaoks.

Juhendatud küpsetamine („AssistedCooking“)tähendab spetsiaalseid lahendusi, mis aitavad teil valmistada kodus isegi kõige keerukamaid toite. Maitsvad ja tippkvaliteediga road valmivad isegi siis, kui valmistate toitu paljudele sööjatele.

Meie uus köögiseadmete sari koosneb uuenduslikest ja paindlikest lahendustest, mis muudavad toiduvalmistamise lihtsamaks ja säästavad teie aega. Lisaks on see ka kauni välimusega ja sobib igasse kaasaegsesse kööki. Vaadake nüüd ja tehke oma valik.

Tutvuge uue, tõeliselt intuitiivse "Electroluxi" köögiseadmete sarjaga