Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Garantii ja tagastamine

Tagasikutsumine

MÄNGURI KÕRVAKLAPID: GENESIS RADON 200 MÜÜGILT KÕRVALDAMINE

Müügilt kõrvaldamise põhjused:
 
Kõrvapatjade plastmaterjal sisaldab liigselt bis(2-etüülheksüül)ftalaati (DEHP) (mõõdetud väärtus kuni 10,9 massiprotsenti). Toode ei vasta määruse 1907/2006/EÜ (REACH) nõuetele.
 
Kui ostsite MÄNGURI KÕRVAKLAPID: GENESIS RADON 200, on teil õigus need tagastada.
 
UAB “Kesko Senukai Digital”
Kareivių tn. 11B, LT-09109 Vilnius, Leedu
 
Palun võtke ühendust e-posti teel klienditeenindusmeeskonnaga [email protected] või helistage telefonil  +372 6026 799.
 

Tühistamine

KÕRVAKLAPID: BLUESTAR JM36 UNIVERSAL SPORT IN-EAR MÜÜGILT KÕRVALDAMINE

 

 

 

Müügilt kõrvaldamise põhjused:
 
Kõrvaklappide pesas olev metall (joodis) sisaldab liiga palju pliid ja kaadmiumi (mõõdetud väärtused vastavalt kuni 87,8 % ja 4,7 % massist). Samuti sisaldab PCB kõlari metall (joodis) liiga palju pliid (mõõdetud väärtused kuni 14,9 % massist). Plii ja kaadmium kujutavad endast ohtu keskkonnale. Toode ei vasta Euroopa Parlamendi ja nõukogu direktiivi 2011/65 / EL (RoHS) nõuetele.
 
Kui ostsite KÕRVAKLAPID: BLUESTAR JM36 UNIVERSAL SPORT IN-EAR WHITE, BLUESTAR JM36 UNIVERSAL SPORT IN-EAR BLACK, on teil õigus need tagastada.
 
UAB “Kesko Senukai Digital”
 Kareivių tn. 11B, LT-09109 Vilnius, Leedu
 
Palun võtke ühendust e -posti teel klienditeenindusmeeskonnaga [email protected] või helistage telefonil   +372 630 9700

 

Tagasikutsumine

UV-LED LAMP KÜÜNTELE: ESPERANZA ONYX EBN002 müügilt kõrvaldamine

 

 

 

Tagasikutsumise põhjused:
 
Toote toiteallika elektriisolatsioon ning primaar- ja saavutatava sekundaarmähise vaheline kaugus on ebapiisav, mistõttu toode ei vasta Euroopa Parlamendi ja nõukogu direktiivile 2014/35/EL.
 
Kui ostsite UV-LED lambi küüntele: ESPERANZA ONYX WHITE (mudel: ONYX EBN002W), ESPERANZA ONYX BLACK (mudel: ONYX EBN002), on teil õigus see tagastada.
UAB “Kesko Senukai Digital”
 Kareivių tn. 11B, LT-09109 Vilnius, Leedu
 
Palun võtke ühendust e -posti teel klienditeenindusmeeskonnaga [email protected] või helistage telefonil   +372 630 9700

 

Tagasikutsumine

Korpus: NZXT H1 müügilt kõrvaldamine

 
 
 
 
Tagasikutsumise põhjused:
 
Toote elektrilist trükkplaati kinnitavad kruvid võivad põhjustada lühise ja süttida, mistõttu toode ei vasta Euroopa Liidu direktiivis 2014/35/ES sätestatud olulistele elektriohutusnõuetele.
Kui ostsite korpuse: NZXT H1 must (mudel: CA-H16WR-B1-EU), NZXT H1 valge (mudel: CA-H16WR-W1-EU), on teil õigus see tagastada.
 
UAB “Kesko Senukai Digital”
 Kareivių tn. 11B, LT-09109 Vilnius, Leedu
 
Palun võtke ühendust klienditeenindusega [email protected] või helistage telefonil   +372 630 9700
 
 
 
 
 
 
 
 
Nutikellad: Forever KW-50 tagasikutsumine
Tagasikutsumise põhjused
Toode sisaldab rohkem pliid kui REACH nõuab. Aruande kohaselt on toote vedruvardal mõõdetud pliisisalduse väärtus 0,34%.
Kui ostsite kella: Forever KW-50, on teil õigus see tagastada.
Palun võtke ühendust klienditeenindusega e-posti aadressil [email protected] või helistage  +372 630 9700.
 
Tähtis info!
Esperanza õhuniisutaja Froggy mudeli EHA006 tagasikutsumine
 
Tagasikutsumise põhjus:
Toode on lastele atraktiivne. Liikuvad osad võivad elektrisüsteemi lapsele kättesaadavaks muuta. Kui laps tootega mängib, võib see elektrišokki põhjustada.
Toode ei vasta madalpinge direktiivile ja vastavale Euroopa standardile EN 60335.
Kui olete ostnud Esperanza Humidifier Froggy mudeli EHA006, on teil õigus seda tagastada. Palun võtke selleks ühendust klienditeenindusega e-mailil [email protected] või telefoni teel  +372 630 9700
 
Müügilepingust taganemine

Ostjal on õigus taganeda e-poes sõlmitud müügilepingust ning tagastada e-poest ostetud kaup 14 päeva jooksul. 
 
Ostja peab taganemisavalduses nimetatud kauba tagastama hiljemalt 14 (neljateistkümne) päeva jooksul taganemisavalduse esitamisest. Kauba võib tagastada K-rauta kauplustes või saates kulleriga aadressile: Liimi 6/1, 10621 Tallinn - K-rauta e-poe Garantii ja tagastuste osakond.
 
Juriidilistel isikutel (ettevõtjatel) ei ole õigust keelduda internetilepingust 14 (neljateistkümne) päeva jooksul.
 
Toote tagastusankeet (WORD formaadis, PDF formaadis).
 
Juhul kui ostja ei kasuta taganemiseks K-rauta kodulehel olevat taganemisavalduse vormi, palume
taganemisavalduses esitada järgmine teave:
 • tellimuse või arve number;
 • kauba kättesaamise kuupäev;
 • ostja nimi;
 • tagastatava kauba täpne nimetus;
 • soovi korral kauba tagastamise põhjus. 14-päevase taganemisõiguse kasutamisel ei ole ostja kohustatud kirjeldama kauba tagastamise põhjust, kuid K-rauta hindab ostjate tagasisidet, mis võimaldab meil pidevalt parandada oma kaupade ja teenuste kvaliteeti.
 
Taganemisõiguse kasutamise korral K-rauta tagastab ostjale kõik ostjalt saadud maksed, sealhulgas kättetoimetamiskulud (välja arvatud täiendavad kulud, mis tulenevad ostja valitud kättetoimetamise viisist, mis erineb K-rauta pakutud kõige odavamast tavapärasest kättetoimetamise viisist) hiljemalt 14 päeva möödumisel alates päevast, mil K-rauta sai teada ostja otsusest kaubad tagastada. Kui ostja tagastab kaubad osaliselt, siis toimub kättetoimetamiskulude tagastamine proportsionaalselt, vastavalt tagastatud kauba hulgale tellimusest.
 
Kauba tagastamisega seotud kulud kannab ostja.
 
Ostjal on e-poest tellitud kaubaga õigus tutvuda viisil, mis võimaldab tutvuda kauba olemuse, omaduste ja toimimisega. Selleks, et veenduda kauba olemuses, omadustes ja toimimises, võib kaupu käsitseda ja kasutada üksnes nii nagu lubatakse tavapäraselt seda teha poes. Tagastatav kaup peab olema kasutamata. Ostja vastutab kauba väärtuse vähenemise eest, mis on tingitud kauba kasutamisest muul viisil, kui on vaja kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Ostja peab tutvuma kaupadega ettevaatlikult, avama pakendi seda kahjustama, mitte eemaldama silte/kaitsekilesid jms. Ostja vastutab kaupade tagastamisel väärtuse vähenemise eest. 
 
Tagastatud kaup ja selle juurde kuuluvad dokumendid (kasutusjuhend, garantiitingimused jms) peavad olema puuduseta, täiskomplektsed, originaalpakendis ja kasutamata. Kui tagastatav kaup, kauba juurde kuuluvad juhendid ning muud dokumendid ja/või kauba pakend on halvenenud asjaolude tõttu, mille eest vastutab ostja, on K-rautal õigus tasaarvestada kauba väärtuse vähenemine ostja poolt asja eest tasutud ning ostjale tagastamisele kuuluva summaga. Tasaarvestamiseks saadab K-rauta ostjale tasaarvestamise avalduse tellimuse vormistamisel esitatud e-posti aadressile.
 
Ehitusmaterjalide (nt kipsplaadid, kuivsegud) jms suuremõõtmeliste või kergesti purunevate kaupade hävimise risk läheb üle ostjale alates hetkest, kui kuller on jõudnud ostja asukohta või ostja on kaubale järele tulnud K-rauta kauplusesse. Kauba mahalaadimise, mis toimub ostja osalusel, käigus tekkinud vigastused (nt purunenud plaadid, ehitusegude rebenenud pakend, vedelikke sisalduvate anumate purunemine jne) on ostja risk ning kui ostja soovib selliseid kaupu tagastada 14-päevase taganemisõiguse jooksul, siis loetakse kauba väärtus vähenenud null euroni ning tasaarvestuse käigus loetakse ostja ja K-rauta nõuded tasaarvestatuks.
 
Tagasimaksed tehakse kasutades sama makseviisi, mida ostja kasutas makse tegemiseks, kui pooled ei ole kokku leppinud teisiti.
 
K-rauta võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on taganemisavalduses nimetatud kauba tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendi, et kaup on tagasi saadetud.
 
Tagasimaksed tehakse kasutades sama makseviisi, mida ostja kasutas makse tegemiseks, kui pooled ei ole kokku leppinud teisiti.
 
K-rauta võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on taganemisavalduses nimetatud kauba tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendi, et kaup on tagasi saadetud.
 
Ostjal ei ole õigus tagastada:
 • kaupu mis ei kuulu pärast pakendi avamist tagastamisele hügieenilistel põhjustel;
 • tellitud ja juba osutatud teenust;
 • kaupu, mis on valmistatud või kohandatud vastavalt ostja soovidele;
 • kaupu, mis oma olemuse tõttu segatakse või ühendatakse pärast üleandmist muu asjaga selliselt, et neid ei saa enam teineteisest eraldada;
 • kaupu, mis riknevad või vananevad kiiresti.

Garantii

K-rauta e-poest ostetud toodetele kehtib tootja garantii. Garantii põhineb ostudokumendil, seerianumber ja toote täpne mark ning korrektselt täidetud Garantii akt/talong. Garantii on kehtetu, kui seadmel on tuvastatud töö ajal tekkinud kahjustused ja füüsilised kahjustused, mis tekkisid juhusliku või tahtliku füüsilise vigastuse tagajärjel, või kui seadmesse sattusid võõrad seadmed, vedelikud, putukad, liigne tolm jne.
 
Tootele ei kehti garantii teenus järgmistel põhjustel:
 • Loomulik kulumine;
 • Ebaõige paigaldamine või kui Toodet paigaldas vastavat kutsekvalifikatsiooni mitte omav isik või tehti seda tema vastutusel;
 • Ostjapoolne hooletus või ebapiisav järelevalve või hooldus;
 • Äike või mõni muu loodusnähtus (force majeure);
 • Toodet on kasutatud selleks mitte ettenähtud eesmärkidel ja/või viisil;
 • Toodet on garantiiaja jooksul remontinud või parandanud isik, kes ei oma vastavat kutsekvalifikatsiooni;
 • Ostja on iseseisvalt Toodet täiendanud või modifitseerinud;
 • Tooted ja detailid, mille seerianumbrid, kontrollkleebised või markeerivad kleebised on rikutud, vahetatud või eemaldatud;
 • Voolukõikumine (ala – või ülepinge);

Ostetud kaupadega seotud probleemide korral võite pöörduda lähimasse K-rauta kauplusesse või otse konkreetsesse teeninduskeskusesse, kus teostatakse garantiiteenust.
Hooldus/remondiaeg on 7-30 päeva.
Välismaa garantiipartnerite hooldus/remondiaeg on 30-70 päeva.
 
GarantiiankeetWORD fail, PDF formaadis).
Garantiiteenuse kontaktid leiate siit.
 
Nõuetele mittevastavate kaupade tagastamine 
 
E-poest ostetud kaupadele kehtib 2-aastane pretensioonide esitamise tähtaeg. Kaubal puuduse ilmnemisel palume lõpetada kauba kasutamine. K-rauta vastutab kaupade nõuetele mittevastavuse ja puuduste eest kui mittevastavus oli olemas kauba ostjale üleandmise hetkel. K-rauta ei vastuta kauba puuduste eest, mis on tekkinud kauba mittenõuetekohase või mittesihipärase paigaldamise, kasutamise ja/või hooldamise tõttu. K-rauta ei vastuta kauba puuduste ees, mis tekkisid kaubale normaalse kulumise käigus.
 
Küsimuste, probleemide või kaebuste korral võtke palun ühendust K-rauta klienditeenindusega telefonil  +372 630 9700, e-posti aadressil [email protected] või pöörduge lähimasse K-rauta kauplusesse.
 
Pretensioonid vaadatakse läbi ja ostjaga võetakse ühendust esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 15 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest.
 
Remonttööde ja tagastamise tingimused
 
• Tootja ega UAB Kesko Senukai Digital ei vastuta programmide, andmete ega salvestatud teisaldatava meediumi kahjustuste või kaotsimineku eest. Kõvaketta vahetuse korral taastatakse garantiikorras ainult kõvakettal algselt olnud tarkvara ning seda juhul, kui klient esitab arvutiga kaasas olnud originaalmeedia ja litsentsid. 
• Kui seadme rike on tekkinud vedeliku või võõrkeha sattumisel seadmesse või mehhaanilise vigastuse tagajärjel, kaotab tootjagarantii kehtivuse. 
• Klient kohustub seadme ära viima kolme kuu jooksul peale seda kui UAB Kesko Senukai Digital on klienti teavitanud töö valmimisest. Selle tähtaja ületamisel on UAB Kesko Senukai Digital-il õigus võõrandada seadme tehtud töö, kulutatud varuosade ja hoiukulude katteks või toode utiliseerida.