Järelmaks

Järelmaks on mitmekülgne ja paindlik rahastamisviis, millega saab soetada mitte ainult tooteid, vaid tasuda ka näiteks kogu toa või kodu remondi ja aiatehnika uuendamise eest.

Teisisõnu saab järelmaksu lepinguga vormistada nii ühe kui ka mitme toote või teenuse ostu, olgu selleks tolmuimeja, murutraktor või remondiks vajalikud tarvikud laevärvist kardinateni.
 
Miks valida järelmaks K-rautast?
  1. Lihtne taodelda
  2. Paindlik maksegraafik ja järelmaksuperiood kliendi valikul
  3. Sissemakse ei ole kohustuslik - omafinantseering alates 0% * Intress arvutatakse järelmaksu algsummalt
  4. Intress 12,5% aastas algselt laenusummalt 
  5. Võimalik laenuperiood – 3 kuni 60 kuud
  6. Lepingutasu on 15 €. Lepingutasu ei pea koheselt tasuma, see jagatakse järelmaksu perioodiga ja lisatakse kuumaksele.
  7. Järelmaksu saad taotleda, kui oled 20–73.a Eesti Vabariigi kodanik või Eestis elav kehtivat elamisluba omav välisriigi kodanik või kodakondsuseta isik.
  8. Laenu taotledes palume esitada oma isikut tõendav dokument. Selleks sobib pass, ID-kaart või meremehe tunnistus.
  9. Järelmaksu finantseerijaks on Bigbank AS
 
 
Näide K-rauta järelmaksu arvestuskäigust:
Iga finantsotsusega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajadus hoolikalt läbi mõelda. Näiteks 599-eurose laenusumma puhul 24 kuuks fikseeritud intressiga 12,5% algsummalt aastas ja lepingutasuga 15 € on krediidi kulukuse määr 28,25%, kuumakse suurus 31,98 € ning tarbija poolt tagasimakstav kogusumma 767,52 €.
Teenuse pakkuja on AS Bigbank - Riia 2, Tartu, tegevusloa numbriga 73. Tutvu tingimustega lähemalt www.bigbank.ee ning vajadusel pea nõu spetsialistiga.