Sõprade ring
Liitu Sõprade ringiga ja säästa! Vaata veel

KKK

1) Kus asuvad K-rauta kauplused ja millised on lahtiolekuajad?
K-rauta kaupluste info leiad siit.
 
2) Kuidas kasutada K-rauta e-poodi?
K-rauta e-poes on lai valik ehitus-ja sisustuskaupu, mis on müügil K-rauta kauplustes. E-poest on võimalik osta ainult neid tooteid, mis on saadavad valitud K-rauta kaupluses. E-poes saab tellitud kauba eest maksta e-poes väljatoodud pankade pangalinkide kaudu.
K-rauta e-pood pakkub tellitud kaupadele transporditeenust. Ostetud kaubale saab järgi minna enda valitud kaupluses peale SMS või e-mailile saabunud teavitust.
 
3) Kuidas ma saan tooteid tagastada?
Kui olete ostnud toote või teenuse  K-rauta poest ja see ei vasta lepingutingimustele, siis palun pöörduge K-rauta kauplusesse, kust toode või teenus on ostetud. Esitage ostutšekk toote või teenuse ostmise kohta  ning garantiid tõendav dokument (kui selline dokument on kaubale välja antud).
 
Juhul kui olete toote ostnud K-rauta e-poest, kehtib Teile 14-päevane tagastusõigus alates toote kättesaamisest. E-poest ostetud toote tagastamiseks esitage taganemisavaldus ning tagastage toode viivitamatult, aga mitte hiljem kui 14 päeva jooksul, kas lähimasse K-rauta poodi või posti teel. Mugavaim viis taganemisavalduse esitamiseks on täita K-rauta kodulehel vastav taganemisavalduse vorm. Täpsema info leiad K-rauta e-poe kasutustingimustest.
 
4) Leidsin ostutšekilt vea, mida peaksin tegema?
Pöörduge tagasi K-rauta kauplusesse, kus tehing sooritati, ning esitage ostutšekk. Kui Teil ei ole võimalik kauplusesse tagasi minna, siis palun võtke meiega ühendust [email protected] 
Kui tellimus on seotud E-poe tellimusega siis palume Teid võta meiega ühendust; [email protected]
 
5) Kui kaua kehtib pretensioonide esitamise õigus?
Kõigile K-rauta kauplustest või e-poest ostetud kaupadele ja teenustele kehtib tarbijatele 2-aastane pretensioonide esitamise õigus. Kui tootel ilmneb mingi viga, lõpetage palun koheselt toote kasutamine ja pöörduge viivitamatult (aga mitte hiljem kui kahe kuu pärast) K-rauta kaupluse või klienditeeninduse poole.
 
6) Mis on transporditeenuse kulu, kui soovin kaupa koju tellida?
Jah, pakume transporditeenust kõikidele K-rauta kauplustest ostetud kaupadele. Rohkem infot leiad siit. E-poest võimalik tellida kaupu kulleriga. E-poest tellitud kaubad saab kätte enda jaoks sobivaimas kaupluses. Veebitellimuse teenust pakuvad kõik K-rauta kauplused.
 
7) Sooviksin kodu värskendada, aga puuduvad ideed. Kas K-rauta pakub sellele lahendust?
Meie sõbralikud ja kogenud sisekujundajad aitavad Teid erinevate näpunäidetega ruumide kujundamisel, samuti on võimalik luua 3D projekt vastavalt Teie kodu mõõtudele.
 
8) Kust on võimalik osta K-rauta kinkekaarte? Kui kaua kinkekaart kehtib?
K-rauta kinkekaarte on võimalik osta kõikidest  K-rauta kauplustest üle kogu Eesti. Kinkekaart kehtib 1 aasta. K-rauta kinkekaardid on väärtuses 10€, 30€, 50€ ja 100€.
 
K-rauta e-poest kahjuks K-rauta kinkekaarte osta võimalik ei ole.
 
9) Kas K-rautast on võimalik kaupu ja teenuseid osta järelmaksuga?
E-poest ostetud kaupadele on võimalik võtta Inbank järelmaks ja kauplustest ostetud kaupadele on võimalik võtta AS Bigbank järelmaks.
 
10) Millised teenuseid K-rauta pakub?
K-rauta pakub klientidele kõikides kauplustes mitmeid erinevaid teenuseid.  Pakume paigaldust paljudele toodetele, transpordivõimalusi jmt. Täpsemat teavet teenuste kohta leiad siit.
 
11) Mille poolest erinevad Prof ja FXA tööriistad?
Need kõrge kvaliteediga AS Kesko Senukai Estonia omamärgitooted on valmistatud vastavalt Skandinaavia kvaliteedinõuetele. Mõlemad kaubamärgid on saadaval ainult K-rauta kauplustes. PROF tooted sobivad pigem professionaalsetele ehitajatele, ning FXA tooted sobivad kodumajapidamises kasutamiseks.
 
12) Mida tähendab bränd CELLO?
K-rauta on välja töötanud oma sisustuskaubamärgi Cello, mis aitab luua inspireerivaid ja omapäraseid terviklahendusi. Igaüks saab olla disainer ja kujundada oma maitsele sobiv kodu – valida meelepäraseima stiili ja sinna juurde sobivad materjalid, toonid, tooted jne. Cello tähendab rohkem kui lihtsalt tooted – see tähendab suurepäraseid tervikuid just sinu maitse järgi.