Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu
Ledvance

PÕNEV, SÄÄSTEV JA ISIKUPÄRANE KODUVALGUSTUS LEDVANCE‘ILT

Kas oled huvitatud kaasaegsest ja energiasäästlikust valgustusest? LEDVANCE pakub nutikaid valgustustooteid, mida saad juhtida nutitelefoni või häälega, stiilseid ja funktsionaalseid valgusteid ning OSRAM-lampe.

SMART+WIFI

VALGUSTID

OSRAMI LAMBID

SMART+WIFI LIHTSALT JUHITAV VALGUSTUS

LEDVANCE’i WiFi-põhine tootesari Smart Home pakub Sulle oma kodu nutivalgustuseks nii palju eri võimalusi – täpselt sel moel, nagu Sulle sobib.

Valgustamisel tuleks lähtuda eri ruumide kasutamisest ja vajatavast valgusest, mis muutub vastavalt päevale ja kellaajale. Õiget tüüpi valgustuse abil saab luua soovitud atmosfääri, tuua esile eri sisustuselemente, hoida inimesi aktiivsena, toetada nende keskendumist ja suurendada ohutust. LEDVANCE‘i tootesari SMART+WiFi ühendab moodsad nutivalgustuse funktsioonid atraktiivse disainiga, et valgustada efektselt ja tõhusalt erinevaid siseruume ja välialasid.

Valgustus tähendab tänapäeval midagi palju enamat kui lihtsalt sisse- või väljalülitamist. Kasutades sarja SMART+WiFi tooteid, saad seadistada valgustust vastavalt oma isiklikule päevakavale, tekitades sobiva valguse uinumiseks ja ärkamiseks, keskendumiseks ja lõõgastumiseks ning igapäevasteks toimetusteks. Automatiseeritud valgustusprogrammid võimaldavad määrata taimeri abil kindlaks täpse aja, millal tuled peavad süttima. Pole vahet, millist õhkkonda soovid luua või esile tuua – võimalused on lõputud ning sooja ja külma valge valguse vahel on tervelt 16 miljonit lummavat värvitooni, mille seast sobiv välja valida.

Tootesari SMART+WiFi võimaldab Sul valgustust juhtida, hämardada ja isikupärastada igal hetkel ja ükskõik kus, kasutades oma nutitelefonis LEDVANCE’i tasuta rakendust SMART+. Sarja SMART+WiFi valgusallikaid saab lihtsalt ja mugavalt juhtida ka kaugjuhtimispuldi või häälega, kasutades selleks häälassistenti Google Assistant või Amazon Alexa. Lisaks saab kõiki meie tootesarja SMART+ valgusteid sisse ja välja lülitada ka traditsioonilise seinalülitiga. Lihtsalt vali, mis meetod Sulle kõige paremini sobib.

SMART+WiFi valgustuslahenduste abil on väga lihtne kujundada eri meeleoludele vastavaid valgustusstsenaariume ja tuua esile pilkupüüdvaid detaile – mitte ainult siseruumides, vaid ka aias ja maja ümbruses. Tutvu tootesarjaga SMART+WiFi ja tee oma kodu mugavamaks, turvalisemaks ja stiilsemaks!

SMART+WIFI VALGUSTID

SMART+WIFI LAMBID

SMART+WIFI LISATARVIKUD

VALGUSTA OMA KODU STIILSETE JA MITMEKÜLGSETE LEEDVALGUSTITEGA

LEDVANCE-l on saadaval valguslahendus peaaegu iga sinu valgustusvajaduse jaoks seina- ja laevalgustite, välisvalgustite, funktsionaalsete valgustite, töövalgustite, laualampide, mobiilsete valgustite, koht- ja allvalgustite ning andurite valdkondades. Lisaks tõestatud kvaliteedile saad kasuks ajatu, kaasaegse disaini ning suurepärase hinna ja kvaliteedi suhte.

SISEVALGUSTID

LAEVALGUSTID

KOHTVALGUSTID

SÜVISTATUD VALGUSTID

MÖÖBLIVALGUSTID

SEINAVALGUSTID

PLAFOONVALGUSTID

VÄLISVALGUSTID

PROŽEKTORID

FASSAADI-/SEINAVALGUSTID

POSTIVALGUSTID

LAI VALIK LAMPE KÕIGE ERINEVAMATE VALGUSTUSNÕUETE TÄITMISEKS

Saadaval on mitmekülgne valik erineva kuju, suuruse ja sokliga, erineva võimsuse ja eri tooni valgusega ning mitmete lisafunktsioonidega OSRAMi lampe. Vaata lähemalt!

LEEDLAMBID

LUMINOFOORLAMBID

ERIOTSTARBELISED LAMBID JA MUUD