Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Maksmisviisid

Landings fast delivery desktop Landings fast delivery tablet Landings fast delivery mobile

* Kauba kättesaamisel saad tellimuse eest tasuda väljastuspunktis või kullerile (ainult pangakaardiga).


Lisateave maksmisviiside kohta


Tasumine kauba kättesaamisel

Tasumine kullerile

Oma tellimuse eest saad maksta pangakaardiga kullerile.

Tasumine väljastuspunktis

Oma tellimuse eest saad maksta pangakaardiga väljastuspunktis.


Pangalink

Klix pangamaksed sinu pangakontolt. See on veebis ostlemisel arveldamiseks mõeldud kiire ja turvaline makseviis. Makse tegemiseks vali oma pank, logi sisse ja kinnita makse. Klix on turvaline pangamaksete algataja, mis pakub teenust Euroopa Liidu makseteenuste direktiivi Payment services (PSD 1) - Directive 2007/64/EC kohaselt.


VISA, MasterCard, Maestro kaartidega

Kauba eest saad avansina tasuda krediit- ja deebetkaartidega VISA, MasterCard ja Maestro, millel on internetimaksete turvalise teostamise võimalus. Selle võimaluse saad aktiveerida oma internetipangas.

Kui oled sisestanud kaardi omaniku andmed, kaardi numbri, kehtivusaja ja CVV koodi, siis võetakse sellelt pangakontolt kohe maha tellimuse summa.

Klix Pay by card on võimalus maksta VISA ja Mastercard kaartidega. Esimest korda makstes on ostjal maksevormis võimalus nõustuda kaardi andmete salvestamisega rakenduses Klix. Kui oled nõus kaardi andmeid salvestama, saad järgmine kord mis tahes veebilehel Klix’iga kiiremini maksta, sest kaardi andmed on juba automaatselt ära täidetud. Kaardiarveldussüsteem Klix vastab valdkonna maksekaardiala andmeturvastandardi PCI DSS nõuetele.

Et ostjatel oleks mugav Klix’i kasutada, soovitame alla laadida rakenduse Klix kas siit: play.store või siit app store ja viia registreerumine lõpule. Maksa paari klõpsuga – mugav ja kiire.


Pangaülekandega

Pangaülekannet saab sooritada ettemaksuarvel märgitud pangakontole. Palun sisesta oma tellimuse number selgituse väljale, et Sinu tellimus töödeldakse võimalikult kiirelt.

Kui vajad maksmiseks ettemaksuarvet, siis leiad selle tellimuste teabe hulgast („Minu konto", „Tellimused").


Järelmaksuga

Inbanki järelmaks

Inbanki järelmaksuga saad oma ostude eest tasuda osamaksete kaupa. Paindliku makseviisiga tasudes ei pea Sa muretsema üle jõu käivate kulutuste pärast. Inbanki järelmaks on mugav viis vajaliku kauba soetamiseks, olenemata sellest, millise panga klient oled. Vali meelepärane toode ja me teeme Sulle järelmaksu pakkumise!

Väikesed ostud (100-400 eurot):

• sissemakse alates 0 €

• periood 6-12 kuud

• intressimäär 24,9% aastas arvestatuna finantseeritavalt summalt

• lepingutasu ja haldustasu puuduvad

Suuremad ostud (401- 10 000 eurot):

• sissemakse alates 0 €

• periood 6-60 kuud

• haldustasu 0,9 €/kuus

• intressimäär 18,9% aastas arvestatuna finantseeritavalt summalt

Eeldused taotlejale:

• oled vähemalt 21-aastane Eesti kodanik või Sul on Eesti elamisluba

• Sinu igakuine netosissetulek on vähemalt 280 eurot (töötasu, pension, emapalk)

• Sinu eelnev maksekäitumine on korrektne ning puuduvad aktiivsed maksehäireid

Tegemist on finantsteenusega. Enne lepingu sõlmimist soovitame Sul tutvuda finantsteenuse tingimustega, konsulteerida spetsialistiga ning tutvuda krediidi kulukuse määra näidistega. Pakutava järelmaksu krediidikulukuse määr on 40,64% aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 1000 €, lepinguperiood kuudes 24, intressimäär 18,9% ostusummalt, sissemakse 0%, haldustasu 0,9 €, igakuine osamakse 58,51 €, krediidi kogukulu 1404,18 €. Teenuse pakkujaks on Inbank AS.


Kui ei leidnud enda küsimusele vastust, palun kontakteeruge meiega e-maili teel: [email protected].