Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Masterjero

MasterjeroMasterjero
Kvaliteetne aiamööbel looduslikest materjalidestKvaliteetne aiamööbel looduslikest materjalidest

Praktiline juhend

Vannitoa disain – kuidas planeerida ja disainida vannituba?

Vannitoa disain – kuidas planeerida ja disainida vannituba?

Kuna vannituba on kodus üks strateegilise olulisusega ruum, on vannitoa disain võrdlemisi olulise tähtsusega. Vannitoa disainimine iseseisvalt võib aga tunduda kohutava ülesandena: kust alustada? Missugused värvilahendused sobivad suure või väikse ruumiga? Missugune vannitoamööbel oleks parim? Mille järgi seda valida?

Loe rohkem
Aiamööbli komplektid – milline on parim valik väikesesse koduaeda?

Aiamööbli komplektid – milline on parim valik väikesesse koduaeda?

Aed on iga eestlase uhkus, olenemata kas see on suur või väike. Pügatud muru ja lopsakad lilled on elementaarne iga suurusega aias. Oma aed pakub koduomanikule kohta kus lõõgastuda, nautida linnulaulu või tegeleda praktiliste toimetustega. Kui eramajadel on üsna suured aiad, siis sarnaselt Skandinaaviamaadega muutuvad üha populaarsemaks väiksemad ridaelamud ja paarismajad, mille aiad on kitsamad, sopilise kujuga ja kus on vähem privaatsust.

Loe rohkem

MANEER, RAHULOLU, TASAKAAL

Masterjero kaubamärgi toodete tootmiseks valitakse ainult kvaliteetsemad materjalid. Toodete kujundust iseloomustab kõrge visuaalsuse, funktsionaalsuse ja esteetika tase.

Brändi sortimendis on sisustuskaubad, tekstiil, vaibad, vannitoamööbel, -tarvikud, dušikabiinid ja vannid,/välimööbel, valgustus- ja kaunistustooted.