Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Mida kinkida mehele sõbrapäevaks  - väike mõtteharjutus

Foto: Alem Coksa   pixabay.com
 
Mõnikümmend aastat tagasi ei teadnud keskmine eestlane mingist valentinipäevast või sõbrapäevast miskit, siis aga kolis see põnev püha ka meie maale ja on siin hooga populaarsust kogunud. Mõnel maal on tegu rohkem sõprust tähistava päevaga, mõnel kuulub see aga paarikestele. Eesti on huvitavalt võtnud korraga üle mõlemad, nii et enne 14 veebruari tormab ikka päris hea hulk inimesi ringi ja otsib väiksemaid või suuremaid kinke nii kallimale kui parimatele sõpradele. 
 
Selles artiklis jagame teiega mõtteid teemal, mida kinkida mehele sõbrapäevaks, olgu tegu siis partneri või hea sõbraga. 

Et sile vunts jääks siledaks

Kui sõber või partner lippab ringi sileda lõua ja/või vuntsiga, siis üks korralik pardel on talle igati asjalik kink. Eriti kui brändi tead, sest kes juba raseerib, sel on üldiselt ka omad kindlad lemmikud paigas. Kenale habemikule või vuntsikandjale aga vaata hoopis habemekamm või vuntsiõli valmis. 

Äkki läheks täna… põgenemistuppa?

Foto: pixabay.com
 
Sest põgenemistoad on väga vinge ja rollimänguline lahendus, kuidas sõpradega kas tähtpäeva tähistada või niisama nädalavahetusel mõnusalt aega viita. Liiga kaua aega ei võta, aga adrenaliinilaks ja tugevam tiim on garanteeritud. 
 
Ja üldse – kingitus ei pea kohe kindlasti olema mingi ese, täiesti põhjendatult on elamuskingitused järjest populaarsust kogunud. Neid ei pea ka ostma – elamuse sõbrale või partnerile võid välja mõelda ise ja täiesti tasuta. Nii et, kui sa mõtled, mida kinkida mehele sõbrapäevaks, siis üks äge ühine kogemus jääb kauaks ajaks meelde! 

Mis kell on? Ajanäitaja!

Teate, miks harilik kell on hea kingitus? Sest kui mobiiltelefonil aku tühjaks saab, siis klassikaline ajanäitaja peab veel päevi vastu ja seega ei jää kellaomanik hiljaks. (Ta võib küll veidi segaduses olla, et mis toimub ja miks, aga ta on vähemasti õigel ajal kohal.) Lisaks on kell super kihvt aksessuaar ülikonna või stiilse päevasärgi kõrvale. 

Kõik need tuhanded lauamängurid ei saa eksida

mida kinkida mehele sõbrapäevaks
Foto: pixabay.com
 
Lauamäng on see klassikaline tõestus vanasõnale, et „anna kuradile sõrm, ta võtab terve käe“. Aga lauamängukurat pole paha kurat, ta toob sõbrad kokku, pakub vajalikul hetkel pingelangust, hoopis teise maailma sukeldumist, ja lisaks saab paljusid mänge mängida ka päris üksinda. Nii et kui sina ja su paariline juba olete sellel soonel või käid sõbra juures tihti mängimas, siis tasub nende wishlist’e uurida ja pealegi – suurt ja hinnaliste mängude kõrval jagub ka tosina euroseid väga mõnusaid lühimänge. 

Läheks õige matkama! 

Matkatarbed on õige kink seiklushimulisele ringiuitajale, toimugu see siis auto, jalgratta või kondimootori abil. Ja vajalik kingitus ei pea olema suur, teinekord jääb puudu hoopis plekk-kruusist, konserviavajast või on kaduma läinud see telgivai, mis kõiki teisi kinni hoiab. Mida kinkida mehele sõbrapäevaks, kui kevad on tulekul ja teine juba viimased poolteist kuud vaikselt seljakotti pakib ja telki peseb? Vt. üles. 

…või kalale. Isegi kui ei näkka!

Foto: Robert Jones  pixabay.com
 
Kalastustarbed on nagu matkatarbed – ühelt poolt annab siit välja kaevata mõne väga mõnusa praktilise kingi, teisalt aga näitab see kink ka, et sa tead ja sa hoolid teise inimese harrastusest. Või ehk oled ise kõva kalal käija ja tahaks partneri kaasa meelitada? Ja nagu me teame, siis asi pole niipalju selles, kuipalju kala keegi koju toob või kui suured tolle haugi silmad olid, vaid mõnusas lõõgastuses kaunis looduses.

Keegi lõhnab siin kaunisti

Parfüüm on ilus ja intiimne kingitus, kui su kallimal on kindel lemmiklõhn või lõhnabukett, mida sa täpselt tunned, seljuhul on väike lisa vägagi teretulnud ja armas asi, mida kinkida mehele sõbrapäevaks. Ära ainult puusalt tulista! 

Kui su kallim on foodie

Mida kinkida mehele sõbrapäevaks, kui talle meeldib kokata ja niisama gurmaanitseda? Variante on mitu – õhtusöök lemmikrestoranis või mõnes uues põnevas kohas, sinu enda valmistatud õhtusöök – aga miks ka mitte hommikusöök voodisse? Lisaks võite ka alati koos korraliku gurmaaniorgia püsti panna. 

Maiasmokale mett mokale

Foto: Felix Wolf   pixabay.com
 
Väidetavalt olla olemas ka inimesi, kes (mitte tervislikel põhjustel) magusat lausa põlgavad, aga võimalik, et tegu on siiski linnalegendiga. Ja ehkki kommikarpe terendab kõikjal, siis mõtle natuke (kommi)karbist välja – võibolla armastab maiasmokk ise kokata, siis võid talle hoopis teha kinkekomplekti toorainest. Või on tal mõni haruldasem lemmik, mida pole tihti saada või mida sõber endale tihti lubada ei saa… 

Ketaslõikur, suure punase lehviga

Tööriistad ei ole tegelikult nimekirjas „Mida kinkida mehele sõbrapäevaks“ esirinnas. Enamus inimesi hangib sedasorti kraami endale ise, nii et kinkija peaks ikka väga kindel olema, et kingi saajal antud vidinat tarvis läheb, muidu kukub välja nii, et „mis ma selle mutrivõtmega teen, suppi keedan või?“ Aga hästi sihtides on muidugi ka ketaslõikur või Makita aku – no teate küll, see hästi populaarne ja vastupidav riistapuu kõigi akutööriistade tarbeks – super valentinipäevakink. Seo ainult suur punane lehv külge! 

Mida kinkida mehele sõbrapäevaks?

Ausõna – mida iganes, peaasi et see päris argipäevane pole, alates lemmikmaiusest ja lõpetades tõepoolest kasvõi ketaslõikuriga. Peamine on, et kink sõpra või partnerit rõõmustab. Mõni siinsetest ideedest teeb seda kindlasti!
 
Parfüümvesi Hugo Boss The Scent Le Parfum, 50 ml

Parfüümvesi Hugo Boss The Scent Le Parfum, 50 ml

69,95 € / tk
131,90 / tk
Ainult veebis