Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Uudised

MÄRKA MEID kampaania kliendimäng
 
AS Kesko Senukai Estonia kinkekaartide loosimine toimub Hea teeninduse kuu MÄRKA MEID sündmuse raames. Täites kaupluse töötajate tunnustamise sedeli K-rauta kaupluses ja andes oma kirjaliku nõusoleku, saate osalete loosimises ning võimaluse võita ühe kaheksast K-rauta kinkekaardist 20 (kahekümne) euro väärtuses.
 
Auhinnafond: 8x20 euro väärtuses K-rauta kinkekaarte
KAMPAANIA PERIOOD: 08.-27.03.2023.a.
 
KAMPAANIA TINGIMUSED
ÜLDINE
 1. Kampaania toimub kõigis K-rauta kauplustes perioodil  08.-27.03.2023.a.
 2. Kampaania korraldab AS Kesko Senukai Estonia, registrikoodiga 10026621, asukohaga Jalgpalli 1, Tallinn 11312 (edaspidi: korraldaja).
 3. Ajavahemikul 08.-27.03.2023.a saab täita K-rauta kauplustes kohapeal töötajate tunnustamise sedeleid ja 31.03.2023.a toimub kinkekaartide loosimine.
 4. Kampaanias võivad osaleda:
  • Vähemalt 14-aastased füüsilised isikud;
  • Kõik, kes täidavad Tondi, Haabersti, Rakvere, Tartu, Valga, Võru, Pärnu või Kuressaare K-rauta kaupluses MÄRKA MEID sündmuse raames tunnustamise sedeli ja annavad nõusoleku loosimisel osalemiseks ning panevad kirja oma nime ning kontaktandmed;
 5. Kampaanias ei saa osaleda korraldaja töötajad ja nende perekonnaliikmed.
 6. Kampaania auhinnad loositakse välja 31. märtsil 2023.a.
 
OSALEMINE
 1. Loosimises osalemiseks peab klient kampaaniaperioodil -27.03.2023.a täitma K-rauta kaupluses kaupluse töötajate tunnustamise sedeli ja kinnitama oma nõusolekut loosimises osalemiseks ning lisama kontaktandmed.
 
LOOSIMINE
 1. Auhindade loosimine toimub Tallinnas, AS Kesko Senukai Estonia kauplustes. Auhinnad loositakse välja 03.2023.a.
 2. Auhinnad loositakse välja kõikide tunnustussedeli täitnute vahel juhuslikkuse alusel.
 3. Võitjaga võetakse ühendust telefoni või meili teel hiljemalt 3 tööpäeva jooksul alates loosimisest.
 4. Võitja peab auhinna kättesaamisel esitama isikut tõendava dokumendi. 
 5. Korraldajal on õigus võitu mitte väljastada juhul, kui:
  • Võitja ei esita isikut tõendavat dokumenti; 
  • Võitjaga ei ole võimalik tema esitatud telefoninumbril või meiliaadressil ühendust saada hiljemalt 7 päeva jooksul alates loosimise tulemuste selgumisest;
  • Võitja ei ilmu kohale kokkulepitud ajal ja kampaania tingimustes näidatud kohas auhinda vastu võtma;
  • Võitja on mistahes viisil rikkunud kampaania reegleid.
 6. Auhinnad antakse üle võitja valitud K-rauta kaupluses ja võitjaga kokkulepitud ajal. Kliendi soovil toimetab korraldaja võidetud kinkekaardi postiga kohale.
 
 
LÕPPSÄTTED
 1. Kampaania auhinda ei saa asendada teist liiki auhinnaga ega hüvitata rahas, välja arvatud juhul, kui auhind asendatakse teise samaväärse auhinnaga korraldaja otsusel.
 2. Võitjale auhinna üleandmisega seotud riiklikud maksud tasub korraldaja Eesti Vabariigi seadusandluses sätestatud korras ja tähtaegadel.
 3. Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhind välja loosimata ja/või võitjale üle andmata või asendada teist liiki samaväärsete auhinnaga, teatades sellest koheselt kampaania osalejatele K-rauta kodulehe või Facebooki vahendusel.
 4. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadusandlusele.
 5. Kõik pretensioonid seoses kampaania korraldamise ja/või läbiviimisega tuleb saata kirjalikult hiljemalt 30. aprilliks 2023.a AS Kesko Senukai Estonia, aadressile Jalgpalli 1, Tallinn 11312 märksõnaga „MÄRKA MEID kampaania“ või meiliaadressil [email protected].
 
Lisainfo meiliaadressil [email protected]