Kodukujundus 33 artiklit

Skandinaavia stiili minimalism ja suurus interjööris Kujutage ette säravat, avarat ja funktsionaalset ruumi. See on Skandinaavia stiil. 1950. aastatel Taanis, Rootsis ja Soomes alguse saanud, jõudis 20. sajandi lõpuks meieni Põhjamaade esteetika.
Milline on parim valgustus kodule? Eluruumide valgustus peaks olema hästi läbimõeldud, kuna valgus mõjutab meie enesetunnet ja tervist rohkem kui me arvame.
Ruumikas vannituba – kuidas seda teha? Vannitoa kujundamine on eriti huvitav, kuna just selles ruumis saad sa lasta oma loovusel töötada. Kui sul on väike vannituba, on mitmeid viise, kuidas visuaalselt seda suuremaks muuta.
Kuidas valida külmkappi? Külmkapp on üks tähtsamaid olmetehnika seadmeid teie köögis. Selle stiil peab sobima köögi interjööriga ning see peab täitma laitmatult oma põhilisi funktsioone: hoidma toiduained värskena, peab olema ruumikas ja kasutama võimalikult vähe energiat.
10 tööriista ja tarvikut, mis peaksid olema igas tööriistakastis Kodus võib mõnikord osutuda vajalikuks parandada katkiseid esemeid ja mööblit, kohendada erinevad detaile ning teha muid majapidamistöid. Selliste tööde tegemine on aga raskendatud ilma abistavate tööriistadeta.
Askeetlikkus ja ilu - Jaapani stiil interjööris Idamaade kultuur erutab meie meeli müsteeriumiga, üllatab minimalismiga ja inspireerib funktsionaalsusega. Hele palett, igasugused lisatarvikud, värvilised kangad - kõik need puuduvad Jaapani stiilist. Selle peamine eripära on askeetlikkus ja lihtsus.
Lihtsad ideed, kuidas muuta oma ​vannituba ​tõeliseks oaasiks Kuidas muuta oma vannituba nii, et tunne oleks nagu viibiks puhkusel lõunamaal, kus on alati soe ja hubane? Kõik, mida vajad, on mõned detailid ja sinu vannituba muutub totaalselt.Lilled vannitoasTaimed armastavad valgust - see on nende elu allikas.
Viilutatud bataat ricotta juustu ja pesto kastmega PORTSJONITE ARV: 4VALMISTAMISE AEG: UMBES 30 MINUTITKOOSTISOSAD:2 bataati  (magusat kartulit)100 grammi ricotta juustu100 grammi kodujuustuNatuke oliiviõli KASTMEKS:1 basiiliku kimp  5 lusikat oliiviõli25 grammi kõva juustu 20 grammi India pähkleid (või mu
Erilised juustukoogikesed PORTSJONITE ARV: 6VALMISTAMISE AEG: ÜLE 1 TUNNI.
Toitev supp avokaadost PORTSJONITE ARV: 4VALMISTAMISE AEG: UMBES 20 MINUTITKOOSTISOSAD:3 avokaadot (suured, küpsed) 400 milliliitrit köögivilja puljongit (või kanapuljongit)0,5 sibulapead1 laim 3 lusikatäit kodujuustu (või sulatatud juustu)  3 lusikatäit koort (rasvasisaldusega
Seif kodus - kui vajalik see on? Vastus sellele küsimusele sõltub paljudest olulistest asjaoludest, mis aitavad sul teha otsuse - kas vajad kodus seifi või saad ilma selleta elada.
Juhend - kuidas valida parim voodipesu oma magamistuppa Kas valid oma magamistuppa voodipesu? Vali seda vastutustundlikult ja ära osta kohe seda, mis tundub lihtsalt kena ja odav.
1 - 12 kuvatud 33-st