Sõprade ring
Liitu Sõprade ringiga ja säästa! Vaata veel
Ainult veebis

Canon EOS 80D + EF-S 18-200mm f/3.5-5.6 IS Black

Tootekood: 799228

1 325,87 / tk
Toote hind e-poes võib erineda toote hinnast kaupluses. "Ainult veebis" märgistusega tooteid ei müüda kauplustes.
Kohaletoimetamise summa alates 3,99 €*. Eeldatav tarne 19. november
* Tarne hinna arvutatamisel arvestatakse nii teenustasu kui toote kaalu: 0.65 kg
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Tarne pakiautomaati 1,89 €*. Kauba kohaletoimetamine eeldatavalt 19. november
Tooteinfo

Toote omadused

Üldnäitajad

Toote tüüp Peegelkaamerad
Kaubamärk Canon
Mudel 80D + EF-S 18-200mm f/3.5-5.6 IS
Seeria EOS

Mõõtmed, kaal ja värv

Pikkus 78.5 mm
Laius 139 mm
Kõrgus 105.2 mm
Mõõtmed
Laius x kõrgus x sügavus
139 x 105.2 x 78.5 mm
Kaal 650 g
Värv Must

Sensor ja pilt

Megapikslite arv
Igal kaameral näitatakse suurimat pikslite hulka, mida kaamera võib kasutada kujutise formeerimiseks. Igal kujutisel nähtav ruut on mikroskoopiline valgustundlik element, mis elektrooniliselt salvestab temale langeva valguse. Mida rohkem piksleid on kujutise failis, seda detailsem on kujutis ja seda suuremat väljatükki on võimalik saada.
24.2
Maksimaalne eraldusvõime
Mida suurem on resolutsioon, seda teravam on pilt.
6000 x 4000
Anduri tüüp
On kaks põhilist sensori tüüpi: CCD ja CMOS. CCD sensor toodab kvaliteetseid pilte madala müratasemega. CMOS sensor on traditsiooniliselt palju tundlikum mürale.
CMOS
Kaamera tundlikkus (ISO)
ISO arv näitab seda, kui valgustundlik on kaamera sensor. Mida madalam on ISO tundlikkus (50, 80, 100), seda rohkem valgust on vaja, et pilti saada. Mida kõrgem on ISO tundlikkus (3600, 6400, …) seda vähem valgust on pildi tegemiseks vaja. Praktiliselt iga fotokaamera omanik saab ise määrata, missugust ISO tundlikkust pildistamisel kasutada.
100 - 16000
Sensori suurus
Sensoreid on erinevates suurustes: kompaktkaameratel on sensor enamasti pindalaga 0,29cm2, semi-pro kaameratel enamasti 3,29 – 8,64cm2. Et väikesel sensoril on pikslid palju tihedamalt koos, siis paratamatult tekib seal rohkem müra. Siit tõsiasi, et suur sensor on reeglina müravabama pildi ning laiema värviulatusega.
22.3 x 14.9 mm
Valge värvi bilanss
Määrab valge värvi koguse tasakaalu, automaatne ja käsitsi reguleeritav. Korralikult tasakaalustatud valge värv on saavutatud võttega, milles valge peab olema valge, mitte kollakas, punakas või sinakas.
Auto, 7 positsiooni + 1 manuaalne
Pildi formaadid
Enim levinud formaadid on TIFF, JPEG ja RAW. JPEG formaati saab hõlpsasti kokku suruda. RAW säilitab kujutise kokku surumata. See võimaldab laiemaid kujutise töötlemise võimalusi. TIFF säilitab kujutise kokku surumata ning kvaliteet on kõrgel tasemel.
H.264, JPEG, M-RAW, MPEG-4, RAW, S-RAW
Katiku kiirus
Säriaeg võimaldab määrata, kuidas jäädvustatakse pildile liikumist. Väga lühikese säriajaga saab "külmutada" kiirelt liikuvaid objekte, näiteks spordi pildistamisel. Pikemat säriaega kasutades on võimalik liikuvat objekti häguseks muuta ja tekitada liikumisefekti ning luua kunstilist hõngu. Pikka säriaega kasutatakse ka öövõtetel, kus valgustingimused on kasinad.
30 sek. - 1/8000 sek.

Objektīvs

Optika
See parameeter määrab optika tootjad. Kõige sagedamini on see sama firma, mille poolt on toodetud seade.
EF-S 18-200mm f/3.5-5.6 IS
Käsitsi fokuseerimine
Manuaalfookus – fookuse tüüp, mille kasutaja seadistab fookuse käsitsi.
Jah
Autofokuseerimine
Autofookus on kaamera võime fokuseerida pilti. See parameeter on iga digikaamera lahutamatu osa. Autofookus tähistatakse sümbolitega iESP ja Spot.
Jah
Autofokuseerimise tüüp TTL-CT-SIR
Diafragma
Mida rohkem ta avab ava (f-number väiksem), seda väiksem on teravussügavus ja vastupidi.
Sõltub valitud objektiivist (kaasas EF-S 18-200 mm f / 3.5-5.6 IS)

Ekraan ja pildiotsija

Videootsija
Kaamera silmaava, mille kaudu fotograaf keskendub pildistatava paigutusele ja fookusele.
On (optiline pildiotsija)
Puutetundlik ekraan
Ekraan, mis reageerib puudutustele.
Jah
Ekraani diagonaal
Kaamera ekraani suurus tollides.
3 "
Keeratav ekraan Ei

Foto

Välk
Peaaegu alati on kaamerasse sisseehitatud. Automaatrežiimis lülitub ise sisse.
Sisseehitatud (Pop-up)
Välgu režiimid
Populaarsed välgu töötamise režiimid: automaatne, sunniviisiline ning punaste silmade efekti sisse ja väljalülitamine. Automaatrežiimil otsustab kaamera ise, millal välku avada. Sunniviisilisel režiimil süttib välk alati. Punaste silmade vältimise režiimil on eelvälk ennem pärisvälku.
Auto, Punasilmsuse vähendamine, Speedlite (sisseehitatud)
Võimalus ühendada väline välk
Kasutades välist välklampi saab vältida punasilmsust ja kasutada suuremat peegeldunud valgust.
Jah
Särituse kompenseerimine
Kompentsatsioon võib olla positiivne (tugevdatud ekspositsioon) aga samuti negatiivne (vähendatud ekspositsioon) ja kõige sagedamini võib see olla tehtud intervalliga 1/3 või 1/2 sammu. Seda tähistatakse tavaliselt EV, 1 EV vastab ühele sammule (või peatusele), mis kahekordistab nõutava ekspositsiooni. Ekspositsiooni saab muuta membraani vahetusega või säriajaga. Parameetrite muutmine sõltub režiimist mis on kaameras. Kui režiim on membraani preoriteediga, siis ekspositsiooni kompentsatsioon muudab säriaja kiirust. Kui paigaldatakse režiim ümberlülituse preoriteediga (aeg), siis muutub arv fii. Mõned fotokaamera süsteemid võivad muuta ka välgu võimsust.
- 5 EV kuni + 5 EV sammuga 1/2 EV või 1/3 EV
Pildistamisrežiimid
Resolutsioonid FullHD (väga kõrge resolutsioon), HD (kõrge resolutsioon) ja VGA (madal resolutsioon).
Full HD

Video

Videoproportsioon
Pika külje suhe lühikesega.
3:2
Videosalvestuse kiirus
Resolutsioon, mis lubab kaameral videot salvestada.
[email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected]

Mälu

Sisemälu
Mida rohkem on mälu, seda rohkem fotosid saab teha.
Ei
Toetatud mälukaardid
Tänapäeval on palju erinevaid mälukaardi tüüpe: SDHC, SDXC, SD, CF. SD on kolmanda põlvkonna flash. SD kaardil on suurendatud andmete säilitamise ohutus, tal on väiksed mõõtmed, suur kiirus, ühilduvus MultiMediaCard –iga ning samuti suur tööresurss.
SD, SDHC, SDXC

Liides

Liidesed
NFC on tehnoloogiline pakett, mis võimaldab juhtmevabat sidet piiratud maa-alal. Näiteks on Teil võimalik maksta mõne teenuse eest või saata andmeid erinevate seadete vahel (näiteks nutitelefoni ja tahvelarvuti), mis toetavad NFC'd!
Mini HDMI, NFC, USB 2.0
Navigatsiooni (GPS) funktsioon
GPS navigaator on globaalne sputnikute süsteem, mis võimaldab määrata teie asukohta ja kujutab seda ekraanil. GPS-funktsioon seab teie reisipildid jagamiseks valmis, logides asukohateabe – laiuskraad, pikkuskraad ja kõrgus merepinnast – pildi EXIF-andmetesse.
Ei
WiFi-liides
See on juhtmevaba ühendus internetiga ja võimalus pilte kaamerast otse arvutisse saata.
Jah

Toiteallikas

Toide Aku

Lisaks

3D-pildistamine
3D režiim võimaldab kaameral teha 3D kujutisi. Kõikidest panoraam-kujutistest valib kaamera automaatselt välja sobivaimad, millest saab teha 3D kompositsiooni.
Ei
Kuulub komplekti
Näitab, kas fotoaparaadi komplektis on objektiiv või ei.
Koos objektiiviga
Garantii 24 kuud

Video

Toote kirjeldus inglise keeles:


Unleash your creative potential

Powerful, versatile and efficient camera to discover your creative possibilities. The EOS 80D is great for sports, portraits, landscapes, streets, travel photography in low light, and offers serious movie-making capabilities thanks to innovative technologies that help you achieve amazing results in any situation.

Powerful camera to adapt to what's going on around you
EOS 80D
Discover new areas of photography

Instinctively react to the right moments and easily capture dynamic sports or wildlife performance with a high-performance AF system, continuous shooting (maximum 7 frames per second) and customizable controls.

EOS 80D
45-point cross-type autofocus system

Capture athletes in tenths of a second, capturing very sharp images even in floodlights, thanks to an extremely efficient and precise autofocus system that works in difficult lighting conditions with up to -3 EV. The 45-point cross-type autofocus system gives you the freedom to choose the AF point or area that matches the composition, and offers greater precision and control over wider focusing areas for great results no matter where the subject is in the frame.

Continuous shooting at 7 frames per second

Give yourself the best chance to capture volatile moments with continuous shooting at a maximum speed of 7 frames per second and high resolution. Great for spontaneous sports and wildlife


EOS 80D
27 f / 8 compatible autofocus points

Continue capturing sharp images with the autofocus system when using different combinations of lenses and extensions, thanks to 27 autofocus points that support f / 8 focusing.


Customizable control options

Enjoy control and customization with the mid-range EOS body thanks to customizable controls, a top LCD panel and a live view display that makes it easy to review settings and quickly adjust the camera to your needs.

EOS 80D

Stunning photo and movie quality in a variety of conditions

Take on the quality your creativity deserves. The EOS 80D delivers stunning images in a variety of lighting conditions. They highlight detail, color and mood, and can be immediately edited and displayed thanks to the 24.2 megapixel APS-C CMOS sensor and DIGIC 6 processor.

EOS 80D

7560 pixel RGB + IR measurement sensor

Get accurate and consistent exposure in a wide range of situations with the 7560-pixel RGB + IR metering sensor, which detects both infrared and visible light.

EOS 80D
EOS 80D
Natural shots in low light

Take photos in a natural mood in low light with a large ISO sensitivity range (ISO 100-16,000 (H: 25,600)), which reduces the need for a flash and allows you to use faster shutter speeds.

Detection of flicker

Flicker detection ensures continuous exposure and continuous shooting of color under flickering artificial lighting.

Everything you need to gain control and develop your photography skills
Smart viewfinder

See everything right down to the edges of the frame - with Smart Viewfinder with around 100% frame coverage, shooting settings are instantly displayed. Shoot more discreetly at 3 frames per second and in silent continuous shooting mode.

EOS 80D
EOS 80D
Swivel LCD screen with direct view

Explore creative shooting angles and enjoy intuitive access to controls with the 7.7cm swivel Clear View LCD II touchscreen. Compose a frame and shoot from a different point of view thanks to Live View with continuous shooting, Dual Pixel CMOS autofocus and a frame rate of 5 frames per second.


Integrated Speedlite transmitter

To take advantage of creative lighting, place Canon Speedlites away from the camera and control them with the EOS 80D's built-in Speedlite transmitter.

EOS 80D

EOS 80DProfessional quality sound
Get full control of audio levels in the camera menu and record professional-quality sound through the headphone and microphone input.

EOS 80DChoice of file formats
Record in MP4 and MOV file formats with different frame rates and codecs for easy editing and storage.

EOS 80D
An impressive combination for movies

Combine the EOS 80D with a customizable, high-performance EF-S 18-135mm f / 3.5-5.6 IS USM lens with Nano USM technology for smooth, quiet focusing on movies and ultra-fast autofocus on photos for the right movie shooting solution . Also connect the optional PZ-E1 zoom adapter for precise zoom control while shooting movies.

Toote tegelik värvus võib erineda piltidel kujutatavast ning pilt on illustratiivne. Toote kirjeldus on üldise iseloomuga ning seal ei pruugi olla välja toodud kõik omadused. E-poe hinnad võivad erineda kauplustes ja teeninduspunktides kehtivatest hindadest. Kampaaniad e-poes võivad erineda jaekaubanduse kampaaniatest. Kampaaniatoodete kogused on piiratud ning jaekaubanduse laojäägid ja e-poe olevad kaubad ei pruugi kokku langeda, seetõttu võib eeldatav tarneaeg tellimuse vormistamisel näidatust erineda. Kui mõnda toodet tellimuse täitmise hetkel laos ei ole, teavitatakse Ostjat sellest eraldi esimesel võimalusel.

Kas olete näinud vigu tootekirjelduses või piltide galeriis? Teavita meid