Sõprade ring
Liitu Sõprade ringiga ja säästa! Vaata veel
Ainult veebis

Canon PowerShot G3 X Black

Tootekood: 136493

1 036,00 / tk
Toote hind e-poes võib erineda toote hinnast kaupluses. "Ainult veebis" märgistusega tooteid ei müüda kauplustes.
Kohaletoimetamise summa alates 3,99 €*. Eeldatav tarne 21. oktoober
* Tarne hinna arvutatamisel arvestatakse nii teenustasu kui toote kaalu: 0.73 kg
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Tarne pakiautomaati 1,89 €*. Kauba kohaletoimetamine eeldatavalt 21. oktoober
Tooteinfo

Toote omadused

Üldnäitajad

Toote tüüp Digitaalsed fotokaamerad
Kaubamärk Canon

Mõõtmed, kaal ja värv

Mõõtmed
Laius x kõrgus x sügavus
123.3 x 76.5 x 105.3 mm

Sensor ja pilt

Megapikslite arv
Igal kaameral näitatakse suurimat pikslite hulka, mida kaamera võib kasutada kujutise formeerimiseks. Igal kujutisel nähtav ruut on mikroskoopiline valgustundlik element, mis elektrooniliselt salvestab temale langeva valguse. Mida rohkem piksleid on kujutise failis, seda detailsem on kujutis ja seda suuremat väljatükki on võimalik saada.
20.2
Maksimaalne eraldusvõime
Mida suurem on resolutsioon, seda teravam on pilt.
5472 x 3648
Anduri tüüp
On kaks põhilist sensori tüüpi: CCD ja CMOS. CCD sensor toodab kvaliteetseid pilte madala müratasemega. CMOS sensor on traditsiooniliselt palju tundlikum mürale.
CMOS
Kaamera tundlikkus (ISO)
ISO arv näitab seda, kui valgustundlik on kaamera sensor. Mida madalam on ISO tundlikkus (50, 80, 100), seda rohkem valgust on vaja, et pilti saada. Mida kõrgem on ISO tundlikkus (3600, 6400, …) seda vähem valgust on pildi tegemiseks vaja. Praktiliselt iga fotokaamera omanik saab ise määrata, missugust ISO tundlikkust pildistamisel kasutada.
125 - 6400
Sensori suurus
Sensoreid on erinevates suurustes: kompaktkaameratel on sensor enamasti pindalaga 0,29cm2, semi-pro kaameratel enamasti 3,29 – 8,64cm2. Et väikesel sensoril on pikslid palju tihedamalt koos, siis paratamatult tekib seal rohkem müra. Siit tõsiasi, et suur sensor on reeglina müravabama pildi ning laiema värviulatusega.
1"
Valge värvi bilanss
Määrab valge värvi koguse tasakaalu, automaatne ja käsitsi reguleeritav. Korralikult tasakaalustatud valge värv on saavutatud võttega, milles valge peab olema valge, mitte kollakas, punakas või sinakas.
Auto, 7 positsiooni + 2 käsitsi
Pildi formaadid
Enim levinud formaadid on TIFF, JPEG ja RAW. JPEG formaati saab hõlpsasti kokku suruda. RAW säilitab kujutise kokku surumata. See võimaldab laiemaid kujutise töötlemise võimalusi. TIFF säilitab kujutise kokku surumata ning kvaliteet on kõrgel tasemel.
AAC-LC, H.264, JPEG, MPEG-4, RAW
Katiku kiirus
Säriaeg võimaldab määrata, kuidas jäädvustatakse pildile liikumist. Väga lühikese säriajaga saab "külmutada" kiirelt liikuvaid objekte, näiteks spordi pildistamisel. Pikemat säriaega kasutades on võimalik liikuvat objekti häguseks muuta ja tekitada liikumisefekti ning luua kunstilist hõngu. Pikka säriaega kasutatakse ka öövõtetel, kus valgustingimused on kasinad.
30 sek. - 1/2000 sek.

Objektīvs

Optika
See parameeter määrab optika tootjad. Kõige sagedamini on see sama firma, mille poolt on toodetud seade.
Canon
Digitaalne lähendamine (x)
Digitaalne suurendus leiab aset kaamerasse sisseehitatud rastergraafikatarkvaraga. Tavaliselt 3- kuni 10-kordne. Siinjuures peab meeles pidama, et digitaalset zoomi kasutades võidad kauguses, kuid kaotad pildi kvaliteedis. Ehk mida suuremat digitaalset suurendust kasutad, seda kehvema kvaliteediga pildi saad.
4
Optiline lähendamine (x)
See tähendab seda, kui mitu korda kaamera lähendab pilti. Mida suurem on väärtus, seda suurem on võimalus objekte "lähemale" tuua neid moonutamata. Samas pea meeles, et lähemale toodud objekt nõuab väiksemat kaamara liikumist. Parima pildi saamiseks kasuta statiivi!
25
Käsitsi fokuseerimine
Manuaalfookus – fookuse tüüp, mille kasutaja seadistab fookuse käsitsi.
Jah
Autofokuseerimine
Autofookus on kaamera võime fokuseerida pilti. See parameeter on iga digikaamera lahutamatu osa. Autofookus tähistatakse sümbolitega iESP ja Spot.
Jah
Autofokuseerimise tüüp TTL AiAF
Fokuseerimise kaugus makrorežiimis
Lühim vahemaa objektiivi keskelt kuni pildistatava punktini, kus kujutis oleks terav.
8.8 - 220 mm
Diafragma
Mida rohkem ta avab ava (f-number väiksem), seda väiksem on teravussügavus ja vastupidi.
F2.8 - F5.6

Ekraan ja pildiotsija

Videootsija
Kaamera silmaava, mille kaudu fotograaf keskendub pildistatava paigutusele ja fookusele.
On (elektrooniline pildiotsija)
Puutetundlik ekraan
Ekraan, mis reageerib puudutustele.
Jah
Ekraani diagonaal
Kaamera ekraani suurus tollides.
3.2 "
Ekraani eraldusvõime punktides
Mida kõrgem resolutsioon, seda täpsem kujutis.
1620000

Foto

Välk
Peaaegu alati on kaamerasse sisseehitatud. Automaatrežiimis lülitub ise sisse.
Sisseehitatud (Pop-up)
Välgu režiimid
Populaarsed välgu töötamise režiimid: automaatne, sunniviisiline ning punaste silmade efekti sisse ja väljalülitamine. Automaatrežiimil otsustab kaamera ise, millal välku avada. Sunniviisilisel režiimil süttib välk alati. Punaste silmade vältimise režiimil on eelvälk ennem pärisvälku.
Aeglane sünkroonimine, Auto, Lülitatud välja, Manuaalne, Punasilmsuse vähendamine, Sisselülitatud, Tagakardina sünkroonimine
Võimalus ühendada väline välk
Kasutades välist välklampi saab vältida punasilmsust ja kasutada suuremat peegeldunud valgust.
Jah
Särituse kompenseerimine
Kompentsatsioon võib olla positiivne (tugevdatud ekspositsioon) aga samuti negatiivne (vähendatud ekspositsioon) ja kõige sagedamini võib see olla tehtud intervalliga 1/3 või 1/2 sammu. Seda tähistatakse tavaliselt EV, 1 EV vastab ühele sammule (või peatusele), mis kahekordistab nõutava ekspositsiooni. Ekspositsiooni saab muuta membraani vahetusega või säriajaga. Parameetrite muutmine sõltub režiimist mis on kaameras. Kui režiim on membraani preoriteediga, siis ekspositsiooni kompentsatsioon muudab säriaja kiirust. Kui paigaldatakse režiim ümberlülituse preoriteediga (aeg), siis muutub arv fii. Mõned fotokaamera süsteemid võivad muuta ka välgu võimsust.
- 3 EV kuni + 3 EV sammuga 1/3 EV
Pildistamisrežiimid
Resolutsioonid FullHD (väga kõrge resolutsioon), HD (kõrge resolutsioon) ja VGA (madal resolutsioon).
Full HD

Video

Videoproportsioon
Pika külje suhe lühikesega.
16:9, 1:1, 3:2, 4:3, 4:5
Videosalvestuse kiirus
Resolutsioon, mis lubab kaameral videot salvestada.
[email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected]
Mikrofon On (Stereo)

Mälu

Sisemälu
Mida rohkem on mälu, seda rohkem fotosid saab teha.
Ei
Toetatud mälukaardid
Tänapäeval on palju erinevaid mälukaardi tüüpe: SDHC, SDXC, SD, CF. SD on kolmanda põlvkonna flash. SD kaardil on suurendatud andmete säilitamise ohutus, tal on väiksed mõõtmed, suur kiirus, ühilduvus MultiMediaCard –iga ning samuti suur tööresurss.
SD, SDHC, SDXC

Liides

Liidesed
NFC on tehnoloogiline pakett, mis võimaldab juhtmevabat sidet piiratud maa-alal. Näiteks on Teil võimalik maksta mõne teenuse eest või saata andmeid erinevate seadete vahel (näiteks nutitelefoni ja tahvelarvuti), mis toetavad NFC'd!
Micro HDMI, NFC, USB 2.0
Navigatsiooni (GPS) funktsioon
GPS navigaator on globaalne sputnikute süsteem, mis võimaldab määrata teie asukohta ja kujutab seda ekraanil. GPS-funktsioon seab teie reisipildid jagamiseks valmis, logides asukohateabe – laiuskraad, pikkuskraad ja kõrgus merepinnast – pildi EXIF-andmetesse.
Ei
WiFi-liides
See on juhtmevaba ühendus internetiga ja võimalus pilte kaamerast otse arvutisse saata.
Jah

Toiteallikas

Toide Aku

Lisaks

3D-pildistamine
3D režiim võimaldab kaameral teha 3D kujutisi. Kõikidest panoraam-kujutistest valib kaamera automaatselt välja sobivaimad, millest saab teha 3D kompositsiooni.
Ei
Garantii 24 kuud
Täiendav info Suur sensor suurepärase tulemuse saavutamiseks. Võimas DIGIC protsessor6. Läätse manuaalsefokuseerimise funktsioon. Niiskuse ja tolmu kaitseks
Canon PowerShot G3 X


 • 25x optiskā tālummaiņa un īpaši plats leņķis
 • Dzidrs, īpaši spēcīgas tālummaiņas objektīvs
 • Liels sensors izciliem rezultātiem
 • 20,2 megapikseļu CMOS
 • Lieliski attēli arī sliktā apgaismojumā
 • Spēcīga DIGIC apstrāde
 • RAW ar dažādām malu attiecībām
 • Objektīva vadības gredzens precīzai manuālai regulēšanai
 • Atvēruma, aizslēga un ISO vadība filmās
 • Full HD kadru nomaiņas ātrums no 24p līdz 60p
 • Kopīgojiet un dublējiet attēlus bezvadu režīmā
 • Izturība pret putekļiem un ūdeni

Spēcīga foto un videokamera ar 25 reižu tālummaiņu

Ar PowerShot G3 X, kurā apvienota 25 reižu tālummaiņas objektīva daudzpusība ar augstākās kvalitātes attēlveidošanas veiktspēju, ko nodrošina 1,0 tipa sensors, var uzņemt lieliskas kvalitātes fotoattēlus un filmas. Plašs ekspertiem paredzētu funkciju klāsts un vadības iespējas palīdz atraisīt radošumu.

Liela sensora veiktspēja apvienojumā ar 25 reižu īpaši spēcīgu tālummaiņas objektīvu

Ass, 24 mm tālummaiņas objektīvs ar īpaši platu leņķi apvienojumā ar 1,0 tipa sensoru ļauj pārsteidzoši detalizēti uzņemt jebkuru objektu — tuvu un tālu. Gan fotoattēliem, gan filmām fotokamera PowerShot G3 X sniedz iespēju uzņemt ainas ar skaisti izpludinātu fonu un pietuvināt objektus pat vājā apgaismojumā.

Lieliska vājā apgaismojumā

Iegūstiet asus un skaidrus uzņēmumus jebkuros apstākļos — pat vājā apgaismojumā — pateicoties 1,0 tipa 20,2 megapikseļu CMOS sensora un DIGIC 6 procesora apvienojumam.

Augstākās kvalitātes Canon optika

Fotokamera PowerShot G3 X ar 25 reižu optisko tālummaiņu un 9 lapiņu diafragmu ir lieliski piemērota plūstošu ainavu, portretu ar skaisti izpludinātu fonu un izsmalcinātu detaļu uzņemšanai no attāluma.

Asi rezultāti — vienmēr

Jums vairs nav jāuztraucas, ka kameras kustības sabojās rezultātus. Par to parūpēsies inteliģentais optiskais režīms Image Stabilizer. Šī kamera automātiski pielāgo iestatījumus un nodrošina asus, detalizētus fotoattēlus un video pat tad, kad uzņemat pilnā tālummaiņā vai ar kameru rokās vājā apgaismojumā. Turklāt jūsu filmas būs pārsteidzoši vienmērīgas, pateicoties 5 asu filmu stabilizēšanas funkcijai.

Modernas filmu uzņemšanas funkcijas jaunajiem filmu veidotājiem

Veidojiet skaistas Full HD filmas ar plašo kadru nomaiņas ātrumu izvēli un izmantojiet ekspertu funkcijas, tostarp pilnīgi manuālu vadību, funkciju MF Peaking un HDMI tiešraides izvadi. Modernā 5 asu dinamiskā attēlu stabilizēšana nodrošina stabilitāti — vienmērīgu uzņemto materiālu, bet daudzpusīgās audio ieraksta iespējas ar mikrofonu un austiņu ligzdām palīdz veidot filmas ar augstas kvalitātes skaņu.

Ekspertu līmeņa vadības funkcijas palīdz paust radošumu

Liels, augstas izšķirtspējas (1620k punkti), noliecams LCD skārienekrāns un plašs vadības ripu un pielāgošanas iespēju klāsts nodrošina kontroli, lai jūs varētu paust savu radošumu. Izmantojiet funkciju Touch AF, kas sniedz iespēju precīzi fokusēt un vienmērīgi pietuvināt fokusētu attēlu filmās, un uzreiz piekļūstiet svarīgiem iestatījumiem ar nevainojami darbojošos objektīva vadības ripu. RAW failu atbalsts, iebūvēts ND filtrs un ilglaicīgas ekspozīcijas režīms plašākām radošām iespējām.

Uzņemiet kā profesionālis visos apstākļos

Ātra automātiska fokusēšana un nepārtraukta uzņemšana ar 5,9 kadriem sekundē ļauj pilnīgāk notvert darbību. Lai fotografēšana būtu līdzīga kā ar DSLR kameru, varat arī pievienot augstas izšķirtspējas elektronisko skatu meklētāju. Attīstiet savu radošumu un eksperimentējiet ar apgaismojumu, izmantojot Canon Speedlite zibspuldzes un objektīvu filtrus.

Notveriet visu darbību

Ar nepārtraukto uzņemšanu ar ātrumu 5,9 kadri sekundē varat vienkārši notvert precīzu darbību. Turklāt kamera turpinās uzņemt ar ātrumu 5,9 kadri sekundē, līdz atmiņas karte būs pilna — jūs nepalaidīsiet garām nevienu mirkli.

Turpiniet uzņemšanu jebkādos laikapstākļos

Vienkārši uzņemiet darbību ar ātrām kustībām, izmantojot funkciju Fast AF un 5,9 kadru sekundē nepārtraukto uzņemšanu, un turpiniet uzņemt neatkarīgi no lietus vai saules, pateicoties pret putekļiem un pilēšanu izturīgajam fotokameras korpusam.

Paplašiniet savu radošumu

Attīstiet savu radošumu ar plašu optisko piederumu klāstu, tostarp augstas izšķirtspējas elektronisko skatu meklētāju un EOS Speedlite zibspuldzēm.

Toote tegelik värvus võib erineda piltidel kujutatavast ning pilt on illustratiivne. Toote kirjeldus on üldise iseloomuga ning seal ei pruugi olla välja toodud kõik omadused. E-poe hinnad võivad erineda kauplustes ja teeninduspunktides kehtivatest hindadest. Kampaaniad e-poes võivad erineda jaekaubanduse kampaaniatest. Kampaaniatoodete kogused on piiratud ning jaekaubanduse laojäägid ja e-poe olevad kaubad ei pruugi kokku langeda, seetõttu võib eeldatav tarneaeg tellimuse vormistamisel näidatust erineda. Kui mõnda toodet tellimuse täitmise hetkel laos ei ole, teavitatakse Ostjat sellest eraldi esimesel võimalusel.

Kas olete näinud vigu tootekirjelduses või piltide galeriis? Teavita meid