Canon PowerShot G7 X Mark II Black

Tootekood: 790314

506,00 / tk
Toote hind e-poes võib erineda toote hinnast kaupluses. "Ainult veebis" märgistusega tooteid ei müüda kauplustes.
Kohaletoimetamise summa alates 3,99 €*. Eeldatav tarne 15. juuni
* Tarne hinna arvutatamisel arvestatakse nii teenustasu kui toote kaalu: 0.31 kg
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Tarne pakiautomaati 1,89 €*. Kauba kohaletoimetamine eeldatavalt 15. juuni
Tooteinfo

Toote omadused

Üldnäitajad

Toote tüüp Digitaalsed fotokaamerad
Kaubamärk Canon
Mudel G7 X Mark II
Seeria PowerShot

Mõõtmed, kaal ja värv

Mõõtmed
Laius x kõrgus x sügavus
105.5 x 60.9 x 42 mm
Kaal 310 g
Värv Must

Sensor ja pilt

Megapikslite arv
Igal kaameral näitatakse suurimat pikslite hulka, mida kaamera võib kasutada kujutise formeerimiseks. Igal kujutisel nähtav ruut on mikroskoopiline valgustundlik element, mis elektrooniliselt salvestab temale langeva valguse. Mida rohkem piksleid on kujutise failis, seda detailsem on kujutis ja seda suuremat väljatükki on võimalik saada.
20.9
Maksimaalne eraldusvõime
Mida suurem on resolutsioon, seda teravam on pilt.
5472 x 3648
Anduri tüüp
On kaks põhilist sensori tüüpi: CCD ja CMOS. CCD sensor toodab kvaliteetseid pilte madala müratasemega. CMOS sensor on traditsiooniliselt palju tundlikum mürale.
CMOS
Kaamera tundlikkus (ISO)
ISO arv näitab seda, kui valgustundlik on kaamera sensor. Mida madalam on ISO tundlikkus (50, 80, 100), seda rohkem valgust on vaja, et pilti saada. Mida kõrgem on ISO tundlikkus (3600, 6400, …) seda vähem valgust on pildi tegemiseks vaja. Praktiliselt iga fotokaamera omanik saab ise määrata, missugust ISO tundlikkust pildistamisel kasutada.
125 - 12800
Sensori suurus
Sensoreid on erinevates suurustes: kompaktkaameratel on sensor enamasti pindalaga 0,29cm2, semi-pro kaameratel enamasti 3,29 – 8,64cm2. Et väikesel sensoril on pikslid palju tihedamalt koos, siis paratamatult tekib seal rohkem müra. Siit tõsiasi, et suur sensor on reeglina müravabama pildi ning laiema värviulatusega.
1"
Valge värvi bilanss
Määrab valge värvi koguse tasakaalu, automaatne ja käsitsi reguleeritav. Korralikult tasakaalustatud valge värv on saavutatud võttega, milles valge peab olema valge, mitte kollakas, punakas või sinakas.
Auto, 12 positsiooni
Pildi formaadid
Enim levinud formaadid on TIFF, JPEG ja RAW. JPEG formaati saab hõlpsasti kokku suruda. RAW säilitab kujutise kokku surumata. See võimaldab laiemaid kujutise töötlemise võimalusi. TIFF säilitab kujutise kokku surumata ning kvaliteet on kõrgel tasemel.
AAC-LC, H.264, MPEG-4
Katiku kiirus
Säriaeg võimaldab määrata, kuidas jäädvustatakse pildile liikumist. Väga lühikese säriajaga saab "külmutada" kiirelt liikuvaid objekte, näiteks spordi pildistamisel. Pikemat säriaega kasutades on võimalik liikuvat objekti häguseks muuta ja tekitada liikumisefekti ning luua kunstilist hõngu. Pikka säriaega kasutatakse ka öövõtetel, kus valgustingimused on kasinad.
15 sek. - 1/2000 sek.

Objektīvs

Optika
See parameeter määrab optika tootjad. Kõige sagedamini on see sama firma, mille poolt on toodetud seade.
Canon
Digitaalne lähendamine (x)
Digitaalne suurendus leiab aset kaamerasse sisseehitatud rastergraafikatarkvaraga. Tavaliselt 3- kuni 10-kordne. Siinjuures peab meeles pidama, et digitaalset zoomi kasutades võidad kauguses, kuid kaotad pildi kvaliteedis. Ehk mida suuremat digitaalset suurendust kasutad, seda kehvema kvaliteediga pildi saad.
8.4
Optiline lähendamine (x)
See tähendab seda, kui mitu korda kaamera lähendab pilti. Mida suurem on väärtus, seda suurem on võimalus objekte "lähemale" tuua neid moonutamata. Samas pea meeles, et lähemale toodud objekt nõuab väiksemat kaamara liikumist. Parima pildi saamiseks kasuta statiivi!
4.2
Autofokuseerimine
Autofookus on kaamera võime fokuseerida pilti. See parameeter on iga digikaamera lahutamatu osa. Autofookus tähistatakse sümbolitega iESP ja Spot.
Jah
Autofokuseerimise tüüp TTL AiAF
Diafragma
Mida rohkem ta avab ava (f-number väiksem), seda väiksem on teravussügavus ja vastupidi.
F1.8 - F2.8

Ekraan ja pildiotsija

Videootsija
Kaamera silmaava, mille kaudu fotograaf keskendub pildistatava paigutusele ja fookusele.
Olemas
Puutetundlik ekraan
Ekraan, mis reageerib puudutustele.
Jah
Ekraani eraldusvõime punktides
Mida kõrgem resolutsioon, seda täpsem kujutis.
1040000
Keeratav ekraan Ei

Foto

Välk
Peaaegu alati on kaamerasse sisseehitatud. Automaatrežiimis lülitub ise sisse.
Sisseehitatud (Pop-up)
Välgu režiimid
Populaarsed välgu töötamise režiimid: automaatne, sunniviisiline ning punaste silmade efekti sisse ja väljalülitamine. Automaatrežiimil otsustab kaamera ise, millal välku avada. Sunniviisilisel režiimil süttib välk alati. Punaste silmade vältimise režiimil on eelvälk ennem pärisvälku.
Aeglane sünkroonimine, Auto, Lülitatud välja, Manuaalne, Punasilmsuse vähendamine, Sisselülitatud
Võimalus ühendada väline välk
Kasutades välist välklampi saab vältida punasilmsust ja kasutada suuremat peegeldunud valgust.
Jah
Särituse kompenseerimine
Kompentsatsioon võib olla positiivne (tugevdatud ekspositsioon) aga samuti negatiivne (vähendatud ekspositsioon) ja kõige sagedamini võib see olla tehtud intervalliga 1/3 või 1/2 sammu. Seda tähistatakse tavaliselt EV, 1 EV vastab ühele sammule (või peatusele), mis kahekordistab nõutava ekspositsiooni. Ekspositsiooni saab muuta membraani vahetusega või säriajaga. Parameetrite muutmine sõltub režiimist mis on kaameras. Kui režiim on membraani preoriteediga, siis ekspositsiooni kompentsatsioon muudab säriaja kiirust. Kui paigaldatakse režiim ümberlülituse preoriteediga (aeg), siis muutub arv fii. Mõned fotokaamera süsteemid võivad muuta ka välgu võimsust.
- 3 EV kuni + 3 EV sammuga 1/3 EV
Pildistamisrežiimid
Resolutsioonid FullHD (väga kõrge resolutsioon), HD (kõrge resolutsioon) ja VGA (madal resolutsioon).
Full HD

Video

Videoproportsioon
Pika külje suhe lühikesega.
16:9, 1:1, 3:2, 4:3
Videosalvestuse kiirus
Resolutsioon, mis lubab kaameral videot salvestada.
[email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected]
Mikrofon On (Stereo)

Mälu

Sisemälu
Mida rohkem on mälu, seda rohkem fotosid saab teha.
Ei
Toetatud mälukaardid
Tänapäeval on palju erinevaid mälukaardi tüüpe: SDHC, SDXC, SD, CF. SD on kolmanda põlvkonna flash. SD kaardil on suurendatud andmete säilitamise ohutus, tal on väiksed mõõtmed, suur kiirus, ühilduvus MultiMediaCard –iga ning samuti suur tööresurss.
SD, SDHC, SDXC

Liides

Liidesed
NFC on tehnoloogiline pakett, mis võimaldab juhtmevabat sidet piiratud maa-alal. Näiteks on Teil võimalik maksta mõne teenuse eest või saata andmeid erinevate seadete vahel (näiteks nutitelefoni ja tahvelarvuti), mis toetavad NFC'd!
MHL, Micro HDMI, USB, USB 2.0
Navigatsiooni (GPS) funktsioon
GPS navigaator on globaalne sputnikute süsteem, mis võimaldab määrata teie asukohta ja kujutab seda ekraanil. GPS-funktsioon seab teie reisipildid jagamiseks valmis, logides asukohateabe – laiuskraad, pikkuskraad ja kõrgus merepinnast – pildi EXIF-andmetesse.
Jah
WiFi-liides
See on juhtmevaba ühendus internetiga ja võimalus pilte kaamerast otse arvutisse saata.
Jah

Toiteallikas

Toide Aku

Lisaks

3D-pildistamine
3D režiim võimaldab kaameral teha 3D kujutisi. Kõikidest panoraam-kujutistest valib kaamera automaatselt välja sobivaimad, millest saab teha 3D kompositsiooni.
Jah
Garantii 24 kuud
Täiendav info DIGIC 7 protsessor
Toote kirjeldus inglise keeles:Illuminate Your Passion.

Stay inspired with the PowerShot G7 X Mark II camera, which combines exhilarating speed and performance with a smart, compact design. It can be ideal for travel, events and anywhere on the go, or as a secondary camera, and features a high-performance 1.0-inch 20.1 Megapixel* CMOS sensor as well as a bright f/1.8-2.8 lens to help capture impressive images whenever your creativity sparks, even in low light conditions. The new DIGIC 7 Image Processor immediately pays dividends with improved auto focus tracking, enhanced IS and superb image clarity even when shooting with a high ISO. For increased flexibility, the PowerShot G7 X Mark II offers high-speed continuous shooting up to 8 fps in RAW**, JPEG and RAW+JPEG** modes, and is equipped with Full HD capability, built-in Wi-Fi®♦ and NFC♦♦ and in-camera RAW conversion, giving you everything you need to capture inspiring images and video and share them with ease.

DIGIC 7 Image Processor

 

The new DIGIC 7 Image Processor’s enhanced tracking and detection capabilities help keep subjects in focus, while ensuring each image has a high level of sharpness and minimum picture noise. Whether you’re capturing a fast-moving athlete or a feisty puppy, the DIGIC 7 Image Processor in the PowerShot G7 X Mark II camera can stay locked on throughout the action. Improved face tracking helps keep your friend or family member the subject of the photo. Even in extreme cases, like in low saturation or low-light dusk, dawn or darkened interior moments, the DIGIC 7 Image Processor helps keep what you’re photographing in focus. It also features the new Dual Sensing IS, which uses data from the image itself to help minimize the blur caused by camera shake and body movement. This results in clear, precise pictures even at slow shutter speeds. All this is in addition to upgraded detail and noise reduction abilities, especially in low light with high ISO settings. Powerful all around, the DIGIC 7 Image Processor helps ensure your photos and videos look sharp and lifelike with minimal unwanted noise or grain.

Canon HS System

 

The Canon HS SYSTEM lets you take bright, clear photos as they happen. Beautiful low-light shots are possible with minimal noise and truly impressive detail in both highlight and shadow areas. The system is the result of two technologies in the PowerShot G7 X Mark II camera: the large format 1.0-inch High-Sensitivity CMOS sensor, which captures more light; and the DIGIC 7 Image Processor, which actively reduces noise at high ISO speeds up to 12800 and processes images at high speed, even at full resolution. Experience the freedom of using higher shutter speeds in far more situations, allowing you to capture images with outstanding clarity and detail.

* Image processing may cause a decrease in the number of pixels.


4.2x, f/1.8 (W) – f/2.8 (T) Optical Zoom Lens (24–100mm)

 

The remarkable lens on the PowerShot G7 X Mark II camera takes full advantage of the camera's large sensor, giving your photography a wide range of expression. With a bright aperture value of f/1.8 at the wide angle and f/2.8 when fully zoomed to a factor of 4.2x (24–100mm), this lens not only puts more in your frame, but is equipped to capture an incredible variety of situations with artistry and precision. Equipped with a 9-blade iris diaphragm, the lens lets you achieve a beautiful background defocus with shapes that are nearly round. Capture macro shots from as close as 2.0 in. (telephoto at 1.3 ft.). From a design perspective, each of the 11 glass lenses on the PowerShot G7 X Mark II has a multi-layer coating on it, which is similar to the Super Spectra Coating technology developed by Canon for EF lenses. These coatings have features like a high transmission factor, ultraviolet protection, resistant surface hardness, and stable characteristics. The coating also maximizes suppression of unwanted reflected light from ghosting or flaring to deliver clear images with high image quality.

Intelligent IS

 

Equipped with Canon's innovative Intelligent IS, the PowerShot G7 X Mark II camera helps you capture clear, steady images – even in low light without using a tripod. The system automatically analyzes camera movement and applies the best shake correction method for the shooting situation – allowing you to focus on framing and capturing your shot. For stills, the system selects from Normal IS, Panning IS, Macro (Hybrid) IS and Tripod modes. When shooting video, the system selects from Dynamic IS, Powered IS, Macro (Hybrid) IS and Active Tripod IS modes. Icons clearly mark the image stabilization mode, whether you're shooting still images or video.

The PowerShot G7 X Mark II camera has a large, high-resolution, 3.0" LCD monitor that tilts up 180° and down 45°, ideal for composing not only self portraits, but also for taking pictures at high and low angles with ease. The multi-angle LCD encourages creative framing because it's easy to achieve a flexible array of camera angles. Capacitive touch-panel operation feels familiar: simply touch to access quick control settings, focus and shutter release right on screen. A resolution of 1.04 million dots makes the virtually glare-free display ultra crisp and clear, so it's easy to compose your shots, choose camera settings and review and share your images.

Whether you're creating artistic film clips or capturing special occasions, the advanced video capabilities of the PowerShot G7 X Mark II camera can catch them in the quality they deserve. Incredibly realistic 1080p Full HD video is recorded at 60 fps with stereo sound in convenient MP4 format. Video is smooth and richly detailed even when played back on a large-screen HDTV via the camera's HDMI output. The MP4 format's small file size lets you fit more on a single memory card, and makes downloading and sharing quicker and easier. Manual movie mode is also available: adjust Av, Tv, and ISO speed and even select focus points by using the touch panel LCD screen. You can do this either before or during video capture to express your vision your way in a wider variety of situations – all from a compact camera that is easily portable.


Toote tegelik värvus võib erineda piltidel kujutatavast ning pilt on illustratiivne. Toote kirjeldus on üldise iseloomuga ning seal ei pruugi olla välja toodud kõik omadused. E-poe hinnad võivad erineda kauplustes ja teeninduspunktides kehtivatest hindadest. Kampaaniad e-poes võivad erineda jaekaubanduse kampaaniatest. Kampaaniatoodete kogused on piiratud ning jaekaubanduse laojäägid ja e-poe olevad kaubad ei pruugi kokku langeda, seetõttu võib eeldatav tarneaeg tellimuse vormistamisel näidatust erineda. Kui mõnda toodet tellimuse täitmise hetkel laos ei ole, teavitatakse Ostjat sellest eraldi esimesel võimalusel.

Kas olete näinud vigu tootekirjelduses või piltide galeriis? Teavita meid