Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Mobiiltelefon Apple iPhone XR, punane, 3GB/64GB


Vabandame, antud toode pole hetkel saadaval. Kuvame teisi selle tootegrupi tooteid - loodame, et leiad sarnase toote.

Võid jätkata ostlemist, naastes avalehele või kasutades otsingut.
Tooteinfo

Toote omadused

Üldnäitajad

Toote tüüp Mobiil- ja nutitelefonid
Kaubamärk Apple
Mudel Apple iPhone XR
Mobiiltelefoni tüüp
On nelja tüüpi mobiiltelefone- liugur, klassikaline, kokkuklapitav ja puutetundlik.
Puutetundliku ekraaniga
Värv Punane
Korpuse materjal Alumiinium, Plastik
SIM-kaardi tüüp Nano SIM

Operatsioonisüsteem

Installitud operatsioonisüsteem
See on spetsiaalne programm mobiiltelefonidele, nutitelefonidele, tahvelarvutitele ja teistele portatiivsetele seadmetele. See on platform aplikatsioonidele, mida neis saab kasutada, näiteks Bluetooth, Wi-Fi, GPS navigaator, fotoaparaat, videokaamera, häälkäsklused, muusika mängimine, diktofon, jne. On erinevad mobiilide operatsioonisüsteeme, näiteks: Android, IOS (APPLE toodangul), Blackberry, Linux, Windows Phone, Symbian Asha (NOKIA toodetel) jne.
iOS
Installitud operatsioonisüsteemi versioon 12

Ekraan

Ekraani suurus
See parameeter näitab ekraani suurust tollides.
6.1 "
Ekraani eraldusvõime
Mida suurem antud näitaja on, seda parem on pilt.
828 x 1792
Kuva tüüp IPS-LCD
Suurema vastupidavusega ekraan Corning Gorilla Glass

Protsessor ja videokaart

Protsessori mudel
Protsessor on seadme "aju". Mida kiirem on protsessor, seda sujuvam ja kiirem on seadme ning selle rakenduste kasutamine.
Apple A12 Bionic 2.49 GHz
Protsessori tuumad
Mida suurem ühik tuumasid seda suurema võimekusega on protsessor.
6
Videokaardi mudel 4-Core Graphics Processor

Mälu

Operatiivmälu (RAM)
Mida suurem ühik operatiivmälu seda enam rakendusi on võimalik üheaegselt kasutada ilma telefoni töökiirust kaotamata.
3 GB
Mälumaht
Sisemälu tähistab telefonilev võimalike salvestatud failide ja rakenduste hulka, mida suurem sisemälu, seda suurema arvu faile ja rakendusi saate salvestada telefonile.
64 GB

Foto ja video kaamera

Tagumine kaamera
Mida suurem on megapikslite arv, seda parema kvaliteediga ning suurema eraldusvõimaga pilte on võimalik teha.
12 MP
Eesmine kaamera
Mida suurem on megapikslite arv, seda parema kvaliteediga ning suurema eraldusvõimaga pilte on võimalik teha.
7 MP
Videosalvestuse kiirus
Sätestab seadme maksimaalse video salvestamise resolutsiooni, mida suurem on väärtus, seda parema kvaliteediga video on võimalik salvestada.
2160p@30fps

Internet ja juhtmevaba ühendus

WiFi-liides
WiFi on juhtmvaba võrguühendus, mis võimaldab ühendada seadmed juhtmevabalt internetti, seda mitte ainult kodus, vaid ka paljudes avalikes kohtades (kohvikud, hotellid, raamatukogud, lennujaamad jne), kus on tehtud avalikult kättesaadavaks Wi-Fi võrk.
Jah
WiFi Direct liides
Wi-Fi Direct (varem tuntud kui Wi-Fi Peer-to-Peer) - standard, mis võimaldab kahel või rohkemal Wi-Fi seadmel suhelda omavahel ilma hot spot'ta ja ruuterita. WiFi Direct võimaldab juhtmevaba ühendust ühe nuppuvajutuse abil, keerulise seadistamise vajaduseta. Tänu sellele funktsioonile on Teil võimalik saata andmeid (pilte, muusikat jne.) erinevate seadmete vahel.
Ei
3G kommunikatsiooni tugi
3G toega on võimalus mobiilse seadme ja SIM-kaardi abil saada internetti ilma WiFi-ühenduseta, selle maksimaalne andmeedastuse kiirus on 3.6 Mbit/sekundis.
Jah
4G kommunikatsiooni tugi
4G on võrguühenduse uus põlvkond, mis võimaldab kiire ja stabiilse internetiühenduse maksimaalse kiirusega kuni 150MB/s.
Jah
Bluetooth-liides Jah
Bluetoothi versioon
Bluetooth on liides, mille abil suudavad erinevad seadmed nagu mobiiltelefonid, PDA-d, arvutid või perifeeriaseadmed omavahel suhelda. Bluetooth põhieesmärgiks on andmeedastuste ja juhtmeühenduste asendamine.
5.0
NFC
NFC (inglisekeelne termin Near Field Communication) on tehnoloogiline komponent, mis võimaldab juhtmevaba ühenduse teiste seadmetega väikses raadiuses. Näiteks on Teil seda võimalik kasutada teenustse maksmise eest või edastades andmeid seadmete (näiteks nutitelefonide ja tahvelarvutite) vahel, mis toetavad NFC'd.
Jah

Füüsiline ühendus ja kontroll

USB-liidese tüüp
Andmeedastuse liides mis võimaldab edastada muusikat, pilte, videofaile telefonile ja vastupidi ning samuti võimaldab see laadida telefoni.
Apple Lightning

Sisseehitatud lisaseadmed

Navigatsiooni (GPS) funktsioon
GPS ehk globaalne navigeerimisseade võimaldab teil seadet kasutades tuvastada kaardil oma asukoht ja kordinaadid.
Jah
FM-raadio Ei
Kõrvaklappide pesa Puudub

Aku

Aku tüüp Li-ion
Aku maht 2942 mAh
Aku kiirlaadimine
Aku kiirlaadimine võimaldab Teil laadida oma mobiiltelefoni tunduvalt kiiremini kui vanemate seadmete puhul see tavaks on. Kõik seadmed ei toeta kiirlaadimist ning samuti kõik laadijad seda tehnoloogiat ei toeta. Kiirlaadimise tehnoloogia puhul suurendavad enamused tootjad võimsust või muudavad pinget, et suurendada seadmele ülekantud energiat ning täita seeläbi seadme aku kiiremini.
Jah
Juhtmeta laadimine
Juhtmevaba laadimine võimaldab telefoniaku laadimist ilma juhtmeid kasutamata - telefon tuleb lihtsalt asetada spetsiaalsele laadimisalusele.
Jah
Aku/patarei vahetatav Ei
Ooteaeg kuni
Mobiiltelefoni ooteaeg ideaaltingimustes. Näitab mobiiltelefoni aku kestvust, eeldusel et telefoniga ei räägita, ei mängita, ei saadeta sõnumeid jm. Võib erineda reaalsest ooteajast.
78 h
Kõneaeg kuni
Mobiiltelefoni kõneaeg ideaaltingimustes. Näitab mobiiltelefoni aku kestvust telefoniga rääkimisel, sõnumite saatmisel ning muude telefonis olevate funktioonide kasutamisel. Võib erineda reaalsest kõneajast.
25 h

Mõõtmed ja kaal

Kaal koos akuga 194 g

Lisaks

Erikaitse Niiskuskindel, Tolmukindel
Kaitseaste (IP) IP67
Andurid Baromeeter, Güroskoop, Kiirendusmõõtur, Lähedusandur , Valguse andur
Sõrmejälje lugeja
Sõrmejälgede tuvastamise tehnoloogia avab telefoni lugedes selle omaniku sõrmejälge. Seda funktsiooni saab kasutada ka ostude lubamiseks ja konkreetsete rakenduste avamiseks.
Ei
Näotuvastus
Kiire ja mugav viis telefoni avamiseks, kasutades selleks telefoni omanik nägu. Näotuvastuse kasutamiseks käitu sarnaselt, kui teed telefonikaameraga autoportreed.
Jah
Audiofailide vormingud AAX, AAX+, AC3, Apple Lossless, FLAC, HE-AAC, LC-AAC, MP3
Videofailide formaadid H.264, HEVC, MPEG-4
Toetatud keeled Inglise, Vene
Sidestandard
Mobiilside eri riikides tegutsevad erinevatel sagedustel. See tähendab - kui soovite kasutada oma mobiiltelefoni väljapoole oma piire, siis peate veenduma et teie telefon toetab erinevaid sagedusalasi.
GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
Täiendav info IP67 - tolmu- ja niiskuskindel (kuni 1 meeter, 30 minutit). Apple Pay (Visa, MasterCard, AMEX sertifitseeritud). Kiibistik: Apple A12 Bionic. Lightning pesa. ICloud rakendus. Siri. Aku kiirlaadimine (50% täituvus 30 minutiga). iBeacon mikrolokaator.
Garantii 24 kuud
MOBIILTELEFON APPLE IPHONE XR, PUNANE, 3GB/64GB

 • Täiesti uus Liquid Retina ekraan - kõige arenenum LCD-ekraan. Veelgi kiirem Face ID. Kõige nutikam ja võimsam nutitelefoni protsessor. Ja revolutsiooniline kaamerasüsteem. iPhone XR. See on ilus, ükskõik, kuidas sa seda ka ei vaataks.
 • Tutvustame Liquid Retina ekraani.
 • Uus iPhone XR-i ekraan on kõige arenenum LCD-ekraan. Uuenduslik taustvalgustuse disain võimaldab ekraanil nurkadest venitada. Nii näed tõetruudseid värve ühest ilusast servast teise.
 • Liquid Retina
 • Tutvustame valdkonna kõige arenenumat LCD-ekraani.
 • Täiesti uus Liquid Retina
 • Uuenduslik disain võimaldab ekraani nurkades venitada. Tulemuseks on täisekraaniline disain - meie seni suurim LCD-ekraan iPhone'ile -, mis mahub endiselt mugavalt käes.
 • Ilu läbi innovatsiooni
 • Meie revolutsiooniline LCD-ekraan on kõige arenenum ja värvitruum. Nii et kõik, mida näed, näeb välja elutruu.
 • Tööstuse parim värvitäpsus
 • Täiustatud värvihaldus kuvab sinu sisu automaatselt laias värvivalikus. Nii et kõik, mida näete, näeb hämmastav välja.
 • Tõeline toon
 • Kuuekanaliline valgusandur reguleerib ekraani valge tasakaalu peenelt, et see vastaks ümbritseva valguse värvitemperatuurile. Nii näevad ekraanil olevad pildid välja sama loomulikud kui trükitud lehel ja on silmale kergemad.
 • Vee- ja tolmukindel
 • Kõige vastupidavam nutitelefoni esiklaas, mis on suletud ja täpselt liimitud lennunduskindla alumiiniumribaga, aitab luua korpuse, mis on kuni 1 meetri sügavusel 30 minutit veekindel. iPhone XR on isegi kohvi, tee, limonaadi ja muude jookide jaoks pritsmekindel.
 • Suurepärased materjalid
 • Kõige vastupidavam esiklaas, mis nutitelefonidel kunagi olnud. Täpselt töödeldud, lennunduskvaliteediga alumiiniumist ribad. Vee- ja tolmukindel. Ja kuus uut uimastavat viimistlust.
 • Seitsmekihiline värviprotsess
 • Kaunid tagaklaasi viimistlused on saavutatud täiustatud protsessi abil, mis tekitab sügavad ja rikkalikud värvid.
 • Õhuruumikvaliteediga alumiiniumribad
 • Spetsiaalne Apple'i disainitud sulam on struktuuriribade loomiseks täpselt töödeldud ja anodeeritud, et täiendada tagaklaasi värvi.
 • Juhtmevaba laadimine
 • Klaasist tagakülg võimaldab iPhone XR-i lihtsalt ja juhtmevabalt laadida.
 • Täiustatud Face ID
 • Turvalisus on lihtne, kui sinu nägu on sinu salasõna. Saad iPhone'i avada, rakendustesse sisse logida ja maksta ühe pilguga. See on seni kõige turvalisem näoautentimine nutitelefonis. Ja nüüd on see veelgi kiirem.
 • Face ID
 • Sinu nägu on sinu parool
 • Lihtne turvalisus
 • Face ID leiutas uuesti viisi, kuidas me lukustust, sisselogimist ja maksmist kasutame. Mõned meie kõige arenenumad tehnoloogiad - TrueDepth-kaamerasüsteem, Secure Enclave ja Neural Engine - teevad sellest kõige turvalisema näotuvastuse nutitelefonis. Ja seda on veelgi kiirem ja lihtsam kasutada.
 • Kohanduv äratundmine
 • Face ID kasutab täiustatud masinõpet teie välimuse muutuste äratundmiseks. Kandke mütsi. Kandke prille. See töötab isegi paljude päikeseprillidega.
 • Tee rohkem pilguga
 • Face ID teeb palju enamat kui iPhone'i lukustuse avamine. Seega võid unustada kasutajanimede ja paroolide sisestamise. Nüüd pead vaid vaatama.
 • Ava kohe
 • Täiustatud Secure Enclave ja uued algoritmid muudavad Face ID veelgi kiiremaks. Nii et sa armastad seda veelgi rohkem.
 • Logi sisse oma rakendustesse ja kontodesse
 • Face ID töötab juba kasutatavate rakendustega - alates pangandus- ja tervishoiurakendustest kuni lukustatud märkmete ja privaatsete dokumentideni.
 • Lihtsuse keskmes olev tehnoloogia
 • TrueDepth kaamerasüsteemi uuenduslikud tehnoloogiad töötavad koos reaalajas, et sind hetkega ära tunda.
 • Punktprojektor
 • Enam kui 30 000 nähtamatut punkti projitseeritakse teie näole, et luua teie unikaalne näokaart.
 • Infrapunakaamera
 • Infrapunakaamera loeb punktimustrit, jäädvustab infrapunapildi ja saadab seejärel andmed Secure Enclave'ile A12 Bionicu kiibil, et kinnitada vastavust.
 • Valgusti
 • Nähtamatu infrapunavalgus aitab teie nägu tuvastada ka pimedas.
 • Intelligentne A12 Bionic
 • See on nutikaim ja võimsaim protsessor nutitelefonis koos meie järgmise põlvkonna Neural Engine'iga. Hämmastava liitreaalsuse elamuse jaoks. Uskumatud portreed koos sügavusjuhtimisega. Kiirus ja sujuvus kõiges, mida teete.
 • Täiesti uus intelligentsuse tase
 • A12 Bionic koos meie järgmise põlvkonna Neural Engine'iga pakub uskumatut jõudlust. See kasutab reaalajas masinõpet, et muuta sinu välimust fotodel, mängudes, liitreaalsuses ja mujal.
 • Apple'i loodud protsessor
 • Kaks jõudluskeskust lahendavad raskeid arvutuslikke ülesandeid. Ja neli jõudluskütust lahendavad igapäevaseid ülesandeid. Meie uusim Performance Controller jagab töö dünaamiliselt nende tuumade vahel, kasutades kõiki kuut, kui vajad võimendust.
 • Apple'i loodud graafikaprotsessor
 • Uus neljas tuum ja kadudeta mälupakkimine parandavad oluliselt graafika jõudlust mängudes, videotöötluses ja visuaalselt nõudlikes rakendustes.
 • Apple'i loodud neuraalne mootor
 • Meie Neural Engine on loodud täiustatud masinõppe jaoks reaalajas. See tähendab, et iPhone XR suudab tuvastada mustreid, teha prognoose ja õppida kogemustest, täpselt nagu sina.
 • Neural Engine on uskumatult kiire - ta suudab teha viis triljonit operatsiooni sekundis. See on uskumatult tõhus, mis võimaldab tal teha reaalajas igasuguseid uusi asju. Ja see on uskumatult nutikas, nii et saate teha asju, nagu näiteks minna otse immersiivse AR-kogemuse juurde. Ja leida kiiresti kõik oma koerapildid. Või rannad. Või kutsikad.
 • Me lisasime Core ML platvormile ka Neural Engine'i, nii et arendajad saavad oma rakendustesse reaalajas võimsat masinõpet tuua - õppimine toimub otse sinu iPhone'is.
 • Võluv kaamerasüsteem
 • Maailma populaarseim kaamera määratleb fotograafias uue ajastu. Uuenduslik sensor töötab koos ISP ja Neural Engine'iga, et aidata sul luua enneolematuid fotosid.
 • Sensorid, protsessorid, algoritmid ja sina
 • Uuenduslik kaamerasüsteem ühendab ISP, Neural Engine ja täiustatud algoritmid, et avada uusi loomingulisi võimalusi ja aidata sul teha uskumatuid fotosid.
 • Nutikas HDR
 • Kasutades mitut tehnoloogiat, nagu kiiremad sensorid, täiustatud ISP ja täiustatud algoritmid, toob Smart HDR fotodele rohkem eredaid ja varjude detaile.
 • Bokeh ja sügavuse kontroll
 • iPhone XR-is on veelgi keerukam bokeh ehk tausta hägusus, mis võimaldab teha uimastavaid portreesid. Ja täiesti uus Sügavusjuhtimine võimaldab sul pärast pildistamist teravussügavust reguleerida.
 • Täiustatud portree režiim selfie'de jaoks
 • TrueDepth-kaamera genereerib täpse sügavuskaardi, et hoida sind hägusa tausta taustaga fookuses. Depth Control võimaldab sul pärast pildistamist teravussügavust reguleerida.
 • Rohkem detaile hämaras valguses
 • Kaamera sensoril on sügavamad ja suuremad pikslid. Sügavamad, et parandada pildi täpsust. Ja suuremad, et sensorisse pääseks rohkem valgust. Tulemus? Veelgi paremad fotod hämaras valguses.
 • Heledamad tegevusfotod
 • Kiiremad sensorid, Smart HDR ja nullteljeline säriaeg võimaldavad sul külmutada hetke ajas suurema heleduse ja varjude detailsusega.
 • Pilt on väärt triljonit toimingut
 • iPhone XR-i kaamerasüsteem kasutab ära Neural Engine'i enneolematut võimsust ja selle võimet teha viis triljonit operatsiooni sekundis. Koos Apple'i enda internetiteenusega toimib see kui maailma kiireim fotograafi assistent, mis aitab su pilte suurepäraseks muuta.
 • Siin on vaid üks näide sellest, mida kaamerasüsteem võtab arvesse juba enne pildistamist.
 • Ükski teine telefon ei ole iPhone'ile sarnane.
 • Iga otsus, mida iPhone'iga teed, muudab selle teistmoodi. Alates sellest, kuidas see on valmistatud, sellest, kuidas me tagame algusest peale privaatsuse ja turvalisuse, kuni uuendusliku viisini, kuidas me selle komponente taaskasutame.
 • Ainult iPhone'i jaoks
 • Ükski teine telefon ei ole iPhone'ile sarnane.
 • Ainult siis, kui riistvara ja tarkvara on kavandatud koos, saavad nad tõeliselt koos töötada.
 • Apple'i meeskonnad arendavad maailma parimaid tooteid, millel on kõige uuenduslikumad ekraanid, kiibid, kaamerad, operatsioonisüsteemid ja teenused. Kuid sama oluline on see, et meeskonnad teevad koostööd, et kõik iPhone'i komponendid töötaksid tõhusalt ja kaunilt koos.
 • Kuigi see võib tunduda iseenesestmõistetavana, ei ole ükski teine nutitelefon nii valmistatud. Ja see on suur erinevus.
 • See tähendab, et kaamerameeskond saab töötada koos kiibimeeskonnaga, et kasutada A12 Bionicu võimsust. Kui te pildistate, tuvastavad ISP ja Neural Engine kaadris olevad näod. Tunnistavad konkreetseid tunnuseid. Ja optimeerib valgustuse, valge tasakaalu ja muudki enne, kui vajutad isegi päästikule.
 • Sa isegi ei tea, et see toimub. Näete lihtsalt tulemust - soovitud pilti, millel on rohkem detaile, realistlikumaid värve ja dünaamilist ulatust, kui oleksite arvanud, et see on nutitelefoniga võimalik.
 • Me usume, et privaatsus on põhiline inimõigus.
 • See on üks meie Apple'i aluspõhimõtteid. Seepärast disainime iPhone'i algusest peale nii, et sinu isiklikud andmed oleksid privaatsed ja turvalised. Ja see on üks asi, mis eristab iPhone'i.
 • Näiteks on iga uus iPhone'ile lisatud Face ID - seni kõige turvalisem näotuvastuse funktsioon nutitelefonis. Andmed, mida kasutad enda tuvastamiseks, on krüpteeritud ja kaitstud Secure Enclave'i abil. See on varjatud osa kiibist, nii et iOS või rakendused ei pääse sinu andmetele ligi. Ja neid ei salvestata Apple'i serveritesse ega varundata iCloudi. Selle asemel jäävad need sinu seadmesse koos sinuga, kuhu nad kuuluvad.
 • Sama põhimõte kehtib ka Apple Pay puhul, mis on veelgi turvalisem kui füüsilise kaardi kasutamine. Ja Maps, mis kasutab andmeid navigatsiooni marsruutimiseks ja seob need juhuslike identifikaatoritega, nii et neid ei saa siduda sinu Apple'i ID-ga. Loetelu jätkub. Tegelikult ei tee ükski teine nutitelefon sinu privaatsuse kaitsmiseks nii palju.
 • iPhone on loodud kasutamiseks. Ja taaskasutamiseks.
 • iPhone on valmistatud esmaklassilistest materjalidest, nagu kirurgilise kvaliteediga roostevaba teras, lennundusklassi alumiinium ja kõige tugevam klaas. Selle tulemusel kestab iPhone kauem ja säilitab oma väärtust palju kauem kui ükski teine nutitelefon. Seepärast jõuavad paljud vanemad seadmed prügimäe asemel sõprade ja pereliikmete juurde - ja see on parim võimalik taaskasutus.
 • 1 iPhone XR-i ekraanil on ilusale kumerale disainile vastavad ümarad nurgad, mis jäävad tavapärase ristküliku sisse. Standardse ristkülikukujulisena mõõdetuna on ekraani diagonaal 6,06 tolli. Tegelik nähtav pindala on väiksem.
 • 2 iPhone XR on pritsme-, vee- ja tolmukindel ning seda on kontrollitud laboritingimustes testitud IP67-klassifikatsiooniga vastavalt IEC standardile 60529 (maksimaalne sügavus 1 meetri sügavusel kuni 30 minutit). Pritsme-, vee- ja tolmukindlus ei ole püsiv ning see võib väheneda tavapärase kulumise tõttu. Ärge üritage märga iPhone'i laadida; puhastamise ja kuivatamise juhiseid leiate kasutusjuhendist. Garantii ei hõlma vedelike põhjustatud kahjustusi.
Toote tegelik värvus võib erineda piltidel kujutatavast ning pilt on illustratiivne. Toote kirjeldus on üldise iseloomuga ning seal ei pruugi olla välja toodud kõik omadused. E-poe hinnad võivad erineda kauplustes ja teeninduspunktides kehtivatest hindadest. Kampaaniad e-poes võivad erineda jaekaubanduse kampaaniatest. Kampaaniatoodete kogused on piiratud ning jaekaubanduse laojäägid ja e-poe olevad kaubad ei pruugi kokku langeda, seetõttu võib eeldatav tarneaeg tellimuse vormistamisel näidatust erineda. Kui mõnda toodet tellimuse täitmise hetkel laos ei ole, teavitatakse Ostjat sellest eraldi esimesel võimalusel.

Kas nägid vigu tootekirjelduses või piltide galeriis? Teavita meid