Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Monitor Dell C2722DE, 27", 8 ms


Vabandame, antud toode pole hetkel saadaval. Kuvame teisi selle tootegrupi tooteid - loodame, et leiad sarnase toote.

Võid jätkata ostlemist, naastes avalehele või kasutades otsingut.
Tooteinfo

Toote omadused

Üldnäitajad

Toote tüüp Monitorid
Kaubamärk Dell
Monitori tüüp
LED ja LCD on kaks põhilist ekraanide tehnoloogiat, mida kaasajal laialdaselt kasutatakse. LCD eelised: väike kaal, kõrge kontrastsus, kujutise proportsionaalne formaat, eredad värvid, hangumise puudumine, terav pilt ning madal energia tarbimine. LED monitorid tagavad peaaegu ideaalse kujutise, et vaadata filme kõrge kvaliteediga, mängida mänge ja luua presantatsioone. LED monitorid ei sisalda elavhõbedat, halogeeni ega tina. See teeb nad keskkonnasõbralikuks.
LED monitorid
Mudel C2722DE
Värv Must
Energiatõhususe klass F
Energiaklasside astmestik A - G

Ekraan

Kuva tüüp
Monitori paneel on ekraani peamine iseärasus või tehnoloogia, milles on realiseeritud värviliste punktide (pikslite) esitlus. TN on standartne tehnoloogia keskmise kontrasti, ereduse ja värvide kooskõlaga. IPS omab kõrget värvide kooskõla hea kujutise kiirusega ja seepärast sobib hästi graafiliste tööde ja fotode töötluse jaoks. IPS tagab suurepärase vaatenurga säilitades värvid ja kontrastsuse praktiliselt iga nurga alt. VA tagab suurepärase värvide koosluse, kuid see jääb kehvemaks kui IPS ja TN kuid vaatenurk on kusagil nende tehnoloogiate vahepeal.
TFT-LCD
Ekraani diagonaal
Monitori suurust mõõdetakse tollides ja diagonaalis. Ekraani suurus peab olema proportsioonis ekraani resolutsiooniga, et kasutada maksimaalset tööpinda. Mida suurem on monitor, seda kõrgemat resolutsiooni ta võimaldab. Ekraani resolutsiooni suurendamise võimalus sõltub mõõtmetest ja monitori ja videokaardi võimalustest.
27 "
Ekraani eraldusvõime tüüp QHD
Ekraani eraldusvõime
Mida suurem resolutsioon, seda kvaliteetsem on kujutis.
2560 x 1440
Ekraani kuju Nõgus
Ekraani sagedus
Sagedus, millega arvutimonitor või muu sarnane kuvar värskendab pilti, väljendatakse sageli ühikuga herts (Hz)
60 Hz
Ekraanipinna tüüp
Ekraane on kolme tüüpi: läikiv-, matt- ja puutetundlik ekraan. Läikivale ekraanile on iseloomulik ere kontrast ja värvide teravus. Sellised monitorid on populaarsed kodukasutajate hulgas. Matid ekraanid on populaarsed (leidnud palju kasutust) äriklassi kasutajate hulgas, kes töötavad dokumentide ja raamatupidamisprogrammidega. Nende ekraanide eeliseks on see, et nad ei peegelda valgust, vaid pigem hajutavad seda.
Matt
Reaktsiooniaeg
See parameeter näitab monitori ekraani reaktsiooni aega. Reaktsiooni aega mõõdetakse millisekundites. Mida väiksem on reaktsiooni aeg, seda paremini näeme ekraanil liikuvat kujutist.
8 ms
Horisontaalne vaatenurk
LCD ja LED monitorid on valmistatud selliselt, et ükskõik, millise nurga alt vaadata, pildi kvaliteet (eredus ja kontrastsus) ei muutu.
178 °
Vertikaalne vaatenurk 178 °
Kontrastsus
Ekraani kontrast tagab terava kujutise. See on erinevus kõige tumedamate (absoluutselt must) ja eredamate (absoluutselt valge) pikslite vahel. Mida suurem on kontrast, seda selgem ja loetavam on tekst ekraanil. Kontrast määrab samuti selle, kui konkreetsed on kujutise liinid monitoril.
1000 : 1
Heledus, cd/m²
Monitori heledus määrab kujutise nähtavuse, mis määrab, kui hästi on kujutist näha tugeva välisvalguse korral. Mida suurem on heleduse koefitsent, seda parem on kujutise nähtavus.
350
Puutetundlik ekraan Ei
3D funktsioon
See parameeter määrab, kas monitor lubab luua kolmemõõtmelisi kujutisi.
Ei

Liides ja ühendus

Liidesed
Ühendusi on mitut erinevat tüüpi. D-Sup on klassikaline monitoriühendus. Kui monitori resolutsioon on FullHD või väiksem, siis selle ühendusega ei tule keskmisele kasutajale mingeid probleeme. Kõrgema resolutsiooni ja parema kvaliteedi puhul vajate Display või HDMI tuge.
2 x USB 3.2, Headphone out
HDMI-pistikupesade arv 1

Sisseehitatud lisaseadmed

TV funktsioon Ei
Sisseehitatud audiokõlarid Jah

Mõõtmed ja kaal

Laius 49.0 cm
Kõrgus 16.0 cm
Sügavus 82.0 cm
Kaal 5.7 kg

Lisaks

Reguleeritav
Kasutajal on võimalik reguleerida monitori kõrgust, kallet ja mõnel juhul pöörata monitori ümber oma telje. See sõltub mudelist.
Kalle, Pööratav
VESA standard
Vastavalt mõõtmetele tähistatud kinnitusvõimalus raamile, seinale või muule VESA ühendust toetavale raamile ja seadmele.
-
nVidia G-Sync Ei
AMD FreeSync Ei
Garantii 24 kuud
Täiendav info Uskumatult kitsas raam. Madal sinine tuli. Flicker-Free tehnoloogia
MONITOR DELL C2722DE, 27", 8 MS

 • Meeskonna koosseis. Veatu.
 • Üks nupp. Tutvustame maailma esimest 27-tollist [686 mm] FHD-videokonverentsimonitori, mis on sertifitseeritud Microsoft Teams'i jaoks ja mis on spetsiaalselt loodud selleks, et te saaksite ühe nupuvajutusega käivitada Teams'i rakenduse, liituda koosolekutega ja reageerida teadaannetele. Lisaks on LED-indikaator, mis teavitab teid Teams'i teateid.
 • Tehke koostööd nagu oleksite ise kohal: tänu suure eraldusvõimega 5 MP infrapunakaamerale, kahele integreeritud 5 W kõlarile ja mürasummutusega mikrofonile saate tunda, et olete isiklikult kohal, isegi kui olete eemal.
 • Säästke aega, logides sisse turvalise Windows Hello näotuvastuse abil, mis on kiirem kui parooli meeldejätmine ja sisestamine.
 • Isikupärastatud mugavus: Ütle, mida vajad, ja lase Cortana käed-vabad käskude abil ülejäänu ära teha.
 • Rõhutage tootlikkust: Vajutage lihtsalt monitori toitenuppu ja sünkroonimisfunktsioon käivitab sujuvalt monitori ja ühendatud Delli arvuti, isegi kui sülearvuti kaas on suletud. Ühildub mõne Delli arvutiga.
 • Maailmatasemel videokonverentsid
 • Tehke koostööd nagu oleksite ise kohal. Pop-up 5 MP IR-kaamera terav videopildi selgus pakub rohkem kui kaks korda suuremat detailsust ja suumi kui 2 MP kaamera laial ja kaunil ekraanil. Kaks sisseehitatud 5 W kõlarit tagavad selge, otseülekande mis tahes tööjaamast, summutades müravastase mikrofoniga taustakõne.
 • Täiustatud turvalisus: pop-up veebikaamera peidab end turvaliselt silmapiirilt, kui seda ei kasutata, ning Windows Hello näotuvastusega on tagatud intelligentne turvalisuse tase.
 • Saamatu video kõikidest nurkadest: FHD-video 30 kaadrit sekundis pakub katkematut, meediakvaliteediga videot ja uimastavat ekraani selgust. Lai 178°/178° vaatenurk tagab suurepärase vaate ja ühtlased värvid, mis on ideaalne videokonverentside pidamiseks.
 • Maailmatasemel videokonverentsid
 • Teie tootlikkuse keskus
 • Ühendage tootlikkus: juhtmega ühendusvõimaluste, nagu RJ45 ja USB-C®, abil pakub teie monitor usaldusväärset Etherneti, toite, heli ja videot - ja seda kõike on lihtne seadistada.
 • USB-C toide: tänu Always On Power Delivery'ile saad USB-C kaudu kuni 90 W võimsust ja laadid oma sülearvutit (isegi siis, kui monitor on välja lülitatud). See ühe kaabliga lahendus säästab ka kuni 72% tööjaama seadistamisajast, vähendab kaablite segadust ning edastab samaaegselt toitu, andmeid ja heli.
 • Mugavus: Ühendage kõik vajalik ja hoidke see käepärast kahe ülikiire USB 5 Gbps (USB 3.2 Gen1) kiirühenduse pordi abil. USB-C kiirjuurdepääsupordi kaudu on ruumi isegi mobiiltelefoni laadimiseks (kuni 15 W laadimisvõimsus).
 • Täiustatud haldusvõimalused: Monitori haldamine on lihtne tänu mugavatele sisseehitatud MAC-aadressi läbipääsu, PXE-käivituse ja Wake-on-LAN-funktsioonidele.
 • Tõhus multitegevus: meie intelligentne Auto KVM-funktsioon tunneb ära teise ühendatud arvuti ja vahetab sujuvalt kontrolli. KVM (klaviatuur, video ja hiir) võimaldab teil juhtida mõlemat arvutit ühe klaviatuuri ja hiirega. Lisaks saate teise monitori ühendamisega daisy chain-funktsiooni abil suurendada tõhusust 21%i võrra.
 • Tehke mugavalt koostööd
 • Mõeldud silmade mugavuse jaoks: ComfortView Plus on alati sisseehitatud, madala sinise valguse tasemega ekraan, mis optimeerib silmade mugavust, vähendades potentsiaalselt kahjulikku sinise valguse emissiooni ja tagades samal ajal silmapaistva värvitäpsuse.
 • Disainitud teiega koos: Kasutage menüüd ja reguleerige ekraani seadeid lihtsate juhtpulkade abil.
 • Ilu vastab funktsioonile: Sellel elegantsel monitoril on väike alus ja täiustatud kaablijuhtimise disain, mis peidab kaablid monitori statiivi sisse, nii et teie kontoris või kodukontoris ei teki laual mingit segadust.
 • Mugavus on võti: Pange, keerake, pöörake ja reguleerige monitori kõrgust kuni 140 mm, sest teil peab olema mugav, kus ja kuidas iganes te töötate.
 • Dell Display Manager
 • Produktiivsus igal tasandil: Mitmekülgse töö võimekuse suurendamiseks saate hõlpsasti kasutada mitut rakendust ühel või mitmel ekraanil 38 eelseadistatud aknajaotuse ja kuni viie akna isikupärastamise võimalusega.
 • Sujuvad üleminekud: funktsioon Auto Resume (Automaatne jätkamine) mäletab, kus te lõpetasite, nii et rakendused pöörduvad tagasi sinna, kuhu te need jätsite, isegi kui olete voolu välja lülitanud.
 • Rohkem võimalusi haldamiseks: Varahaldusaruanded võimaldavad IT-juhtidel kiiresti koguda ja jälgida monitori teavet ning konfigureerida korraga mitu monitori, kasutades ühte seadistust.
 • Mugavusklahv: Pikaklahvidega saab veelgi rohkem aega kokku hoida, sest kuvarihalduse seadete konfigureerimine on lihtne, et kiiremini alustada.
 • Roheline mõtlemine: tänaseks ja homseks
 • Keskkonnastandardid: See monitor vastab uusimatele regulatiivsetele ja keskkonnastandarditele, nagu EnergyStar®, EPEAT®i Gold, TCO edge-sertifikaat, RoHS-konformsus ja TCO-sertifikaadiga ekraan.
 • Keskkonnasõbralik pakend: Tootmise keskkonnamõju vähendamiseks tarnitakse seda monitori ilma polüstüreenvahuta ja pakend on valmistatud vähemalt 75% ulatuses ringlussevõetud papist.
 • Energiasääst: Kui te ei kasuta, säästke energiat funktsiooniga PowerNapi, mis lülitab monitori hämarusse või puhkeolekusse, kui seda ei kasutata.
 • Jätkusuutlikkuse edendamine: Dell Technologies on võtnud endale kohustuse vähendada keskkonnamõju kogu toote elutsükli jooksul. Lisateavet meie pühendumuse kohta jätkusuutlikkusele ja meie 2030. aasta sotsiaalse mõju eesmärkide kohta leiate siit ning meie toodete süsinikujalajälje kohta siit.
Toote tegelik värvus võib erineda piltidel kujutatavast ning pilt on illustratiivne. Toote kirjeldus on üldise iseloomuga ning seal ei pruugi olla välja toodud kõik omadused. E-poe hinnad võivad erineda kauplustes ja teeninduspunktides kehtivatest hindadest. Kampaaniad e-poes võivad erineda jaekaubanduse kampaaniatest. Kampaaniatoodete kogused on piiratud ning jaekaubanduse laojäägid ja e-poe olevad kaubad ei pruugi kokku langeda, seetõttu võib eeldatav tarneaeg tellimuse vormistamisel näidatust erineda. Kui mõnda toodet tellimuse täitmise hetkel laos ei ole, teavitatakse Ostjat sellest eraldi esimesel võimalusel.

Kas nägid vigu tootekirjelduses või piltide galeriis? Teavita meid