Sõprade ring
Liitu Sõprade ringiga ja säästa! Vaata veel
Ainult veebis

Nikon Coolpix B500 Black

Tootekood: 197255

297,84 / tk
Toote hind e-poes võib erineda toote hinnast kaupluses. "Ainult veebis" märgistusega tooteid ei müüda kauplustes.
Kohaletoimetamise summa alates 3,99 €*. Eeldatav tarne 5. oktoober
* Tarne hinna arvutatamisel arvestatakse nii teenustasu kui toote kaalu: 0.54 kg
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Tarne pakiautomaati 1,89 €*. Kauba kohaletoimetamine eeldatavalt 5. oktoober

Toote omadused

Üldnäitajad

Toote tüüp Digitaalsed fotokaamerad
Kaubamärk Nikon

Mõõtmed, kaal ja värv

Mõõtmed
Laius x kõrgus x sügavus
113.5 x 78.3 x 94.9 mm
Värv Must

Sensor ja pilt

Megapikslite arv
Igal kaameral näitatakse suurimat pikslite hulka, mida kaamera võib kasutada kujutise formeerimiseks. Igal kujutisel nähtav ruut on mikroskoopiline valgustundlik element, mis elektrooniliselt salvestab temale langeva valguse. Mida rohkem piksleid on kujutise failis, seda detailsem on kujutis ja seda suuremat väljatükki on võimalik saada.
16
Maksimaalne eraldusvõime
Mida suurem on resolutsioon, seda teravam on pilt.
4608 x 3456
Anduri tüüp
On kaks põhilist sensori tüüpi: CCD ja CMOS. CCD sensor toodab kvaliteetseid pilte madala müratasemega. CMOS sensor on traditsiooniliselt palju tundlikum mürale.
CMOS
Kaamera tundlikkus (ISO)
ISO arv näitab seda, kui valgustundlik on kaamera sensor. Mida madalam on ISO tundlikkus (50, 80, 100), seda rohkem valgust on vaja, et pilti saada. Mida kõrgem on ISO tundlikkus (3600, 6400, …) seda vähem valgust on pildi tegemiseks vaja. Praktiliselt iga fotokaamera omanik saab ise määrata, missugust ISO tundlikkust pildistamisel kasutada.
3200
Sensori suurus
Sensoreid on erinevates suurustes: kompaktkaameratel on sensor enamasti pindalaga 0,29cm2, semi-pro kaameratel enamasti 3,29 – 8,64cm2. Et väikesel sensoril on pikslid palju tihedamalt koos, siis paratamatult tekib seal rohkem müra. Siit tõsiasi, et suur sensor on reeglina müravabama pildi ning laiema värviulatusega.
1/2.3"
Pildi formaadid
Enim levinud formaadid on TIFF, JPEG ja RAW. JPEG formaati saab hõlpsasti kokku suruda. RAW säilitab kujutise kokku surumata. See võimaldab laiemaid kujutise töötlemise võimalusi. TIFF säilitab kujutise kokku surumata ning kvaliteet on kõrgel tasemel.
DCF, Exif, H.264, JPEG, MP4, MPEG-4
Katiku kiirus
Säriaeg võimaldab määrata, kuidas jäädvustatakse pildile liikumist. Väga lühikese säriajaga saab "külmutada" kiirelt liikuvaid objekte, näiteks spordi pildistamisel. Pikemat säriaega kasutades on võimalik liikuvat objekti häguseks muuta ja tekitada liikumisefekti ning luua kunstilist hõngu. Pikka säriaega kasutatakse ka öövõtetel, kus valgustingimused on kasinad.
1/1500 sek.

Objektīvs

Optika
See parameeter määrab optika tootjad. Kõige sagedamini on see sama firma, mille poolt on toodetud seade.
Nikkor
Digitaalne lähendamine (x)
Digitaalne suurendus leiab aset kaamerasse sisseehitatud rastergraafikatarkvaraga. Tavaliselt 3- kuni 10-kordne. Siinjuures peab meeles pidama, et digitaalset zoomi kasutades võidad kauguses, kuid kaotad pildi kvaliteedis. Ehk mida suuremat digitaalset suurendust kasutad, seda kehvema kvaliteediga pildi saad.
2
Optiline lähendamine (x)
See tähendab seda, kui mitu korda kaamera lähendab pilti. Mida suurem on väärtus, seda suurem on võimalus objekte "lähemale" tuua neid moonutamata. Samas pea meeles, et lähemale toodud objekt nõuab väiksemat kaamara liikumist. Parima pildi saamiseks kasuta statiivi!
40
Käsitsi fokuseerimine
Manuaalfookus – fookuse tüüp, mille kasutaja seadistab fookuse käsitsi.
Jah
Autofokuseerimine
Autofookus on kaamera võime fokuseerida pilti. See parameeter on iga digikaamera lahutamatu osa. Autofookus tähistatakse sümbolitega iESP ja Spot.
Jah
Autofokuseerimise tüüp Autofokuseerimine kontrasti tuvastamisega
Diafragma
Mida rohkem ta avab ava (f-number väiksem), seda väiksem on teravussügavus ja vastupidi.
F3.0 - F6.5

Ekraan ja pildiotsija

Videootsija
Kaamera silmaava, mille kaudu fotograaf keskendub pildistatava paigutusele ja fookusele.
On (elektrooniline pildiotsija)
Puutetundlik ekraan
Ekraan, mis reageerib puudutustele.
Ei
Ekraani diagonaal
Kaamera ekraani suurus tollides.
3 "
Ekraani eraldusvõime punktides
Mida kõrgem resolutsioon, seda täpsem kujutis.
921

Foto

Välk
Peaaegu alati on kaamerasse sisseehitatud. Automaatrežiimis lülitub ise sisse.
Sisseehitatud (Pop-up)
Välgu režiimid
Populaarsed välgu töötamise režiimid: automaatne, sunniviisiline ning punaste silmade efekti sisse ja väljalülitamine. Automaatrežiimil otsustab kaamera ise, millal välku avada. Sunniviisilisel režiimil süttib välk alati. Punaste silmade vältimise režiimil on eelvälk ennem pärisvälku.
Automaatne TTL välgurežiim koos eelvälguga
Võimalus ühendada väline välk
Kasutades välist välklampi saab vältida punasilmsust ja kasutada suuremat peegeldunud valgust.
Ei
Särituse kompenseerimine
Kompentsatsioon võib olla positiivne (tugevdatud ekspositsioon) aga samuti negatiivne (vähendatud ekspositsioon) ja kõige sagedamini võib see olla tehtud intervalliga 1/3 või 1/2 sammu. Seda tähistatakse tavaliselt EV, 1 EV vastab ühele sammule (või peatusele), mis kahekordistab nõutava ekspositsiooni. Ekspositsiooni saab muuta membraani vahetusega või säriajaga. Parameetrite muutmine sõltub režiimist mis on kaameras. Kui režiim on membraani preoriteediga, siis ekspositsiooni kompentsatsioon muudab säriaja kiirust. Kui paigaldatakse režiim ümberlülituse preoriteediga (aeg), siis muutub arv fii. Mõned fotokaamera süsteemid võivad muuta ka välgu võimsust.
- 2 EV kuni + 2 EV sammuga 1/3 EV
Pildistamisrežiimid
Resolutsioonid FullHD (väga kõrge resolutsioon), HD (kõrge resolutsioon) ja VGA (madal resolutsioon).
Full HD

Video

Videoproportsioon
Pika külje suhe lühikesega.
16:9, 1:1
Mikrofon On (Stereo)

Mälu

Sisemälu
Mida rohkem on mälu, seda rohkem fotosid saab teha.
20 MB
Toetatud mälukaardid
Tänapäeval on palju erinevaid mälukaardi tüüpe: SDHC, SDXC, SD, CF. SD on kolmanda põlvkonna flash. SD kaardil on suurendatud andmete säilitamise ohutus, tal on väiksed mõõtmed, suur kiirus, ühilduvus MultiMediaCard –iga ning samuti suur tööresurss.
SD, SDHC, SDXC

Liides

Liidesed
NFC on tehnoloogiline pakett, mis võimaldab juhtmevabat sidet piiratud maa-alal. Näiteks on Teil võimalik maksta mõne teenuse eest või saata andmeid erinevate seadete vahel (näiteks nutitelefoni ja tahvelarvuti), mis toetavad NFC'd!
HDMI, USB, USB 2.0
Navigatsiooni (GPS) funktsioon
GPS navigaator on globaalne sputnikute süsteem, mis võimaldab määrata teie asukohta ja kujutab seda ekraanil. GPS-funktsioon seab teie reisipildid jagamiseks valmis, logides asukohateabe – laiuskraad, pikkuskraad ja kõrgus merepinnast – pildi EXIF-andmetesse.
Ei
WiFi-liides
See on juhtmevaba ühendus internetiga ja võimalus pilte kaamerast otse arvutisse saata.
Jah

Toiteallikas

Toide Patarei

Lisaks

3D-pildistamine
3D režiim võimaldab kaameral teha 3D kujutisi. Kõikidest panoraam-kujutistest valib kaamera automaatselt välja sobivaimad, millest saab teha 3D kompositsiooni.
Ei
Garantii 24 kuud
Täiendav info Kestus: 2h 35min. PictBridge tugi.
Nikon Coolpix B500 Black

Объектив NIKKOR с мощным 40-кратным оптическим зумом, расширяемым до 80-кратного с помощью функции Dynamic Fine Zoom, перенесет вас в эпицентр событий, а боковой рычажок зуммирования обеспечит дополнительную устойчивость. Вы сможете выбрать уникальный ракурс с помощью наклонного ЖК-монитора высокой четкости, с легкостью повторно поймать объект в кадр, воспользовавшись кнопкой возврата зуммирования, и поддерживать соединение фотокамеры с интеллектуальным устройством благодаря приложению SnapBridge. Интуитивно понятное расположение элементов управления упрощает процесс съемки, а доступ к часто используемым функциям возможен с помощью диска выбора режимов. Благодаря классическому дизайну корпуса фотокамеру удобно держать в руках.
16-мегапиксельной фотокамерой COOLPIX B500 можно снимать с самых необычных ракурсов.Простое и интуитивно понятное управление, превосходное качество изображений
Простота управления и гарантированное получение превосходных результатов позволяют полностью сосредоточиться на творчестве. Часто используемые функции легко доступны с помощью диска выбора режимов, а набор разнообразных функций позволяет без труда создавать впечатляющие видеоролики в формате Full HD (1080p/60i) и великолепные снимки, путешествуя или занимаясь любимым делом, например, созерцанием звездного неба или наблюдением за птицами. Высокоэффективная 16-мегапиксельная КМОП-матрица с обратной подсветкой дает возможность получать такие высококачественные изображения, о которых вы всегда мечтали. Кроме того, вы можете продолжать съемку, куда бы вы ни отправились, ведь фотокамера работает от батарей типоразмера АА, которые можно легко найти в любом уголке мира.


Объектив NIKKOR с 40-кратным оптическим зумом

Запечатлейте самые интересные моменты спортивных состязаний, фотографируйте отдаленные объекты городских пейзажей с высокой детализацией или делайте четкие снимки звезд и луны в ночном небе, используя объектив NIKKOR с 40-кратным оптическим зумом, который можно расширить до 80-кратного с помощью функции Dynamic Fine Zoom. Надежная оптика NIKKOR гарантирует исключительные результаты, и вы сможете оценить преимущества мощного объектива, охватывающего обширный диапазон углов зрения в компактной фотокамере: от широкоугольного 22.5 мм до супертелефото 900 мм (эквивалент для формата 35 мм).
Эффективная система подавления вибраций (VR)
Для получения четких изображений решающее значение имеет устойчивость фотокамеры. Эффективная система подавления вибраций (VR) существенно уменьшает смазывание изображения, вызванное дрожанием фотокамеры, даже при съемке с полным 40-кратным зумом, гарантируя отличную резкость снимков. Воздействие функции подавления вибраций (VR) со смещением линз эквивалентно уменьшению выдержки на 3,0 ступени (на основе стандарта CIPA, в максимальном положении телефото), а удобная рукоятка также способствует повышению устойчивости фотокамеры.SnapBridge
Приложение SnapBridge поддерживает постоянное соединение малой мощности между фотокамерой и смартфоном или планшетом, позволяя с легкостью управлять различными этапами съемки и работы с изображениями. Теперь вы можете мгновенно передавать снимки на интеллектуальное устройство с помощью синхронизации и сразу же обмениваться высококачественными снимками. Кроме того, вы можете управлять основными функциями фотокамеры с помощью мобильного телефона, автоматически устанавливать правильную дату и время и выполнять другие действия.Диск выбора режимов

Управляйте параметрами съемки в соответствии с собственными предпочтениями, настроив выбор любимых функций, таких как «Авто», сюжетный режим или «Спорт», с помощью диска выбора режимов, расположенного наверху фотокамеры, для быстрого доступа к ним. Тогда изменение настроек превращается в простое и интуитивно понятное действие, а съемка становится невероятно легкой.


Идеально плавные видеоролики в формате FULL HD
Забудьте о нечетких и размытых видеороликах: теперь у вас есть возможность вести видеосъемку в формате Full HD (1080p/60i) с использованием эффективной гибридной системы подавления вибраций (VR) по 4 осям, сочетающей смещение линз и электронный VR для борьбы с дрожанием фотокамеры и значительного уменьшения смазывания изображений — даже при съемке с полным 40-кратным оптическим зумом. Ваши друзья будут в восторге от невероятно четких видеороликов, на которых семейные торжества, концерты, архитектурные сооружения или дикие животные запечатлены с поразительной детализацией независимо от расстояния съемки. Кроме того, во время видеосъемки можно и записывать фотографии.Большой, отклоняемый LCD-монитор с диагональю 7.5 см и разрешением 921 тыс. точек

Отклоняемый монитор с широким углом обзора превращает процесс съемки в настоящее удовольствие, позволяя легко компоновать интересные кадры, при этом вы всегда будете четко видеть объект съемки на экране. Фотографии и видеоролики теперь удобно снимать в самых разнообразных ракурсах, которые можно подобрать для любых типов объектов. Дисплей высокой четкости потребляет минимум электроэнергии, поэтому вам всегда хватит ресурса работы батареи, чтобы продолжать съемку в ответственный момент. Кроме того, он отличается четкой цветопередачей и прекрасной видимостью даже при просмотре под углом. Антибликовое и защищающее от отпечатков пальцев акриловое покрытие обеспечивают отличную четкость отображения в любых условиях, а функция 5-уровневой регулировки яркости гарантирует превосходную видимость при просмотре изображений в условиях яркого освещения.Удобство и портативность
Эргономичная конструкция корпуса фотокамеры позволяет уверенно держать его в руках, несмотря на чрезвычайную компактность - приблизительно 113.5 x 78.3 x 94.9 мм. Эта выполненная в классическом стиле высокопроизводительная фотокамера отличается также чрезвычайной легкостью — она весит всего около 542 г, включая батареи и карту памяти SD.
АФ с обнаружением объекта
Система АФ с обнаружением объекта анализирует условия съемки и быстро идентифицирует объект, позволяя сфокусироваться на нем практически мгновенно. Просто наведите фотокамеру на нужный объект, и она сразу определит область, в которой следует фокусироваться. Активные зоны фокусировки устанавливаются автоматически по отношению к размеру объекта, обеспечивая отличную резкость любых изображений. Функция АФ с обнаружением объекта эффективна для объектов, находящихся как в центре, так и в других частях кадра, и хорошо работает при съемке как людей, так и небольших объектов, таких как цветы и еда.

Toote tegelik värvus võib erineda piltidel kujutatavast ning pilt on illustratiivne. Toote kirjeldus on üldise iseloomuga ning seal ei pruugi olla välja toodud kõik omadused. E-poe hinnad võivad erineda kauplustes ja teeninduspunktides kehtivatest hindadest. Kampaaniad e-poes võivad erineda jaekaubanduse kampaaniatest. Kampaaniatoodete kogused on piiratud ning jaekaubanduse laojäägid ja e-poe olevad kaubad ei pruugi kokku langeda, seetõttu võib eeldatav tarneaeg tellimuse vormistamisel näidatust erineda. Kui mõnda toodet tellimuse täitmise hetkel laos ei ole, teavitatakse Ostjat sellest eraldi esimesel võimalusel.

Kas olete näinud vigu tootekirjelduses või piltide galeriis? Teavita meid