Nikon Coolpix W300 Holiday Kit Camouflage

Tootekood: 337701

Vabandame, antud toode pole hetkel saadaval. Kuvame teisi selle tootegrupi tooteid - loodame, et leiate sarnase toote.


Võid jätkata ostlemist, naastes avalehele või kasutades otsingut.

Tooteinfo

Toote omadused

Üldnäitajad

Toote tüüp Digitaalsed fotokaamerad
Kaubamärk Nikon

Mõõtmed, kaal ja värv

Mõõtmed
Laius x kõrgus x sügavus
111.5 x 66 x 29 mm
Kaal 231 g

Sensor ja pilt

Megapikslite arv
Igal kaameral näitatakse suurimat pikslite hulka, mida kaamera võib kasutada kujutise formeerimiseks. Igal kujutisel nähtav ruut on mikroskoopiline valgustundlik element, mis elektrooniliselt salvestab temale langeva valguse. Mida rohkem piksleid on kujutise failis, seda detailsem on kujutis ja seda suuremat väljatükki on võimalik saada.
16
Maksimaalne eraldusvõime
Mida suurem on resolutsioon, seda teravam on pilt.
4608 x 3456
Anduri tüüp
On kaks põhilist sensori tüüpi: CCD ja CMOS. CCD sensor toodab kvaliteetseid pilte madala müratasemega. CMOS sensor on traditsiooniliselt palju tundlikum mürale.
CMOS
Kaamera tundlikkus (ISO)
ISO arv näitab seda, kui valgustundlik on kaamera sensor. Mida madalam on ISO tundlikkus (50, 80, 100), seda rohkem valgust on vaja, et pilti saada. Mida kõrgem on ISO tundlikkus (3600, 6400, …) seda vähem valgust on pildi tegemiseks vaja. Praktiliselt iga fotokaamera omanik saab ise määrata, missugust ISO tundlikkust pildistamisel kasutada.
3200
Sensori suurus
Sensoreid on erinevates suurustes: kompaktkaameratel on sensor enamasti pindalaga 0,29cm2, semi-pro kaameratel enamasti 3,29 – 8,64cm2. Et väikesel sensoril on pikslid palju tihedamalt koos, siis paratamatult tekib seal rohkem müra. Siit tõsiasi, et suur sensor on reeglina müravabama pildi ning laiema värviulatusega.
1/2.3"
Valge värvi bilanss
Määrab valge värvi koguse tasakaalu, automaatne ja käsitsi reguleeritav. Korralikult tasakaalustatud valge värv on saavutatud võttega, milles valge peab olema valge, mitte kollakas, punakas või sinakas.
Auto, 6 positsiooni
Pildi formaadid
Enim levinud formaadid on TIFF, JPEG ja RAW. JPEG formaati saab hõlpsasti kokku suruda. RAW säilitab kujutise kokku surumata. See võimaldab laiemaid kujutise töötlemise võimalusi. TIFF säilitab kujutise kokku surumata ning kvaliteet on kõrgel tasemel.
DCF, Exif, H.264, MP4
Katiku kiirus
Säriaeg võimaldab määrata, kuidas jäädvustatakse pildile liikumist. Väga lühikese säriajaga saab "külmutada" kiirelt liikuvaid objekte, näiteks spordi pildistamisel. Pikemat säriaega kasutades on võimalik liikuvat objekti häguseks muuta ja tekitada liikumisefekti ning luua kunstilist hõngu. Pikka säriaega kasutatakse ka öövõtetel, kus valgustingimused on kasinad.
1/1500 sek.

Objektīvs

Optika
See parameeter määrab optika tootjad. Kõige sagedamini on see sama firma, mille poolt on toodetud seade.
Nikkor
Digitaalne lähendamine (x)
Digitaalne suurendus leiab aset kaamerasse sisseehitatud rastergraafikatarkvaraga. Tavaliselt 3- kuni 10-kordne. Siinjuures peab meeles pidama, et digitaalset zoomi kasutades võidad kauguses, kuid kaotad pildi kvaliteedis. Ehk mida suuremat digitaalset suurendust kasutad, seda kehvema kvaliteediga pildi saad.
4
Optiline lähendamine (x)
See tähendab seda, kui mitu korda kaamera lähendab pilti. Mida suurem on väärtus, seda suurem on võimalus objekte "lähemale" tuua neid moonutamata. Samas pea meeles, et lähemale toodud objekt nõuab väiksemat kaamara liikumist. Parima pildi saamiseks kasuta statiivi!
5
Autofokuseerimine
Autofookus on kaamera võime fokuseerida pilti. See parameeter on iga digikaamera lahutamatu osa. Autofookus tähistatakse sümbolitega iESP ja Spot.
Jah
Autofokuseerimise tüüp Autofokuseerimine kontrasti tuvastamisega
Fokuseerimise kaugus makrorežiimis
Lühim vahemaa objektiivi keskelt kuni pildistatava punktini, kus kujutis oleks terav.
1 mm
Diafragma
Mida rohkem ta avab ava (f-number väiksem), seda väiksem on teravussügavus ja vastupidi.
F2.8 - F4.9

Ekraan ja pildiotsija

Videootsija
Kaamera silmaava, mille kaudu fotograaf keskendub pildistatava paigutusele ja fookusele.
On (elektrooniline pildiotsija)
Puutetundlik ekraan
Ekraan, mis reageerib puudutustele.
Ei
Ekraani diagonaal
Kaamera ekraani suurus tollides.
3 "
Ekraani eraldusvõime punktides
Mida kõrgem resolutsioon, seda täpsem kujutis.
921

Foto

Välk
Peaaegu alati on kaamerasse sisseehitatud. Automaatrežiimis lülitub ise sisse.
Sisseehitatud
Välgu režiimid
Populaarsed välgu töötamise režiimid: automaatne, sunniviisiline ning punaste silmade efekti sisse ja väljalülitamine. Automaatrežiimil otsustab kaamera ise, millal välku avada. Sunniviisilisel režiimil süttib välk alati. Punaste silmade vältimise režiimil on eelvälk ennem pärisvälku.
Automaatne TTL välgurežiim koos eelvälguga
Võimalus ühendada väline välk
Kasutades välist välklampi saab vältida punasilmsust ja kasutada suuremat peegeldunud valgust.
Ei
Särituse kompenseerimine
Kompentsatsioon võib olla positiivne (tugevdatud ekspositsioon) aga samuti negatiivne (vähendatud ekspositsioon) ja kõige sagedamini võib see olla tehtud intervalliga 1/3 või 1/2 sammu. Seda tähistatakse tavaliselt EV, 1 EV vastab ühele sammule (või peatusele), mis kahekordistab nõutava ekspositsiooni. Ekspositsiooni saab muuta membraani vahetusega või säriajaga. Parameetrite muutmine sõltub režiimist mis on kaameras. Kui režiim on membraani preoriteediga, siis ekspositsiooni kompentsatsioon muudab säriaja kiirust. Kui paigaldatakse režiim ümberlülituse preoriteediga (aeg), siis muutub arv fii. Mõned fotokaamera süsteemid võivad muuta ka välgu võimsust.
- 2 EV kuni + 2 EV sammuga 1/3 EV
Pildistamisrežiimid
Resolutsioonid FullHD (väga kõrge resolutsioon), HD (kõrge resolutsioon) ja VGA (madal resolutsioon).
4K

Video

Videoproportsioon
Pika külje suhe lühikesega.
4:3
Videosalvestuse kiirus
Resolutsioon, mis lubab kaameral videot salvestada.
[email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected]
Mikrofon On (Stereo)

Mälu

Sisemälu
Mida rohkem on mälu, seda rohkem fotosid saab teha.
473 MB
Toetatud mälukaardid
Tänapäeval on palju erinevaid mälukaardi tüüpe: SDHC, SDXC, SD, CF. SD on kolmanda põlvkonna flash. SD kaardil on suurendatud andmete säilitamise ohutus, tal on väiksed mõõtmed, suur kiirus, ühilduvus MultiMediaCard –iga ning samuti suur tööresurss.
SD, SDHC, SDXC

Liides

Liidesed
NFC on tehnoloogiline pakett, mis võimaldab juhtmevabat sidet piiratud maa-alal. Näiteks on Teil võimalik maksta mõne teenuse eest või saata andmeid erinevate seadete vahel (näiteks nutitelefoni ja tahvelarvuti), mis toetavad NFC'd!
Micro HDMI, USB
Navigatsiooni (GPS) funktsioon
GPS navigaator on globaalne sputnikute süsteem, mis võimaldab määrata teie asukohta ja kujutab seda ekraanil. GPS-funktsioon seab teie reisipildid jagamiseks valmis, logides asukohateabe – laiuskraad, pikkuskraad ja kõrgus merepinnast – pildi EXIF-andmetesse.
Jah
WiFi-liides
See on juhtmevaba ühendus internetiga ja võimalus pilte kaamerast otse arvutisse saata.
Jah

Toiteallikas

Toide Aku

Lisaks

3D-pildistamine
3D režiim võimaldab kaameral teha 3D kujutisi. Kõikidest panoraam-kujutistest valib kaamera automaatselt välja sobivaimad, millest saab teha 3D kompositsiooni.
Jah
Garantii 24 kuud
Täiendav info Anti-Reflection ekraanikaitse. Bluetooth 4.0. . Komplektis: kott.

Video

Nikon Coolpix W300 Holiday Kit Camouflage
Tootekirjeldus inglise keeles:

Show the world what you are made of

Some people are happy to take pictures from the comfort of the sidelines. That's nice. But if you want to be part of the action, you need a camera as tough as you. For those thrill seekers and action-hounds, meet the COOLPIX W300, a tough-as-nails camera designed for the extremes. Waterproof, freezeproof, shockproof and dustproof, it captures 4K Ultra HD video, 16 MP photos, time-lapse movies and more in the harshest conditions. Bring it surfing, skiing, SCUBA diving, biking, climbing...wherever your adventures lead. Use the built-in GPS, eCompass, altimeter, Wi-Fi® and Bluetooth® Low Energy to track and share every heart-pounding moment. Show the world what you're really made of.

Ready for adventure
The COOLPIX W300 can go wherever the road less travelled leads.

 Waterproof to 100 ft.
 Take it snorkeling, SCUBA diving, fishing or just having fun in the pool. Freezeproof to -14°
 Take it skiing, snowboarding, sledding, snow shoeing or ice skating. Shockproof
 Can handle rough conditions, including drops from up to 7.9 ft. high. Dustproof
 Take it to the beach, the ball field...any place that gets dirty.
Jaw-dropping photos and videos
16-MP backside illuminated CMOS sensor
Share epic photos and videos that put your friends and family in the moment. The COOLPIX W300's 16 MP low-light sensor and fast f/2.8 NIKKOR zoom lens freeze action in striking detail, even when the light is fading. It's fast autofocus and continuous shooting speed helps you land shots others might miss. Turn on Macro Mode and reveal hidden details in flowers, plants, insects and more.Zoom into the action
5x optical zoom NIKKOR lens with Hybrid VR
When the action is just out of reach, zoom in with the telephoto power of the COOLPIX W300's 5x optical zoom lens. You'll have the flexibility to get the whole scene into the frame or to zoom in for a tight view. The whole time you're shooting, Nikon's Hybrid VR (Vibration Reduction) keeps your photos and videos steady, even when the road gets bumpy.4K Ultra HD videos with stereo sound
With the touch of a button, the COOLPIX W300 records 4K Ultra HD or 1080p Full HD videos with stereo sound. Combine your favorite clips into a 30-second compilation with background music and special effects using Short Movie Show—ideal for sharing online. Use Time-lapse recording to condense an hour of action into a 10-second sequence, or speed up time with a Superlapse video. You can even shoot stills while recording video. The camera also features VR during movie recording (5-axis hybrid: lens-shift type and electronic type) and AE lock is now available when shooting underwater video.
 
*Not all video features are available when recording in 4K UHD, please refer to the owner’s manual for details.
Action-friendly control
Simple, smart operation designed for action
Operating the COOLPIX W300 couldn't be easier. An extra large grip and smart button placement make for stable one-handed shooting. The large 3.0-inch LCD has an anti-reflective coating for shooting in bright light. A dedicated Tool button gives you quick access to GPS, eCompass and other tools. When you're wearing heavy gloves, you can change modes simply by moving the camera.
Access and share on the go

Built-in Wi-Fi & Bluetooth
Pull out a compatible smartphone or tablet to automatically transfer, review and share your photos, add caption text and even take pictures remotely with the COOLPIX W300. The Nikon SnapBridge app can automatically back-up your photos to Nikon IMAGE SPACE as you shoot them. Share the moment while it's still happening.


Always be prepared
The COOLPIX W300 is more than a camera; it's a useful travel companion.

 Onboard GPS, eCompass, Altimeter, Depth Gauge and more
 Easily track and view your course, steps taken, altitude, depth - even atmospheric and water pressure - with the COOLPIX W300.

 Built-in bright LED light
 Whether you're illuminating a subject or trying to see your map, the COOLPIX W300's bright LED light will come in handy.

Style your shots
Special effects and Creative Mode
Make your photos stand out from the crowd with Creative Mode, eight Special Effects and eight Quick Effects that you can apply before or after you take a shot. Highlight a single color within a B&W image, soften the focus of everything in a portrait, increase contrast and dynamic range, mimic a fisheye lens, make everything look like a toy model, reduce fog or smoke in a shot and much more.Beautiful portraits made easy
Taking great photos of the people and pets we love is easy with the COOLPIX W300.

 Smart Portrait Mode
 Turn on Smart Portrait Mode and select from seven portrait-enhancing effects to make your friends and family look their best.
 Glamour Retouch
 Retouch your shots with 12 functions like Skin Softening, Teeth Whitening, Brighten Faces and more to make every shot a keeper.

Point and shoot ease
The COOLPIX W300 takes the work out of great photos and videos. When you're in a challenging situation, just select from 20 common Scene Modes like Night Landscape or Portrait, or choose Scene Auto Selector and let the camera choose for you.Fast continuous shooting
When the action speeds up, hold down the COOLPIX W300's shutter button and capture up to 7 frames per second. Find amazing images within a split second of action.Powerful battery and quick charging
When you're out on an excursion, there's no where to charge a battery. That's why the COOLPIX W300's battery is good for over 280 shots. When it is time for a charge, expect a full recharge in just 2 hours and 20 minutes.

Accessorize your adventures
Want to take things to the next level? Add the optional SB-N10 Underwater Speedlight*, which acts as both an underwater flash and a strobe, for beautifully lit underwater photos and videos. Add a silicone jacket for better grip when wet…and some extra style.
Toote tegelik värvus võib erineda piltidel kujutatavast ning pilt on illustratiivne. Toote kirjeldus on üldise iseloomuga ning seal ei pruugi olla välja toodud kõik omadused. E-poe hinnad võivad erineda kauplustes ja teeninduspunktides kehtivatest hindadest. Kampaaniad e-poes võivad erineda jaekaubanduse kampaaniatest. Kampaaniatoodete kogused on piiratud ning jaekaubanduse laojäägid ja e-poe olevad kaubad ei pruugi kokku langeda, seetõttu võib eeldatav tarneaeg tellimuse vormistamisel näidatust erineda. Kui mõnda toodet tellimuse täitmise hetkel laos ei ole, teavitatakse Ostjat sellest eraldi esimesel võimalusel.

Kas olete näinud vigu tootekirjelduses või piltide galeriis? Teavita meid