Nikon D610 Body

Nikon D610 Body

Tootekood: 92348

935,00 / tk
935,00 / tk
Kohaletoimetamise summa alates 6,98 €*. Eeldatav tarne 30. jaanuar
* Tarne hinna arvutatamisel arvestatakse nii teenustasu kui toote kaalu: 0.85 kg
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Tarne pakiautomaati 1,89 €*. Kauba kohaletoimetamine eeldatavalt 30. jaanuar
Tooteinfo

Toote omadused

Üldnäitajad

Toote tüüp Peegelkaamerad
Kaubamärk Nikon

Mõõtmed, kaal ja värv

Mõõtmed
Laius x kõrgus x sügavus
141 x 113 x 82 mm
Kaal 850 g

Sensor ja pilt

Megapikslite arv
Igal kaameral näitatakse suurimat pikslite hulka, mida kaamera võib kasutada kujutise formeerimiseks. Igal kujutisel nähtav ruut on mikroskoopiline valgustundlik element, mis elektrooniliselt salvestab temale langeva valguse. Mida rohkem piksleid on kujutise failis, seda detailsem on kujutis ja seda suuremat väljatükki on võimalik saada.
24.3
Maksimaalne eraldusvõime
Mida suurem on resolutsioon, seda teravam on pilt.
6016 x 4016
Anduri tüüp
On kaks põhilist sensori tüüpi: CCD ja CMOS. CCD sensor toodab kvaliteetseid pilte madala müratasemega. CMOS sensor on traditsiooniliselt palju tundlikum mürale.
CMOS
Sensori suurus
Sensoreid on erinevates suurustes: kompaktkaameratel on sensor enamasti pindalaga 0,29cm2, semi-pro kaameratel enamasti 3,29 – 8,64cm2. Et väikesel sensoril on pikslid palju tihedamalt koos, siis paratamatult tekib seal rohkem müra. Siit tõsiasi, et suur sensor on reeglina müravabama pildi ning laiema värviulatusega.
35.9 x 24 mm
Valge värvi bilanss
Määrab valge värvi koguse tasakaalu, automaatne ja käsitsi reguleeritav. Korralikult tasakaalustatud valge värv on saavutatud võttega, milles valge peab olema valge, mitte kollakas, punakas või sinakas.
Auto, 12 positsiooni + 4 manuaalset
Pildi formaadid
Enim levinud formaadid on TIFF, JPEG ja RAW. JPEG formaati saab hõlpsasti kokku suruda. RAW säilitab kujutise kokku surumata. See võimaldab laiemaid kujutise töötlemise võimalusi. TIFF säilitab kujutise kokku surumata ning kvaliteet on kõrgel tasemel.
JPEG, MOV, MPEG-4, PCM, RAW
Katiku kiirus
Säriaeg võimaldab määrata, kuidas jäädvustatakse pildile liikumist. Väga lühikese säriajaga saab "külmutada" kiirelt liikuvaid objekte, näiteks spordi pildistamisel. Pikemat säriaega kasutades on võimalik liikuvat objekti häguseks muuta ja tekitada liikumisefekti ning luua kunstilist hõngu. Pikka säriaega kasutatakse ka öövõtetel, kus valgustingimused on kasinad.
30 sek. - 1/4000 sek.

Objektīvs

Võimalus ühendada väline välk
See parameeter määrab optika tootjad. Kõige sagedamini on see sama firma, mille poolt on toodetud seade.
Ei kuulu komplekti
Käsitsi fokuseerimine
Autofookus – tähendab kaamera võimet fokuseerida kujutist. See parameeter on iga kaamera lahutamatu osa. Autofookus tähistatakse sümbolitega IESP ja Spot. Manuaalfookus – fookuse tüüp, mille kasutaja seadistab fookuse käsitsi.
Jah
Autofokuseerimine
Autofookus on kaamera võime fokuseerida pilti. See parameeter on iga digikaamera lahutamatu osa. Autofookus tähistatakse sümbolitega iESP ja Spot. Manuaalfookuse kasutamiseks tuleb kaamera seadistada ümber ja kasutaja fokuseerib manuaalselt pilti.
Jah
Autofokuseerimise tüüp TTL faasi diferentsiaali tuvastussüsteem
Diafragma
Mida rohkem ta avab ava (f-number väiksem), seda väiksem on teravussügavus ja vastupidi.
Sõltub valitud objektiivist

Ekraan ja pildiotsija

Videootsija
Kaamera silmaava, mille kaudu fotograaf keskendub pildistatava paigutusele ja fookusele.
On (optiline pildiotsija)
Puutetundlik ekraan
Ekraan, mis reageerib puudutustele.
Ei
Ekraani diagonaal
Kaamera ekraani suurus tollides.
3.2 "

Foto

Välk
Peaaegu alati on kaamerasse sisseehitatud. Automaatrežiimis lülitub ise sisse.
Sisseehitatud (Pop-up)
Välgu režiimid
Populaarsed välgu töötamise režiimid: automaatne, sunniviisiline ning punaste silmade efekti sisse ja väljalülitamine. Automaatrežiimil otsustab kaamera ise, millal välku avada. Sunniviisilisel režiimil süttib välk alati. Punaste silmade vältimise režiimil on eelvälk ennem pärisvälku.
Aeglane sünkroniseerimine punaste silmade" vähendamisega", Aeglane sünkroonimine, Auto, Kiirsünkroniseerimine, Lülitatud välja, Punasilmsuse vähendamine, Tagakardina sünkroonimine, Tagumise ava aeglane sünkroniseerimine, Täitevälk
Võimalus ühendada väline välk
Kasutades välist välklampi saab vältida punasilmsust ja kasutada suuremat peegeldunud valgust.
Jah
Särituse kompenseerimine
Kompentsatsioon võib olla positiivne (tugevdatud ekspositsioon) aga samuti negatiivne (vähendatud ekspositsioon) ja kõige sagedamini võib see olla tehtud intervalliga 1/3 või 1/2 sammu. Seda tähistatakse tavaliselt EV, 1 EV vastab ühele sammule (või peatusele), mis kahekordistab nõutava ekspositsiooni. Ekspositsiooni saab muuta membraani vahetusega või säriajaga. Parameetrite muutmine sõltub režiimist mis on kaameras. Kui režiim on membraani preoriteediga, siis ekspositsiooni kompentsatsioon muudab säriaja kiirust. Kui paigaldatakse režiim ümberlülituse preoriteediga (aeg), siis muutub arv fii. Mõned fotokaamera süsteemid võivad muuta ka välgu võimsust.
- 5 EV kuni + 5 EV sammuga 1 EV või 1/2 EV või 1/3 EV või 2/3 EV
Pildistamisrežiimid
Resolutsioonid FullHD (väga kõrge resolutsioon), HD (kõrge resolutsioon) ja VGA (madal resolutsioon).
Full HD

Video

Videoproportsioon
Pika külje suhe lühikesega.
3:2
Videosalvestuse kiirus
Resolutsioon, mis lubab kaameral videot salvestada.
[email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected]

Mälu

Sisemälu
Mida rohkem on mälu, seda rohkem fotosid saab teha.
Ei
Toetatud mälukaardid
Tänapäeval on palju erinevaid mälukaardi tüüpe: SDHC, SDXC, SD, CF. SD on kolmanda põlvkonna flash. SD kaardil on suurendatud andmete säilitamise ohutus, tal on väiksed mõõtmed, suur kiirus, ühilduvus MultiMediaCard –iga ning samuti suur tööresurss.
SD, SDHC, SDXC

Liides

Navigatsiooni (GPS) funktsioon
GPS navigaator on globaalne sputnikute süsteem, mis võimaldab määrata teie asukohta ja kujutab seda ekraanil. GPS-funktsioon seab teie reisipildid jagamiseks valmis, logides asukohateabe – laiuskraad, pikkuskraad ja kõrgus merepinnast – pildi EXIF-andmetesse.
Ei
WiFi-liides
See on juhtmevaba ühendus internetiga ja võimalus pilte kaamerast otse arvutisse saata.
Ei

Toiteallikas

Toide Aku

Lisaks

3D-pildistamine
3D režiim võimaldab kaameral teha 3D kujutisi. Kõikidest panoraam-kujutistest valib kaamera automaatselt välja sobivaimad, millest saab teha 3D kompositsiooni.
Ei
Kuulub komplekti
Näitab, kas fotoaparaadi komplektis on objektiiv või ei.
Ilma objektiivita
Garantii 24 kuud
Täiendav info Vaikse katikuga sarivõtte režiim. Sisseehitatud HDR (lai dünaamiline ulatus). EXPEED 3 pilditöötlussüsteem. Kaheteljeline elekrooniline virtuaalhorisont.
Nikon D61024,3-megapiksline FX-formaadis CMOS-andur
Suure ISO-ga pildistades saate jäädvustada uskumatult detailseid sujuvate värviüleminekutega ja madala müratasemega kujutisi ülilainurgast kuni super-telefotoni.

Vaikse vabastusega valangurežiimid
Sobib ideaalselt eluslooduse pildistamiseks, kuna kaamera peegli naasmise mehhanismi heli vähendatakse valangu ajal märkimisväärselt, nii et tabamatuid objekte on lihtsam jäädvustada.

Sarivõte kiirusega 6 kaadrit sekundis
Saate kiiresti liikuvatest objektidest teravad pildid võttekiirusega 6 kaadrit sekundis nii FX- kui ka DX-formaadis.

Kaamerasisene HDR (suur dünaamiline ulatus)
Kui pildistate suure kontrastsusega stseene, saate jäädvustada madala müratasemega ja suures hele-tumeda vahemikus kujutisi.

Suurepärane toimivus vähese valgusega tingimustes
ISO-ga 100–6400, mis on 25 600-ni laiendatava sättega (ekvivalent), saate pildistada detailirohkeid ja minimaalse müraga pilte ka kõige keerulisemates valgustingimustes.

Mitme alaga D-video
Salvestab täis-HD-videoid (1080 p) FX- ja DX-formaadis kiirusel 30 p, 25 p ja 24 p. See pakub välistele seadmetele tihendamata HDMI-väljundit ja loomutruude helide juhtimist.

Juhtmevaba edastus: saate pilte kohe teistega jagada ja kaamerat kaugelt juhtida, kui teil on nutitelefon või tahvelarvuti ja Nokino valikuline mobiiliadapter WU-1b.*

Ülitundlik automaatne teravustamine: kasutage ära suurepärast Multi-CAM4800 39-punktise automaatse teravustamise süsteemiga objektihõivet. D610, mis ühildub objektiividega, mille ava kombineeritud väärtus on f/8 ja tundlikkus ulatub kuni –1 EV-ni, pildistab teravaid pilte ka täiskuuvalguses.

EXPEED 3 pilditöötlusprotsessor 14-bitise analoog-/digitaalteisendusega ja 16-bitise pilditöötlusega suurepärase toonisujuvuse saavutamiseks.

Stseenituvastussüsteem: kaamera pildiandur ja selle 2016-piksline RGB-mõõtmisandur annavad üksikasjalikud andmed kaadrituvastussüsteemile, mis aitab süsteemil säritust, automaatset teravustamist ja valge tasakaalu kohe pärast katiku vabastamist optimeerida, tagades teravate kujutistega pildid.

Kaamera aegvõtte funktsioon: kasutage lihtsaid menüütoiminguid aeglustatud pildistamiseks, ilma et peaksite keerulisi arvutusi ja töötlustoiminguid tegema.. Kasutage intervalltaimeriga pildistamist, et käivitada katik eelseadistatud intervalliga. Kasutage aeglustatud pildistamist piltide salvestamiseks videofailidena ja aeglase tegevuse vaatamiseks kiires esituses, tavalisest esituskiirusest 24 kuni 36 000 korda kiiremini.

Süsteemid Picture Controls kohandavad teie fotode ja videote ilmet enne jäädvustamist peenhäälestuse parameetritega, nagu teravus, küllastumine ja värvitoon.

Suure eraldusvõimega 8-sentimeetrine (3,2-tolline) 921-kilopunktine VGA LCD-ekraan automaatse ekraani ereduse juhtimisega. Võimaldab eredalt ja kirkalt pilte taasesitada ulatusliku värvide reproduktsiooni võimalusega.

Suure jõudlusega pildiotsija saavutab ligikaudu 100% kaadri teravussügavuse ja 0,7x suurenduse. Pakub DX-kärpimise režiimi koos pildiotsija tähistusega.

Vastupidav ja kerge: see karmidele tingimustele vastupidavaks loodud kaamera on varustatud magneesiumisulamist pealis- ja tagakattega ning kaalub vaid 760 g (ilma akuta). See on sama ilmastikukindel kui Nikoni professionaalne D800 DSLR ja peab ülihästi vastu niiskusele ja tolmule.

Kaheteljeline elektrooniline virtuaalne horisont: saate kindlaks määrata kaamera asendi tegeliku horisontaalse tasapinna ja selle kalde suhtes (eesmine või tagumine kalle), kasutades LCD-ekraani või pildiotsijat.

Kaks SD-mälukaardi pesa: kaks SD-mälukaardi pesa tagavad suurema paindlikkuse pildistamisel. Kui esimene kaart on täis, kasutage teist kaarti, või salvestage ühele kaardile pildid ja teisele videod. SDXC-ga ja UHS-I-ga ühilduv.


* Ühildub iOS™-i ja Android™-i kasutavate nutiseadmetega. Selle funktsiooni kasutamiseks on vaja spetsiaalset rakendust Wireless Mobile Utility, mille saab nutiseadmesse tasuta alla laadida Google Play™ keskkonnast ja Apple’i App Store™-ist. Android, Google, Google Play, YouTube jt on ettevõtte Google Inc. kaubamärgid.
Toote tegelik värvus võib erineda piltidel kujutatavast ning pilt on illustratiivne. Toote kirjeldus on üldise iseloomuga ning seal ei pruugi olla välja toodud kõik omadused. E-poe hinnad võivad erineda K-rauta kauplustes kehtivatest hindadest. Kampaaniad e-poes võivad erineda K-rauta kaupluste kampaaniatest. Kampaaniatoodete kogused on piiratud.

Kas olete näinud vigu tootekirjelduses või piltide galeriis? Teavita meid