Sõprade ring
Liitu Sõprade ringiga ja säästa! Vaata veel
Ainult veebis

Nikon D750 + AF-S 24-120mm F/4 ED VR

Tootekood: 486368

1 998,00 / tk
Toote hind e-poes võib erineda toote hinnast kaupluses. "Ainult veebis" märgistusega tooteid ei müüda kauplustes.
Kohaletoimetamise summa alates 3,99 €*. Eeldatav tarne 14. oktoober
* Tarne hinna arvutatamisel arvestatakse nii teenustasu kui toote kaalu: 0.75 kg
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Tarne pakiautomaati 1,89 €*. Kauba kohaletoimetamine eeldatavalt 14. oktoober
Tooteinfo

Toote omadused

Üldnäitajad

Toote tüüp Peegelkaamerad
Kaubamärk Nikon

Mõõtmed, kaal ja värv

Mõõtmed
Laius x kõrgus x sügavus
140.5 x 113 x 78 mm
Kaal 750 g

Sensor ja pilt

Megapikslite arv
Igal kaameral näitatakse suurimat pikslite hulka, mida kaamera võib kasutada kujutise formeerimiseks. Igal kujutisel nähtav ruut on mikroskoopiline valgustundlik element, mis elektrooniliselt salvestab temale langeva valguse. Mida rohkem piksleid on kujutise failis, seda detailsem on kujutis ja seda suuremat väljatükki on võimalik saada.
24.3
Maksimaalne eraldusvõime
Mida suurem on resolutsioon, seda teravam on pilt.
6016 x 4000
Anduri tüüp
On kaks põhilist sensori tüüpi: CCD ja CMOS. CCD sensor toodab kvaliteetseid pilte madala müratasemega. CMOS sensor on traditsiooniliselt palju tundlikum mürale.
CMOS
Kaamera tundlikkus (ISO)
ISO arv näitab seda, kui valgustundlik on kaamera sensor. Mida madalam on ISO tundlikkus (50, 80, 100), seda rohkem valgust on vaja, et pilti saada. Mida kõrgem on ISO tundlikkus (3600, 6400, …) seda vähem valgust on pildi tegemiseks vaja. Praktiliselt iga fotokaamera omanik saab ise määrata, missugust ISO tundlikkust pildistamisel kasutada.
100 - 12800
Sensori suurus
Sensoreid on erinevates suurustes: kompaktkaameratel on sensor enamasti pindalaga 0,29cm2, semi-pro kaameratel enamasti 3,29 – 8,64cm2. Et väikesel sensoril on pikslid palju tihedamalt koos, siis paratamatult tekib seal rohkem müra. Siit tõsiasi, et suur sensor on reeglina müravabama pildi ning laiema värviulatusega.
35.9 x 24.0 mm
Valge värvi bilanss
Määrab valge värvi koguse tasakaalu, automaatne ja käsitsi reguleeritav. Korralikult tasakaalustatud valge värv on saavutatud võttega, milles valge peab olema valge, mitte kollakas, punakas või sinakas.
Auto, 6 positsiooni + 1 manuaalne
Pildi formaadid
Enim levinud formaadid on TIFF, JPEG ja RAW. JPEG formaati saab hõlpsasti kokku suruda. RAW säilitab kujutise kokku surumata. See võimaldab laiemaid kujutise töötlemise võimalusi. TIFF säilitab kujutise kokku surumata ning kvaliteet on kõrgel tasemel.
DCF, DPOF, Exif, H.264, JPEG, LPCM, MOV, MPEG-4, RAW
Katiku kiirus
Säriaeg võimaldab määrata, kuidas jäädvustatakse pildile liikumist. Väga lühikese säriajaga saab "külmutada" kiirelt liikuvaid objekte, näiteks spordi pildistamisel. Pikemat säriaega kasutades on võimalik liikuvat objekti häguseks muuta ja tekitada liikumisefekti ning luua kunstilist hõngu. Pikka säriaega kasutatakse ka öövõtetel, kus valgustingimused on kasinad.
30 sek. - 1/4000 sek.

Objektīvs

Optika
See parameeter määrab optika tootjad. Kõige sagedamini on see sama firma, mille poolt on toodetud seade.
AF-S 24-120mm F/4 ED VR
Käsitsi fokuseerimine
Manuaalfookus – fookuse tüüp, mille kasutaja seadistab fookuse käsitsi.
Jah
Autofokuseerimine
Autofookus on kaamera võime fokuseerida pilti. See parameeter on iga digikaamera lahutamatu osa. Autofookus tähistatakse sümbolitega iESP ja Spot.
Jah
Autofokuseerimise tüüp TTL faasi diferentsiaali tuvastussüsteem
Diafragma
Mida rohkem ta avab ava (f-number väiksem), seda väiksem on teravussügavus ja vastupidi.
Sõltub valitud objektiivist (komplektis AF-S 24-120mm F/4 ED VR)

Ekraan ja pildiotsija

Videootsija
Kaamera silmaava, mille kaudu fotograaf keskendub pildistatava paigutusele ja fookusele.
On (elektrooniline pildiotsija)
Puutetundlik ekraan
Ekraan, mis reageerib puudutustele.
Ei
Ekraani diagonaal
Kaamera ekraani suurus tollides.
3.2 "

Foto

Välk
Peaaegu alati on kaamerasse sisseehitatud. Automaatrežiimis lülitub ise sisse.
Sisseehitatud (Pop-up)
Välgu režiimid
Populaarsed välgu töötamise režiimid: automaatne, sunniviisiline ning punaste silmade efekti sisse ja väljalülitamine. Automaatrežiimil otsustab kaamera ise, millal välku avada. Sunniviisilisel režiimil süttib välk alati. Punaste silmade vältimise režiimil on eelvälk ennem pärisvälku.
Aeglane sünkroniseerimine punaste silmade" vähendamisega", Auto, Kiirsünkroniseerimine, Lülitatud välja, Punasilmsuse vähendamine, Tagakardina sünkroonimine, Tagumise ava aeglane sünkroniseerimine, Täitevälk
Võimalus ühendada väline välk
Kasutades välist välklampi saab vältida punasilmsust ja kasutada suuremat peegeldunud valgust.
Jah
Särituse kompenseerimine
Kompentsatsioon võib olla positiivne (tugevdatud ekspositsioon) aga samuti negatiivne (vähendatud ekspositsioon) ja kõige sagedamini võib see olla tehtud intervalliga 1/3 või 1/2 sammu. Seda tähistatakse tavaliselt EV, 1 EV vastab ühele sammule (või peatusele), mis kahekordistab nõutava ekspositsiooni. Ekspositsiooni saab muuta membraani vahetusega või säriajaga. Parameetrite muutmine sõltub režiimist mis on kaameras. Kui režiim on membraani preoriteediga, siis ekspositsiooni kompentsatsioon muudab säriaja kiirust. Kui paigaldatakse režiim ümberlülituse preoriteediga (aeg), siis muutub arv fii. Mõned fotokaamera süsteemid võivad muuta ka välgu võimsust.
- 5 EV kuni + 5 EV sammuga 1/2 EV või 1/3 EV
Pildistamisrežiimid
Resolutsioonid FullHD (väga kõrge resolutsioon), HD (kõrge resolutsioon) ja VGA (madal resolutsioon).
Full HD

Video

Videosalvestuse kiirus
Resolutsioon, mis lubab kaameral videot salvestada.
[email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], 1[email protected], [email protected]

Mälu

Sisemälu
Mida rohkem on mälu, seda rohkem fotosid saab teha.
Ei
Toetatud mälukaardid
Tänapäeval on palju erinevaid mälukaardi tüüpe: SDHC, SDXC, SD, CF. SD on kolmanda põlvkonna flash. SD kaardil on suurendatud andmete säilitamise ohutus, tal on väiksed mõõtmed, suur kiirus, ühilduvus MultiMediaCard –iga ning samuti suur tööresurss.
SD, SDHC, SDXC

Liides

Liidesed
NFC on tehnoloogiline pakett, mis võimaldab juhtmevabat sidet piiratud maa-alal. Näiteks on Teil võimalik maksta mõne teenuse eest või saata andmeid erinevate seadete vahel (näiteks nutitelefoni ja tahvelarvuti), mis toetavad NFC'd!
Mini HDMI, USB 2.0, Wi-Fi Direct
Navigatsiooni (GPS) funktsioon
GPS navigaator on globaalne sputnikute süsteem, mis võimaldab määrata teie asukohta ja kujutab seda ekraanil. GPS-funktsioon seab teie reisipildid jagamiseks valmis, logides asukohateabe – laiuskraad, pikkuskraad ja kõrgus merepinnast – pildi EXIF-andmetesse.
Ei
WiFi-liides
See on juhtmevaba ühendus internetiga ja võimalus pilte kaamerast otse arvutisse saata.
Jah

Toiteallikas

Toide Aku

Lisaks

3D-pildistamine
3D režiim võimaldab kaameral teha 3D kujutisi. Kõikidest panoraam-kujutistest valib kaamera automaatselt välja sobivaimad, millest saab teha 3D kompositsiooni.
Ei
Kuulub komplekti
Näitab, kas fotoaparaadi komplektis on objektiiv või ei.
Koos objektiiviga
Garantii 24 kuud
Täiendav info Vastupidav ja usaldusväärne. АF Multi-CAM 3500FX 51. Picture Control 2.024,3-мегапиксельная матрица формата FX

Полная детализация, полная свобода. Инновационная матрица обеспечивает широкий динамический диапазон и высокую четкость при любой чувствительности, благодаря которым получаются резкие изображения с богатой палитрой оттенков.

Впечатляющий диапазон значений чувствительности ISO

Создание четких и детализированных снимков при высоких значениях чувствительности ISO. От 100 до 12 800 единиц ISO с возможностью расширения до диапазона 50–51 200 (в эквиваленте).

АФ профессионального уровня

Благодаря чувствительности до –3 EV и режиму групповой АФ от компании Nikon фотокамера D750 фиксируется на цели с невероятной точностью даже в темноте.

Наклонный монитор с надежной конструкцией

Создавайте фотографии и видеоролики с уникальных ракурсов. В открытом положении экран можно поднимать на 90° и опускать на 75°.

Встроенный модуль Wi-Fi

Поделитесь своим видением. Передавайте все фотографии в полнокадровом формате на смартфоны и планшеты совместимых моделей. Для этого просто загрузите ПО Wireless Mobile Utility (бесплатно) на свое интеллектуальное устройство¹.


Скорость серийной съемки до 6,5 кадра в секунду

Невероятно гибкие возможности съемки быстро движущихся объектов. Съемка высококачественных изображений с полным разрешением в форматах FX и DX со скоростью до 6,5 кадра в секунду.

Простота создания видеороликов

Создание видеороликов стандарта Full HD (1080p) с частотой кадров 50p/60p. Во время видеосъемки можно использовать диапазон значений чувствительности ISO от 100 до 51 200 единиц (в эквиваленте), а также управлять выдержкой, диафрагмой и уровнями звука. Специальное меню видеороликов позволяет сохранить все настройки видео в одном расположении.

EXPEED 4

Повышает общую производительность фотокамеры и позволяет получить непревзойденные результаты. Система обработки изображений обеспечивает превосходную прорисовку изображений и чувствительность ISO. Благодаря ей можно снимать видеоролики с высокой частотой кадров.Picture Control 2.0: позволяет полностью управлять резкостью, контрастностью, яркостью, оттенками и насыщенностью во время съемки фотографий и видеороликов. Простая последующая обработка благодаря параметру «Равномерный», обеспечивающему максимальный динамический диапазон; тонкая настройка детализации с помощью параметра «Четкость». Во время съемки можно визуально контролировать результат применения изменяемых настроек. Сохранив разные параметры для видеороликов и фотоснимков в специальном меню, вы упростите последующий процесс съемки.

Монитор с возможностью настройки цветов: поддержка изменения цветового баланса и яркости в любом направлении в соответствии с личными предпочтениями фотографа. Наклонный ЖК-монитор с совмещением по технологии RGBW, антибликовым покрытием, диагональю 8,0 см и разрешением 1229 тыс. точек обеспечивает гибкость и легкость работы в любых условиях.

Энергосберегающая конструкция:более длительная съемка без подзарядки. Ультракомпактная и легкая литий-ионная аккумуляторная батарея EN-EL15 позволяет сделать до 1230 фотографий и снять до 55 минут видеороликов² без подзарядки.


Полнокадровый формат и портативность:
улучшенная эргономичность в сочетании с легкой моноблочной конструкцией корпуса предоставляет полную свободу для полнокадровой съемки. Углубленная рукоятка прекрасно подходит для рук любого размера, позволяя фотографу надежно удерживать фотокамеру в течение длительного времени, не чувствуя усталости.

Прочность и надежность: фотокамера D750 защищена благодаря прочному герметичному корпусу, устойчивому к воздействию неблагоприятных погодных условий, и готова к работе в любой среде. Затвор из сплава углеродного волокна и кевлара проверен на протяжении 150 000 циклов срабатываний, а прочная моноблоковая конструкция делает фотокамеру легкой и износостойкой.

Система АФ Multi-CAM 3500FX с 51-й точкой: превосходная точность на всех участках полнокадрового снимка. Система обеспечивает переключение между 9-, 21- и 51-точечным покрытием кадра и сохраняет чувствительность вплоть до −3 EV (ISO 100, 20 °C). Быстрая блокировка и расширенная функциональность «Сохранение по ориентации». Пятнадцать датчиков перекрестного типа в центре совместимы с объективами AF NIKKOR, имеющими диафрагму f/5,6 или более светосильными, а 11 центральных точек фокусировки работают с диафрагмой f/8.

Групповая АФ: улучшенное обнаружение и ведение объекта. В режиме групповой АФ непрерывно осуществляется мониторинг пяти разных областей АФ, а также обеспечиваются быстрое наведение на объект съемки и улучшенная изоляция фона в случае съемки сравнительно небольших объектов на высококонтрастном или отвлекающем фоне. 5-точечную зону АФ можно перемещать в пределах 51‑точечного массива в соответствии с компоновкой кадра.

D-видео с режимом нескольких зон:фотокамера поддерживает разные кадровые форматы для трансляции качественного D-видео, позволяющие вести съемку видеороликов в различных условиях. Фотокамера D750 записывает видеоролики Full HD (1080p) в форматах FX и DX с частотой кадров 50p/60p; при этом уровень шума, муара и искажения цветов намного ниже. Эта модель поддерживает управление диафрагмой с электроприводом в процессе съемки, два формата кадрирования матрицы (FX и DX) и передачу несжатого видео через выход HDMI. Кроме того, возможна одновременная запись видео с полным разрешением с помощью фотокамеры и внешнего записывающего устройства.

Простота создания видеороликов:полный контроль над снимаемым эпизодом. Чувствительность ISO можно настроить в диапазоне от 100 до 51 200 единиц (в эквиваленте), а при съемке в режиме M есть возможность установки верхней границы диапазона для режима «Авто» от 200 единиц ISO и выше. Функция понижения шума 3D от компании Nikon позволяет снизить уровень случайного шума, искажений и мерцания при видеосъемке с высокой чувствительностью. В режиме «Отображение засветки» на мониторе фотокамеры можно увидеть засвеченные области.

Контроль звука с высокоточной передачей: воспользовавшись отличными возможностями контроля звука, можно улучшить качество записываемого звука, а также выполнить более гибкую настройку. Используя вход для стереомикрофона и аудиовыход, фотограф может выполнять тонкую настройку звука без помех как до записи, так и во время нее. Можно также выбрать звуковой диапазон (широкий/голос); при записи со встроенного микрофона доступна функция снижения шума ветра.

HDR (расширенный динамический диапазон): объединяет два снимка, сделанные при одном спуске затвора, чтобы создать одно детализированное изображение с высоким контрастом.

Встроенная функция цейтраферной видеосъемки: простое управление с помощью меню позволяет вести цейтраферную видеосъемку с плавными переходами экспозиции. Используйте съемку с интервалом для спуска затвора с предустановленными интервалами. Используйте цейтраферную видеосъемку для сохранения изображений в виде файлов видеороликов и просматривайте медленные движения в режиме ускоренного просмотра, увеличивая скорость в 24–36 000 раз по сравнению с обычной.

Режим эффектов: поиграйте со специальными эффектами или воспользуйтесь сюжетными режимами, специально созданными для конкретных условий и мест съемки. Специальные эффекты можно применять как к фотографиям, так и к видеороликам. К этим эффектам относятся «Выборочный цвет», «Цветной эскиз», «Эффект миниатюры» и «Ночное видение». Просмотреть выбранный эффект, а также отрегулировать его интенсивность можно прямо во время съемки.

Неограниченная непрерывная съемка:съемка любого количества изображений и создание превосходных фотографий со световым следом. Режим непрерывной съемки с выдержкой 4 секунды или длиннее позволяет снять множество высококачественных изображений в формате JPEG или RAW, количество которых ограничивается лишь емкостью используемой карты памяти и ресурсом работы батареи. Благодаря чрезвычайно короткому интервалу между снимками можно добиться красивого эффекта, идеально объединяя изображения со следами движения звезд или автомобильных фар с помощью программного обеспечения сторонних разработчиков.

Система Total Digital Imaging: раскройте весь потенциал 24,3-мегапиксельной матрицы фотокамеры D750, воспользовавшись широким ассортиментом объективов NIKKOR. Благодаря исключительно высокой разрешающей способности объективы NIKKOR удовлетворяют требованиям фотографов для любого типа съемки. Кроме того, фотокамера D750 полностью совместима с лучшей в отрасли системой креативного освещения Nikon, охватывающей ряд универсальных вспышек Speedlight для творческой фотосъемки. Вспышки можно устанавливать на фотокамеру или использовать отдельно.

Дистанционное управление: поддержка рабочего процесса с помощью специальных принадлежностей для профессионального беспроводного управления и передачи изображений. Дистанционный спуск затвора фотокамеры можно выполнять с помощью встроенного в фотокамеру модуля Wi-Fi и специального приложения WMU¹. Для более точного управления дистанционной съемкой применяйте беспроводные передатчики WR-R10 и WR-T10 или устанавливайте настройки фотокамеры с помощью беспроводного контроллера дистанционного управления WR-1. Чтобы установить подключение к сети Ethernet или беспроводной локальной сети, воспользуйтесь устройством для передачи данных UT-1 (приобретается дополнительно) и беспроводным передатчиком WT-5.

Носители данных: два гнезда для карт SD, которые обеспечивают более длительную и продуктивную съемку. Оба гнезда для карт памяти поддерживают карты SDXC и UHS-I высокой емкости.


¹ ПО Wireless Mobile Utility совместимо с интеллектуальными устройствами под управлением ОС iOS™ и Android™. Загрузить его на интеллектуальное устройство можно бесплатно с веб-сайта Google Play™ или Apple App Store™. Android, Google, Google Play, YouTube и другие товарные знаки являются товарными знаками корпорации Google.

² Согласно стандартам CIPA.
Toote tegelik värvus võib erineda piltidel kujutatavast ning pilt on illustratiivne. Toote kirjeldus on üldise iseloomuga ning seal ei pruugi olla välja toodud kõik omadused. E-poe hinnad võivad erineda kauplustes ja teeninduspunktides kehtivatest hindadest. Kampaaniad e-poes võivad erineda jaekaubanduse kampaaniatest. Kampaaniatoodete kogused on piiratud ning jaekaubanduse laojäägid ja e-poe olevad kaubad ei pruugi kokku langeda, seetõttu võib eeldatav tarneaeg tellimuse vormistamisel näidatust erineda. Kui mõnda toodet tellimuse täitmise hetkel laos ei ole, teavitatakse Ostjat sellest eraldi esimesel võimalusel.

Kas olete näinud vigu tootekirjelduses või piltide galeriis? Teavita meid