Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Nutikell Apple Watch Ultra GPS + Cellular, 49mm Titanium Case with Starlight Alpine Loop - Large, titaan


Vabandame, antud toode pole hetkel saadaval. Kuvame teisi selle tootegrupi tooteid - loodame, et leiad sarnase toote.

Võid jätkata ostlemist, naastes avalehele või kasutades otsingut.
Tooteinfo

Toote omadused

Üldnäitajad

Toote tüüp Nutikellad
Kaubamärk Apple
Mudel Watch Ultra GPS + Cellular, 49mm
Mõeldud Universaalne
Rihma tüüp Alpine võru
Värvi nimi Titaan
Värv Mitmevärviline
Rihma värv Beež
Kaal 61.3 g
Käevõru materjal Kangas

Liides

Liidesed
Bluetooth on liides, mille abil suudavad erinevad seadmed nagu mobiiltelefonid, PDA-d, arvutid või perifeeriaseadmed omavahel suhelda. Bluetooth põhieesmärgiks on andmeedastuste ja juhtmeühenduste asendamine. NFC on tehnoloogiline komplekt, mis kindlustab juhtmevaba side väikses raadiuses. Näiteks on Teil seda võimalik kasutada teenustse maksmise eest või edastades andmeid seadmete (näiteks nutitelefonide ja tahvelarvutite) vahel, mis toetavad NFC'd. Wi-Fi Direct (varem tuntud kui Wi-Fi Peer-to-Peer) - standard, mis võimaldab kahel või rohkemal Wi-Fi seadmel suhelda omavahel ilma hot spot'ta ja ruuterita. WiFi Direct võimaldab juhtmevaba ühendust ühe nuppuvajutuse abil, keerulise seadistamise vajaduseta. Tänu sellele funktsioonile on Teil võimalik saata andmeid (pilte, muusikat jne.) erinevate seadmete vahel.
4G, Bluetooth, Wi-Fi

Kokkusobivus

Installitud operatsioonisüsteem WatchOS 9
Ühildub operatsioonisüsteemidega iOS
Operatsioonisüsteemide (OS) versioonide tugi iOS 16 või uuem

Ekraan

Ekraan Jah
Kuva tüüp Retina LTPO OLED

Aku

Laadimisviis Magneetlaadimine
Ooteaeg kuni 2.5 d
Tööaeg täislaetud akuga 0.75 d

Lisaks

Erikaitse
Näitab spordikella veekindlust, millest saame teada, kui sügavat vett kell kannatab. Veekindlus: võime taluda veepiiski ja vihma. 30m: võime taluda sukeldumist, aga mitte ujumist. 50m: võime taluda ujumist madalas vees. 100m: võime taluda sukeldumist ja ujumist ilma lisaseadmeteta. 200m: talub ka vee all ujumist.
Niiskuskindel, Tolmukindel
Funktsioonid
Võimaldab mõõta täpset aega, mille vältel te erinevaid harjutusi sooritate.
Hapniku mõõtmine, Kalender, Kell, Kiirendusmõõtur, Kompass, Kõne märguanne, Sammulugeja, Spordirežiimid, Südame löögisageduse mõõtur, Teade sõnumite kohta, Termomeeter, Une monitooring
Kaitseaste (IP) IP6X
Mälumaht 32 GB
Garantii 24 kuud
Täiendav info Rihm sobib 165-210 mm randmele
NUTIKELL APPLE WATCH ULTRA GPS + CELLULAR 49MM LARGE, TITAAN

Kõige suurem ja eredam Apple Watchi ekraan. Otsene päikesevalgus ei ole takistuseks Always-On Retina ekraanile, mis on tipptasemel 2000 nitti ja kaks korda heledam kui kõik teised Apple Watch'id. Ja suurem ekraan annab rohkem ruumi treeningumõõdikutele ja detailirohketele kellanäitajatele.

Wayfinder-kella nägu koos öörežiimiga. Spetsiaalselt Apple Watch Ultra jaoks mõeldud Wayfinderi nägu on varustatud ajakellaga, mida saab vahetada elava kompassi vastu, ning sellel on ruumi kaheksale tüsistusele. Vähese valguse korral saad digitaalse krooni keerates aktiveerida öörežiimi ja näha, kuidas kellanäidik muutub erksavärvilise punaseks.

Valmis tegutsemiseks. Uus Action-nupp annab teile kiire füüsilise kontrolli mitmete funktsioonide üle. See on kohandatav ja sellega saab näiteks juhtida treeningut, märkida kompassi teekonnapunkti või alustada sukeldumist. Nii nagu sina, on ka see täis potentsiaali.

Kõik on omal kohal. Oluline ja mitmekülgne tööriist, mis mahub sinu randmele, Apple Watch Ultra mahutab uskumatuid võimalusi üllatavalt väikesesse ruumi.

GPS-antenn
Täpne kahesageduslik GPS annab täpse asukoha, et arvutada vahemaad, tempot ja marsruudikaarte.
Tegevusnupp rahvusvahelises oranžis
Kohanda, et tähistada kompassi teekonnapunkti, käivitada Backtrack, kontrollida treeningut, alustada sukeldumist ja muud. Vajutage ja hoidke all, et aktiveerida sireen.

Kaks kõlarit
Teine kõlar parandab helitugevust kõnede ja Siri jaoks.

Sireen
Annab 86-detsibeli helimustrit, et abi ligi meelitada. On kuuldav kuni 600 jala või 180 meetri kaugusel.

Külgmine nupp
Kasutage turvafunktsioonidele juurdepääsuks. Vajutage ja hoidke all, et teha hädaabikõne, otsida oma meditsiinilist ID-d või pääseda juurde sireenile. Korpusest veidi kõrgemale tõstetud, et seda saaks kasutada kindaid kandes.

Sügavusmõõtja
Annab reaalajas mõõta veealust sügavust kuni 40 meetri sügavuseni koos veetemperatuuri näitudega.

Kolme mikrofoni paigutus
Tuulises keskkonnas valib adaptiivne algoritm heli jaoks parima mikrofoni. Masinõpe filtreerib müra optimaalse hääle selguse tagamiseks.

Digitaalne kroon
Suurem läbimõõt ja jämedamad sooned muudavad kasutamise lihtsamaks.
Aku kestab päevade kaupa. Kui oled seljakotiretke teisel päeval, triatloni viimasel etapil või sukeldumisel korallrahu ääres, on viimane asi, millele sa tahad mõelda, et aku saab tühjaks. Kuna aku kestab kauem kui kunagi varem, saate võtta vastu peaaegu kõike ja teil jääb energiat varuks.

Kuni 36 tundi tavakasutust
Kuni 60 tundi vähese võimsusega seadetes
Matkake, jookske, sukelduge. Selle jaoks on olemas riba. Selleks, et luua parim spordikell igat liiki sportlastele, oli vaja ainulaadset lähenemist. Seepärast on spetsiaalsed rihmad väliseikluste, vastupidavustreeningute ja veespordi jaoks valmistatud sama hoolikalt kui kell ise.

Vastupidavus
Olenemata sellest, kas see on teie esimene jooksmine üle pika aja, 10 km või ultramaraton, on vaja erilist tüüpi inimest, kes otsib väljakutseid, mis panevad teid füüsiliselt proovile. Apple Watch Ultra on treeningpartner, mis aitab sul oma piire ületada.
Leia jõudu numbrites. Sportlasena edusammude tegemine nõuab täpseid andmeid ja ülevaateid. Treeningrakenduse uuendused, nagu uued mõõdikud ja vaated, annavad sulle kogu vajaliku teabe, et olla ja ületada oma parim. Suurem ekraan võimaldab teil näha korraga kuni kuut mõõdikut.

Südame löögisageduse tsoonid. Näed kiiresti oma intensiivsuse taset. Treeningutsoonid arvutatakse automaatselt ja personaliseeritakse teie terviseandmete põhjal või saate neid käsitsi luua.

Jooksuvorm. Lisage oma vaadetele sammu pikkus, maapealse kontakti aeg ja vertikaalne võnkumine, et mõista, kui tõhusalt te jooksete.

Jälje tuvastamine. Workout tuvastab, kui jõuad rajale, ja kasutab nii Apple Maps'i andmeid kui ka GPS-i, et pakkuda kõige täpsemat tempot, distantsi ja marsruudikaarti.

Tegevusnupp. Jookse nagu kellavärk. Mõõda oma edusamme äärmise täpsusega, kohandades tegevusnuppu, et juhtida treeningut, märkida segment või liikuda järgmisele intervallile.

GPS, mis on tõeliselt teedrajav.
GPS-i jõudlus on kriitilise tähtsusega sportlastele, kes soovivad kõige täpsemaid mõõtmisandmeid, olenemata sellest, kas nad treenivad linnatänavatel või looduses. Apple Watch Ultra sisaldab uut täpset kahesageduslikku GPS-süsteemi, mis pakub hämmastavat täpsust ka kõige keerulisemates kohtades.

Tutvu üksikasjadega
GPS-i dilemma. Enamiku inimeste jaoks töötab traditsiooniline GPS-lahendus, millel on vaid L1 GPS, enamasti hästi. Kuid see võib olla keeruline, kui kõrged hooned, puud või tihe lehestik blokeerivad satelliite. Uuem L5 GPS võimaldab täiustatud signaalitöötlust, mis vähendab paljusid vigu ja pakub ühtlasemat signaali sellistes keskkondades nagu tihedad linnad.

Täpne kahesageduslik GPS
L1 ja L5 GPS uskumatut täpsust ja täpseid mõõtmisandmeid
Kaks sagedust. Üks täpne lahendus. Apple Watch Ultra integreerib nii L1- kui ka L5-GPSi uude antennidisaini, mis tagab suurema ulatuse ja uskumatu energiatõhususe. See kombineerib nende kahe sageduse andmed, et pakkuda hämmastavalt täpseid kauguse, tempo ja marsruudi arvutusi.

Kõige täpsem GPS tihedas linnakeskkonnas. Kahe sagedusega süsteem ühendab Apple Mapsiga, et lisada teede, jalgratta ja radade marsruudid, mis võimaldavad paremini tuvastada tegelikke asukohti. Täpsust suurendavad uued satelliidi- ja signaalimudelid. Ja kohandatud, täiustatud algoritm kasutab optimaalselt olemasolevaid satelliidisignaale.
Trail Loop. Mugavus pikaajaliseks jooksuks. Mõeldud nii, et see on kerge, õhuke ja paindlik. Sellel on kiireks reguleerimiseks treeningu ajal muretu aasalukk. Vöö sisseehitatud ekstra venivus võimaldab seda optimaalse sobivuse saavutamiseks hõlpsasti kinnitada.
Apple Watch Ultra on loodud ekstreemsete keskkondade, kõrguste ja temperatuuride talumiseks ning see on oluline uurimisvahend, mis võib sind kõikjale kaasa võtta. Ja aitab sind koju viia.

Uuesti mõtestatud kompass.
Täpne kompass on looduses navigeerimiseks sama oluline kui kindel paar saapaid. Ümberkujundatud kompassi rakendus pakub täiesti uusi vaateid ja funktsioone, mis viivad randmelt orienteerumise uuele tasemele.

Avasta rohkem
Rohkem teavet iga pöördega. Alustage klassikalise kompassikellaga koos pidevalt uuendatava digitaalse vaatega teie kurssi ja suuna kohta. Suurendage digitaalset krooni keerates ja näete hiiglaslikul ekraanil rohkem: kõrgus, kalle, pikkuskraad ja laiuskraad.
Kompassi teekonnapunktid märgistavad koha. Märkige oma asukoht kiiresti ja hõlpsasti Compass Waypoints'i abil. Puudutage ikooni, et panna teekonnapunkt rajale, telkimiskohale või huvipunktile. Nimetage oma teekonnapunktid, andke neile ikoonid ja värvikoodid, et jääda organiseerituks.

Jälgige oma samme tagasi. Selleks, et aidata teil naasta sinna, kust te tulite, või lihtsalt tagasi marsruudile, kasutab Backtrack GPS-andmeid, et luua automaatselt tee, kus te olete käinud - isegi kui olete teelt väljas. Nii saad hõlpsasti jõuda eelmisse kohta või kogu tee tagasi mäest alla.

Tegevusnupp. Tee oma märk. Leia oma tee. Üheainsa tegevusnupu vajutusega saad kiiresti oma asukohas kompassi teekonnapunkti või alustada kohe tagasiteed, nii et saad keskenduda teekonnale ees või taga.
86-detsembriline sireen. Heliline päästmine. Kui eksite või vigastute ja peate tähelepanu äratama, hoidke all nuppu Action, et aktiveerida sireen, mis on kuuldav kuni 600 jala või 180 meetri kaugusel.

Kuni 60 tundi
Madalal energiatarbimise seadistusel seiklusrikkadeks päevadeks.
-20° C kuni 55° C

Rannalähedane töötemperatuur, mis talub külma mäetippe või kõrvetavat kõrbepalavust.
Alpine Loop. Kõva nagu rajad. Kerge, vastupidav ja valmistatud kahest tekstiilkihist, mis on õmblusteta ühtseks pidevaks tükiks kootud. Korrosioonikindel titaanist G-konks libiseb sujuvalt tugevdatud silmustesse, mis tagab kindla kinnituse.

Ocean
Murranguline, isegi meres.
Ehitatud vastu pidama jetskisõidule Maunalua lahes või kitesurfile Gorge'is. Apple Watch Ultra on varustatud uue sügavusmõõtjaga. See pakub andmeid ja funktsionaalsust, mida sukeldujad ja vabasukeldujad vajavad ka 40 meetri sügavusele laskumisel.

EN13319 sertifitseeritud
Rahvusvaheliselt tunnustatud standard sukeldumistarvikutele.

Täisfunktsionaalne sukeldumisarvuti.
Koostöös tuntud veealuste uuendajate Huish Outdoorsiga loodud rakendus Oceanic+ Apple Watch Ultra jaoks toob sinu randmele heauskse sukeldumisarvuti. See on loodud harrastussukeldumiseks ja vabasukeldumiseks kuni 40 meetri sügavusele, omades kõiki põhifunktsioone, mida sukeldujad vajavad. Samuti on seda värskendavalt lihtne kasutada.

Sukeldu sügavamale
Sulge
Kohalike teadmistega sukeldumise planeerija. iPhone'i rakendus Oceanic+ läheb sügavuse ja aja arvutamisest kaugemale, integreerides kohalikud tingimused, nagu looded, veetemperatuurid ja isegi kogukonna poolt edastatud info, nagu nähtavus ja hoovused. Või kasuta lihtsalt oma kella, et kiiresti ja lihtsalt oma sukeldumist planeerida.
Mõõdikud, millel on rohkem mõtet. Enamik sukeldumisarvuteid nõuab vajaliku teabe saamiseks keerulist nupuvajutust. Oceanic+ võimaldab teil pääseda lisaekraanidele lihtsalt Digital Crowni keerates. See kasutab suurel ja heledal ekraanil värvikoode, et keerulist teavet oleks lihtne mõista.

Ohutus ei lõpe kunagi. Oceanic+ sisaldab kõiki ohutushoiatusi, mida te sukeldumisarvutilt ootate, alates dekompressioonipiiridest kuni ülemääraste tõusukiiruste ja ohutuspeatusteni. Rakendus töötab Bühlmanni dekompressiooni algoritmiga, et pidevalt arvutada ja jälgida sukeldumisparameetreid, andes teile vajalikud andmed ühe pilguga.
Sukeldumisjärgsed andmed. Merest pilve. Saate andmed oma sukeldumise kohta kohe pärast pinnale tõusmist, sealhulgas GPSi sisenemis- ja väljumispunktid. Need sünkroonitakse automaatselt iPhone'i ja pilvega. Vaata kokkuvõtet oma sukeldumisprofiilist ja vaata oma logiraamatut, et otsida eelmisi sukeldumisi või jagada oma kogemusi sõprade ja pereliikmetega.
Innovatsioon, mis on viidud uutesse sügavustesse. Uue sügavusmõõdiku abil sobib rakendus Depth ideaalselt snorgeldamiseks või mis tahes juhuslikuks veealuseks tegevuseks. Näete aega, praegust sügavust, veetemperatuuri, vee all viibimise kestust ja maksimaalset sügavust, milleni olete jõudnud. See võib isegi automaatselt aktiveeruda, kui sukeldute.

Tegevusnupp. Valmis, valmis, sukeldumine. Lihtsustage oma kella juhtimist vees, programmeerides nupu Action, et käivitada rakendus Depth või määrata sukeldumise ajal Oceanic+ abil kompassisuunad.
Ocean Band. Meri kutsub. Fluoroelastomeerist valatud kummist, see on kerge ja paindlik. Sellel on titaanist pandla ja vedruga reguleeritav titaanist silmus, mis kinnitub läbi torude, et tagada hüperkindel sobivus isegi kiirete veespordialade ajal. Kinnitatav rihma pikendus võimaldab kanda seda üle paksu märgülikonna.

Veelgi rohkem avastamist
Kõik, mis Apple Watchi juures meeldib.
Tänu funktsioonidele, mis aitavad sul püsida tervena, turvalisena ja ühenduses, on see kell, mis tõstab piire, ka selline, mida võid kanda iga päev.

Võimsad tervisefunktsioonid.
Tutvustame temperatuuriandurit. Uuenduslik uus temperatuuriandur võimaldab murrangulisi teadmisi naiste tervise ja täiustatud tsükli jälgimise kohta. Ja see salvestab öised temperatuurimuutused, mida saate vaadata rakenduses Health.
Une jälgimine. Jälgige oma und. Vaata, kui palju aega veedad kolmes unetapis: REM, Core ja Deep. Ja tea, millal sa võisid ärgata.

EKG. EKG-rakendus saab salvestada teie südamelöögi ja -rütmi elektrilise südameanduri abil ning seejärel kontrollida salvestust kodade virvenduse ehk ebakorrapärase rütmi suhtes.
Südametervise teated. Saate teateid ebatavaliselt kõrge või madala südame löögisageduse ja ebaregulaarse südamerütmi kohta.
Vere hapnik. Saage oma vere hapniku näitude kohta ülevaateid, mis on oluline näitaja teie üldise heaolu kohta.

Uuenduslikud turvaelemendid.
Tutvustame õnnetusjuhtumite tuvastamist. Uued andurid ja masinõppe algoritm töötavad, et tuvastada tõsiseid liiklusõnnetusi ja võtta automaatselt ühendust hädaabiteenistustega. Apple Watch Ultra edastab ka teie asukoha dispetšeritele ja teavitab teie hädaabikontakte.
Langemise tuvastamine. Olenemata sellest, kas oled kodus või väljas seiklemas, kui tuvastatakse kukkumine ja sa ei reageeri, tehakse automaatselt kõne hädaabiteenistustele.

Hädaolukorra SOS. Vajutage ja hoidke all külgmist nuppu, et võtta kiiresti ühendust hädaabiteenistustega ja anda neile oma asukoht. Mõne aja jooksul saavad teie hädaabikontaktid uuendusi, kui teie asukoht muutub.
Jääge mobiilsideühendusega ühendusse.

Helistage ja saatke tekstisõnumeid. Mobiilside on igasse Apple Watch Ultra'sse sisse ehitatud. Teenusepaketi abil saad ühendust hoida kuni 18 tundi kestva LTE-akuga kogu päeva. See töötab peaaegu kõikjal, kus on rahvusvaheline rändlus.
Muusika. Voogesta oma lemmikmuusikat, podcaste ja audioraamatuid mäe otsas või jõusaalis.

Kaardid. Saate suunaviidad ja isegi koputuse randmele, kui peate pöörama.

Apple Pay. Saada raha sõpradele või maksa peaaegu kõige eest Apple Payga. Ja kasuta Wallet'i isikutunnistusena, kodu võtmena, auto võtmena või pardakaardina.

Siri. Tee Apple Watchi abil peaaegu kõike - saa juhiseid, vaata ilmateadet või mängi laulu - lihtsalt Siriiga rääkides.
App Store. Apple Watchi App Store võimaldab sul leida rakendusi peaaegu iga spordiala või tegevuse jaoks. Lae rakendusi otse kellale alla, ilma et peaksid iPhone'i välja võtma.

Keskkond
Me vastutame oma toodete keskkonnajälje eest kogu nende elutsükli jooksul. Oleme võtnud endale kohustuse hankida ühel päeval 100% ringlussevõetud ja taastuvaid materjale kõikides meie toodetes ja pakendites. Apple Watch on disainitud mitmete funktsioonidega, mis vähendavad keskkonnamõju.
Toote tegelik värvus võib erineda piltidel kujutatavast ning pilt on illustratiivne. Toote kirjeldus on üldise iseloomuga ning seal ei pruugi olla välja toodud kõik omadused. E-poe hinnad võivad erineda kauplustes ja teeninduspunktides kehtivatest hindadest. Kampaaniad e-poes võivad erineda jaekaubanduse kampaaniatest. Kampaaniatoodete kogused on piiratud ning jaekaubanduse laojäägid ja e-poe olevad kaubad ei pruugi kokku langeda, seetõttu võib eeldatav tarneaeg tellimuse vormistamisel näidatust erineda. Kui mõnda toodet tellimuse täitmise hetkel laos ei ole, teavitatakse Ostjat sellest eraldi esimesel võimalusel.

Kas nägid vigu tootekirjelduses või piltide galeriis? Teavita meid