Qoltec Fiber Optic Cable Multimode LC/UPC to LC/UPC 50/125 OM2 1m

Qoltec Fiber Optic Cable Multimode LC/UPC to LC/UPC 50/125 OM2 1m

Tootekood: 306810

7,85 / tk
7,85 / tk
Kohaletoimetamise summa alates 8,98 €*. Tarne 28. august
* Tarne hinna arvutatamisel arvestatakse nii teenustasu kui toote kaalu: 2.00 kg
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Tarne pakiautomaati 1,89 €*. Kauba kohaletoimetamine 28. august
Tooteinfo

Toote omadused

Toote tüüp Võrgukaablid, juhtmed
Kaubamärk Qoltec
Värv Oranž
Esimene kaabliühendus LC/UPC
Teine kaabliühendus LC/UPC
Kaabli pikkus 1 m
Garantii 24 kuud
Täiendav info Kaabli diameeter - 3.0 mm. Varda läbimõõt - 50 mikronit. Valisvooderduse läbimõõt - 125 mikronit. Andmeside meetod - Duplex. Kaabli tüüp - 50/125.
Toote tegelik värvus võib erineda piltidel kujutatavast ning pilt on illustratiivne. Toote kirjeldus on üldise iseloomuga ning seal ei pruugi olla välja toodud kõik omadused. E-poe hinnad võivad erineda K-rauta kauplustes kehtivatest hindadest. Kampaaniad e-poes võivad erineda K-rauta kaupluste kampaaniatest. Kampaaniatoodete kogused on piiratud.

Kas olete näinud vigu tootekirjelduses või piltide galeriis? Teavita meid