Ainult veebis

Sony DSC-HX99 Compact Camera Black

Tootekood: 523086

491,00 / tk
Toote hind e-poes võib erineda toote hinnast kaupluses. "Ainult veebis" märgistusega tooteid ei müüda kauplustes.
Kohaletoimetamise summa alates 3,99 €*. Eeldatav tarne 21. juuli
* Tarne hinna arvutatamisel arvestatakse nii teenustasu kui toote kaalu: 0.22 kg
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Tarne pakiautomaati 1,89 €*. Kauba kohaletoimetamine eeldatavalt 21. juuli
Tooteinfo

Toote omadused

Üldnäitajad

Toote tüüp Digitaalsed fotokaamerad
Kaubamärk Sony

Mõõtmed, kaal ja värv

Mõõtmed
Laius x kõrgus x sügavus
102 x 58.1 x 35.5 mm
Kaal 216 g
Värv Must

Sensor ja pilt

Megapikslite arv
Igal kaameral näitatakse suurimat pikslite hulka, mida kaamera võib kasutada kujutise formeerimiseks. Igal kujutisel nähtav ruut on mikroskoopiline valgustundlik element, mis elektrooniliselt salvestab temale langeva valguse. Mida rohkem piksleid on kujutise failis, seda detailsem on kujutis ja seda suuremat väljatükki on võimalik saada.
18.2
Maksimaalne eraldusvõime
Mida suurem on resolutsioon, seda teravam on pilt.
4896 x 3264
Anduri tüüp
On kaks põhilist sensori tüüpi: CCD ja CMOS. CCD sensor toodab kvaliteetseid pilte madala müratasemega. CMOS sensor on traditsiooniliselt palju tundlikum mürale.
Exmor R CMOS
Kaamera tundlikkus (ISO)
ISO arv näitab seda, kui valgustundlik on kaamera sensor. Mida madalam on ISO tundlikkus (50, 80, 100), seda rohkem valgust on vaja, et pilti saada. Mida kõrgem on ISO tundlikkus (3600, 6400, …) seda vähem valgust on pildi tegemiseks vaja. Praktiliselt iga fotokaamera omanik saab ise määrata, missugust ISO tundlikkust pildistamisel kasutada.
80 - 3200
Sensori suurus
Sensoreid on erinevates suurustes: kompaktkaameratel on sensor enamasti pindalaga 0,29cm2, semi-pro kaameratel enamasti 3,29 – 8,64cm2. Et väikesel sensoril on pikslid palju tihedamalt koos, siis paratamatult tekib seal rohkem müra. Siit tõsiasi, et suur sensor on reeglina müravabama pildi ning laiema värviulatusega.
1/2.3"
Valge värvi bilanss
Määrab valge värvi koguse tasakaalu, automaatne ja käsitsi reguleeritav. Korralikult tasakaalustatud valge värv on saavutatud võttega, milles valge peab olema valge, mitte kollakas, punakas või sinakas.
Auto, 7 positsiooni+ 3 kasutaja
Pildi formaadid
Enim levinud formaadid on TIFF, JPEG ja RAW. JPEG formaati saab hõlpsasti kokku suruda. RAW säilitab kujutise kokku surumata. See võimaldab laiemaid kujutise töötlemise võimalusi. TIFF säilitab kujutise kokku surumata ning kvaliteet on kõrgel tasemel.
JPEG, RAW
Katiku kiirus
Säriaeg võimaldab määrata, kuidas jäädvustatakse pildile liikumist. Väga lühikese säriajaga saab "külmutada" kiirelt liikuvaid objekte, näiteks spordi pildistamisel. Pikemat säriaega kasutades on võimalik liikuvat objekti häguseks muuta ja tekitada liikumisefekti ning luua kunstilist hõngu. Pikka säriaega kasutatakse ka öövõtetel, kus valgustingimused on kasinad.
30 sek. - 1/2000 sek.

Objektīvs

Optika
See parameeter määrab optika tootjad. Kõige sagedamini on see sama firma, mille poolt on toodetud seade.
ZEISS Vario Sonnar T*
Digitaalne lähendamine (x)
Digitaalne suurendus leiab aset kaamerasse sisseehitatud rastergraafikatarkvaraga. Tavaliselt 3- kuni 10-kordne. Siinjuures peab meeles pidama, et digitaalset zoomi kasutades võidad kauguses, kuid kaotad pildi kvaliteedis. Ehk mida suuremat digitaalset suurendust kasutad, seda kehvema kvaliteediga pildi saad.
120
Optiline lähendamine (x)
See tähendab seda, kui mitu korda kaamera lähendab pilti. Mida suurem on väärtus, seda suurem on võimalus objekte "lähemale" tuua neid moonutamata. Samas pea meeles, et lähemale toodud objekt nõuab väiksemat kaamara liikumist. Parima pildi saamiseks kasuta statiivi!
28
Autofokuseerimine
Autofookus on kaamera võime fokuseerida pilti. See parameeter on iga digikaamera lahutamatu osa. Autofookus tähistatakse sümbolitega iESP ja Spot.
Jah
Autofokuseerimise tüüp Autofokuseerimine kontrasti tuvastamisega
Fokuseerimise kaugus makrorežiimis
Lühim vahemaa objektiivi keskelt kuni pildistatava punktini, kus kujutis oleks terav.
5 mm
Diafragma
Mida rohkem ta avab ava (f-number väiksem), seda väiksem on teravussügavus ja vastupidi.
F3.5 - F6.3

Ekraan ja pildiotsija

Videootsija
Kaamera silmaava, mille kaudu fotograaf keskendub pildistatava paigutusele ja fookusele.
On (elektrooniline pildiotsija)
Puutetundlik ekraan
Ekraan, mis reageerib puudutustele.
Jah
Ekraani diagonaal
Kaamera ekraani suurus tollides.
3 "
Ekraani eraldusvõime punktides
Mida kõrgem resolutsioon, seda täpsem kujutis.
921

Foto

Välk
Peaaegu alati on kaamerasse sisseehitatud. Automaatrežiimis lülitub ise sisse.
Sisseehitatud (Pop-up)
Välgu režiimid
Populaarsed välgu töötamise režiimid: automaatne, sunniviisiline ning punaste silmade efekti sisse ja väljalülitamine. Automaatrežiimil otsustab kaamera ise, millal välku avada. Sunniviisilisel režiimil süttib välk alati. Punaste silmade vältimise režiimil on eelvälk ennem pärisvälku.
Aeglane sünkroonimine, Auto, Fill-In, Forced Off
Võimalus ühendada väline välk
Kasutades välist välklampi saab vältida punasilmsust ja kasutada suuremat peegeldunud valgust.
Ei
Särituse kompenseerimine
Kompentsatsioon võib olla positiivne (tugevdatud ekspositsioon) aga samuti negatiivne (vähendatud ekspositsioon) ja kõige sagedamini võib see olla tehtud intervalliga 1/3 või 1/2 sammu. Seda tähistatakse tavaliselt EV, 1 EV vastab ühele sammule (või peatusele), mis kahekordistab nõutava ekspositsiooni. Ekspositsiooni saab muuta membraani vahetusega või säriajaga. Parameetrite muutmine sõltub režiimist mis on kaameras. Kui režiim on membraani preoriteediga, siis ekspositsiooni kompentsatsioon muudab säriaja kiirust. Kui paigaldatakse režiim ümberlülituse preoriteediga (aeg), siis muutub arv fii. Mõned fotokaamera süsteemid võivad muuta ka välgu võimsust.
- 3 EV kuni + 3 EV sammuga 1/3 EV
Pildistamisrežiimid
Resolutsioonid FullHD (väga kõrge resolutsioon), HD (kõrge resolutsioon) ja VGA (madal resolutsioon).
4K

Video

Videoproportsioon
Pika külje suhe lühikesega.
16:9, 1:1, 3:2, 4:3
Videosalvestuse kiirus
Resolutsioon, mis lubab kaameral videot salvestada.
[email protected], [email protected]
Mikrofon On (Stereo)

Mälu

Sisemälu
Mida rohkem on mälu, seda rohkem fotosid saab teha.
Ei
Toetatud mälukaardid
Tänapäeval on palju erinevaid mälukaardi tüüpe: SDHC, SDXC, SD, CF. SD on kolmanda põlvkonna flash. SD kaardil on suurendatud andmete säilitamise ohutus, tal on väiksed mõõtmed, suur kiirus, ühilduvus MultiMediaCard –iga ning samuti suur tööresurss.
Memory Stick Micro, Micro SD, Micro SDHC, Micro SDXC

Liides

Liidesed
NFC on tehnoloogiline pakett, mis võimaldab juhtmevabat sidet piiratud maa-alal. Näiteks on Teil võimalik maksta mõne teenuse eest või saata andmeid erinevate seadete vahel (näiteks nutitelefoni ja tahvelarvuti), mis toetavad NFC'd!
MHL, Micro HDMI, Micro USB, USB, Wi-Fi Direct
Navigatsiooni (GPS) funktsioon
GPS navigaator on globaalne sputnikute süsteem, mis võimaldab määrata teie asukohta ja kujutab seda ekraanil. GPS-funktsioon seab teie reisipildid jagamiseks valmis, logides asukohateabe – laiuskraad, pikkuskraad ja kõrgus merepinnast – pildi EXIF-andmetesse.
Ei
WiFi-liides
See on juhtmevaba ühendus internetiga ja võimalus pilte kaamerast otse arvutisse saata.
Jah

Toiteallikas

Toide Aku

Lisaks

3D-pildistamine
3D režiim võimaldab kaameral teha 3D kujutisi. Kõikidest panoraam-kujutistest valib kaamera automaatselt välja sobivaimad, millest saab teha 3D kompositsiooni.
Jah
Garantii 24 kuud
Täiendav info Bluetooth. Optiline pildistabilisaator.
Tootekirjeldus inglise keeles: 

The world's smallestcamera with wide zoom range

Covering the range from wide-angle 24 mm to telephoto 720 mm, the HX99 is the perfect camera for everything from memorable travel photos to everyday snapshots. The ZEISS® Vario-Sonnar T* lens delivers superb image quality all across the zoom range, and the Clear Image Zoom feature allows further magnification of the subject (up to 1440 mm) while preserving high resolution. [1] 24 mm [2] 720 mm [3] 1440 mm

Exmor R™ and BIONZ X™ deliver superb image quality

The HX99's image sensor — an 18.2 megapixel (effective) back-illuminated CMOS sensor — works with the advanced BIONZ X image-processing system to deliver superb image quality, even for fine textures and details. With a range of ISO80-6400 (expanded), even dimly lit scenes can be beautifully shot, while color-reproduction improvements produce natural-looking skin tones.

4K movies recorded with full pixel readout

The HX99 is the first in the HX-series to record 4K video (QFHD, 3840 x 2160 pixels). High-quality 4K video is achieved with a full sensor pixel readout, and no pixel binning - collecting approximately 1.6x as much information as is required. This oversampling effect results in images of outstanding resolution with reduced moiré and jaggies.

Continuous shooting at up to 10 frames per second

It's possible to perform high-speed continuous shooting at up to 10 frames per second for up to 155 shots. Even when image brightness changes during continuous shooting, the camera automatically adjusts to provide optimal exposure. Continuous-shot images can also be displayed, deleted, and protected in groups.

Eye AF feature for perfect portrait shots

The camera's sophisticated Eye AF feature can be activated to automatically detect and focus on the eyes of the main subjects in your shots. It rapidly and accurately detects eyes even under difficult conditions, such as when the subject is looking downward or when faces are backlit or dimly lit.

Fast Intelligent AF to capture decisive moments

The camera adopts Fast Intelligent AF using highly accurate contrast-detection autofocus with 0.09-second response. It achieves focus by minimizing wasted lens motion, predicting AF range and accelerating the lens drive, improving response so you can capture even more fleeting moments.

Control ring for advanced photography

The convenient lens-mounted control ring allows you to operate pro-style manual controls such as selecting shutter speed, aperture, and more for added creative control — so there’s no need to compromise your vision because of the camera’s compact size.

Clear, easy-to-operate OLED Tru-Finder™

The high-contrast OLED Tru-Finder is far brighter than conventional electronic viewfinders. It displays real-time preview and shooting information, so what you see on screen is exactly what you get in your shot. The viewfinder is easily retractable, for portability, safety, and convenience.

Image stabilization with Optical SteadyShot™

Designed for handheld shooting and when shooting at telephoto zoom settings, even with high magnification, the camera's Optical SteadyShot feature stabilizes the image and effectively reduces camera shake by relying on a high-performance gyro-sensor and a specialized algorithm. Because this is an optical function, image stabilization is performed without lowering resolution.  [1] SteadyShot OFF [2] SteadyShot ON

Touch Pad AF

When using the viewfinder, use Touch Pad AF to shift focus smoothly and easily, simply by sliding your finger across the LCD screen.

Touch Focus and Shutter

With Touch Focus you can simply touch the LCD at the point of the image you want to focus on, for both still and video capture, so you can intuitively focus on subjects even at the edge of the frame without reframing. The shutter can also be operated by touching the LCD screen.


180° tiltable LCD screen for flexible composition

The high-resolution 3-inch type screen with tilt capability is perfect for taking selfies and framing low-angle shots. You can use it in various shooting positions for greater flexibility in capturing creative compositions.


Zoom Assist

If you lose track of a moving subject while framing with zoom, the Zoom Assist function makes it easy to find it again. Program it to the C (custom) button, then simply push and hold it to automatically zoom out, find and frame your subject again, then release the button. The camera quickly zooms back to the original focal length, so you can resume shooting the subject.


RAW format recording

In order to give users far greater control over the final appearance of their photos, the HX99 provides RAW-format image recording as an option. With this format all the data from the sensor is preserved, so exposure, brightness, white balance, and other aspects of the image can be easily adjusted using image-editing software.

High-frame rate HD video recording of fast-moving subjects

When you're shooting movies, you can capture fast-moving subjects with high-frame rate HD recording at up to 120p (NTSC) or 100p (PAL). This allows you to produce impressive slow-motion sequences during editing. The high bitrate, up to 100 Mbps, also ensures detailed images.

Proxy data recording for easier, faster editing and sharing

While recording full-resolution 4K video, the camera can also capture a low-bitrate proxy file that's lighter and easier to handle. This makes it easy to upload and share the images soon after shooting them, enabling easier online collaboration.

A firmer grip for steadier shots

The camera's grip is designed to better fit your hand, making it easier to hold in order to provide stability, despite the camera's compact size. It provides more stable framing of handheld shots and reduced camera shake, for steady shots even when held in one hand.

Lock-on AF for enhanced photo opportunities

Lock-on AF captures and continues tracking moving subjects. It automatically adjusts the AF target frame size to match the subject size, improves tracking performance, and helps you take full advantage of every photo opportunity.

Convenient on-location rating and sorting

Rate and protect your images in the field, with a convenient custom button assignment. Ratings, from 1 to 5 stars, can be reviewed when images are imported to your PC using PlayMemories Home™ or the new Sony Imaging Edge software, for fast sorting of even large image libraries.

Internal pop-up flash

The camera's built-in, manual pop-up flash feature enables various modes of flash photography. Slow Sync is useful for shooting atmospheric night portraits, Rear Sync lets you creatively express motion, and the Autoflash setting automatically determines whether the flash is necessary.

My Menu your way

With My Menu, you can register menu items for instant recall, and create custom menus. The menu screen has been redesigned, and you can make function assignments for up to 30 items to retool the camera interface according to your shooting preferences.

 

New LCD power-saving mode

With the camera body power switched ON, the LCD screen can be automatically switched OFF (either 2, 5, or 10 seconds after its last operation) to save power.

One-touch remote and sharing

With one-touch remote, a smartphone or tablet can function as a monitor and remote control. One-touch sharing allows easy transfers of photos or videos to an NFC™-enabled Android™ device for easy uploading and sharing. Just install the PlayMemories Mobile™ app from your device's app store, then touch the device to the camera to connect them. QR code compatibility allows connection with non-NFC devices.

Imaging Edge software suite from Sony

The Imaging Edge software suite can maximize image quality, improve production efficiency, and help you finely adjust RAW-based images. Use its “Remote” to remotely control shooting while monitoring scenes via live-view PC screen; "Edit" to develop RAW data into high-quality photos; and "Viewer" to view, rate, and select photos from a list of shots.

Geo-tag your images via Bluetooth®

With the Bluetooth® Location Information Link you can easily geo-tag your images – perfect when travelling. Simply pair your camera to a compatible smartphone with the PlayMemories Mobile app and your location data can be recorded together with each photo. The PlayMemories Home app can also be used on your PC to organize imported still images on a map.

Toote tegelik värvus võib erineda piltidel kujutatavast ning pilt on illustratiivne. Toote kirjeldus on üldise iseloomuga ning seal ei pruugi olla välja toodud kõik omadused. E-poe hinnad võivad erineda kauplustes ja teeninduspunktides kehtivatest hindadest. Kampaaniad e-poes võivad erineda jaekaubanduse kampaaniatest. Kampaaniatoodete kogused on piiratud ning jaekaubanduse laojäägid ja e-poe olevad kaubad ei pruugi kokku langeda, seetõttu võib eeldatav tarneaeg tellimuse vormistamisel näidatust erineda. Kui mõnda toodet tellimuse täitmise hetkel laos ei ole, teavitatakse Ostjat sellest eraldi esimesel võimalusel.

Kas olete näinud vigu tootekirjelduses või piltide galeriis? Teavita meid