Sony WX500 Compact Camera Red

Sony WX500 Compact Camera Red

Tootekood: 136975

309,00 / tk
309,00 / tk
Kohaletoimetamise summa alates 6,98 €*. Tarne 28. august
* Tarne hinna arvutatamisel arvestatakse nii teenustasu kui toote kaalu: 0.21 kg
Kättesaamine väljastuspunktist pole võimalik
Ei ole võimalik kasutada Pakiautomaadi teenust
Tooteinfo

Toote omadused

Toote tüüp Digitaalsed fotokaamerad
Kaubamärk Sony
Mõõtmed
Laius x kõrgus x sügavus
101.6 x 58.1 x 35.5 mm
Kaal 209 g
Värv Punane
Megapikslite arv
Igal kaameral näitatakse suurimat pikslite hulka, mida kaamera võib kasutada kujutise formeerimiseks. Igal kujutisel nähtav ruut on mikroskoopiline valgustundlik element, mis elektrooniliselt salvestab temale langeva valguse. Mida rohkem piksleid on kujutise failis, seda detailsem on kujutis ja seda suuremat väljatükki on võimalik saada.
18.2
Anduri tüüp
On kaks põhilist sensori tüüpi: CCD ja CMOS. CCD sensor toodab kvaliteetseid pilte madala müratasemega. CMOS sensor on traditsiooniliselt palju tundlikum mürale.
Exmor R CMOS
Kaamera tundlikkus (ISO)
ISO arv näitab seda, kui valgustundlik on kaamera sensor. Mida madalam on ISO tundlikkus (50, 80, 100), seda rohkem valgust on vaja, et pilti saada. Mida kõrgem on ISO tundlikkus (3600, 6400, …) seda vähem valgust on pildi tegemiseks vaja. Praktiliselt iga fotokaamera omanik saab ise määrata, missugust ISO tundlikkust pildistamisel kasutada.
80.0 - 12800.0
Sensori suurus
Sensoreid on erinevates suurustes: kompaktkaameratel on sensor enamasti pindalaga 0,29cm2, semi-pro kaameratel enamasti 3,29 – 8,64cm2. Et väikesel sensoril on pikslid palju tihedamalt koos, siis paratamatult tekib seal rohkem müra. Siit tõsiasi, et suur sensor on reeglina müravabama pildi ning laiema värviulatusega.
1/2.3"
Optiline lähendamine (x)
See tähendab seda, kui mitu korda kaamera lähendab pilti. Mida suurem on väärtus, seda suurem on võimalus objekte "lähemale" tuua neid moonutamata. Samas pea meeles, et lähemale toodud objekt nõuab väiksemat kaamara liikumist. Parima pildi saamiseks kasuta statiivi!
30
Valge värvi bilanss
Määrab valge värvi koguse tasakaalu, automaatne ja käsitsi reguleeritav. Korralikult tasakaalustatud valge värv on saavutatud võttega, milles valge peab olema valge, mitte kollakas, punakas või sinakas.
Auto, 10 positsiooni +1 kasutaja
Digitaalne lähendamine (x)
Digitaalne suurendus leiab aset kaamerasse sisseehitatud rastergraafikatarkvaraga. Tavaliselt 3- kuni 10-kordne. Siinjuures peab meeles pidama, et digitaalset zoomi kasutades võidad kauguses, kuid kaotad pildi kvaliteedis. Ehk mida suuremat digitaalset suurendust kasutad, seda kehvema kvaliteediga pildi saad.
120
Maksimaalne eraldusvõime
Mida suurem on resolutsioon, seda teravam on pilt.
4896 x 3264
Videoproportsioon
Pika külje suhe lühikesega.
16:9, 1:1, 3:2, 4:3
Võimalus ühendada väline välk
See parameeter määrab optika tootjad. Kõige sagedamini on see sama firma, mille poolt on toodetud seade.
ZEISS Vario Sonnar T*
Autofokuseerimine
Autofookus on kaamera võime fokuseerida pilti. See parameeter on iga digikaamera lahutamatu osa. Autofookus tähistatakse sümbolitega iESP ja Spot. Manuaalfookuse kasutamiseks tuleb kaamera seadistada ümber ja kasutaja fokuseerib manuaalselt pilti.
Jah
Autofokuseerimise tüüp Autofokuseerimine kontrasti tuvastamisega
Videootsija
Kaamera silmaava, mille kaudu fotograaf keskendub pildistatava paigutusele ja fookusele.
On (elektrooniline pildiotsija)
Fokuseerimise kaugus makrorežiimis
Lühim vahemaa objektiivi keskelt kuni pildistatava punktini, kus kujutis oleks terav.
4.1 - 123 mm
Diafragma
Mida rohkem ta avab ava (f-number väiksem), seda väiksem on teravussügavus ja vastupidi.
F3.5 - F6.4
Särituse kompenseerimine
Kompentsatsioon võib olla positiivne (tugevdatud ekspositsioon) aga samuti negatiivne (vähendatud ekspositsioon) ja kõige sagedamini võib see olla tehtud intervalliga 1/3 või 1/2 sammu. Seda tähistatakse tavaliselt EV, 1 EV vastab ühele sammule (või peatusele), mis kahekordistab nõutava ekspositsiooni. Ekspositsiooni saab muuta membraani vahetusega või säriajaga. Parameetrite muutmine sõltub režiimist mis on kaameras. Kui režiim on membraani preoriteediga, siis ekspositsiooni kompentsatsioon muudab säriaja kiirust. Kui paigaldatakse režiim ümberlülituse preoriteediga (aeg), siis muutub arv fii. Mõned fotokaamera süsteemid võivad muuta ka välgu võimsust.
- 3 EV kuni + 3 EV sammuga 1/3 EV
Katiku kiirus
Säriaeg võimaldab määrata, kuidas jäädvustatakse pildile liikumist. Väga lühikese säriajaga saab "külmutada" kiirelt liikuvaid objekte, näiteks spordi pildistamisel. Pikemat säriaega kasutades on võimalik liikuvat objekti häguseks muuta ja tekitada liikumisefekti ning luua kunstilist hõngu. Pikka säriaega kasutatakse ka öövõtetel, kus valgustingimused on kasinad.
30 sek. - 1/2000 sek.
Võimalus ühendada väline välk
Kasutades välist välklampi saab vältida punasilmsust ja kasutada suuremat peegeldunud valgust.
Ei
Videosalvestuse kiirus
Resolutsioon, mis lubab kaameral videot salvestada.
[email protected], [email protected]
Välk
Peaaegu alati on kaamerasse sisseehitatud. Automaatrežiimis lülitub ise sisse.
Sisseehitatud (Pop-up)
Välgu režiimid
Populaarsed välgu töötamise režiimid: automaatne, sunniviisiline ning punaste silmade efekti sisse ja väljalülitamine. Automaatrežiimil otsustab kaamera ise, millal välku avada. Sunniviisilisel režiimil süttib välk alati. Punaste silmade vältimise režiimil on eelvälk ennem pärisvälku.
Aeglane sünkroonimine, Auto, Lülitatud välja, Sisselülitatud, Tagakardina sünkroonimine
Ekraani diagonaal
Kaamera ekraani suurus tollides.
3 "
Pildistamisrežiimid
Resolutsioonid FullHD (väga kõrge resolutsioon), HD (kõrge resolutsioon) ja VGA (madal resolutsioon).
Full HD
Puutetundlik ekraan
Ekraan, mis reageerib puudutustele.
Ei
Ekraani eraldusvõime punktides
Mida kõrgem resolutsioon, seda täpsem kujutis.
921
Navigatsiooni (GPS) funktsioon
GPS navigaator on globaalne sputnikute süsteem, mis võimaldab määrata teie asukohta ja kujutab seda ekraanil. GPS-funktsioon seab teie reisipildid jagamiseks valmis, logides asukohateabe – laiuskraad, pikkuskraad ja kõrgus merepinnast – pildi EXIF-andmetesse.
Ei
WiFi-liides
See on juhtmevaba ühendus internetiga ja võimalus pilte kaamerast otse arvutisse saata.
Jah
Mikrofon On (Stereo)
3D-pildistamine
3D režiim võimaldab kaameral teha 3D kujutisi. Kõikidest panoraam-kujutistest valib kaamera automaatselt välja sobivaimad, millest saab teha 3D kompositsiooni.
Jah
Liidesed
NFC on tehnoloogiline pakett, mis võimaldab juhtmevabat sidet piiratud maa-alal. Näiteks on Teil võimalik maksta mõne teenuse eest või saata andmeid erinevate seadete vahel (näiteks nutitelefoni ja tahvelarvuti), mis toetavad NFC'd!
MHL, Micro HDMI, USB, USB 2.0, Wi-Fi Direct
Toide Aku
Sisemälu
Mida rohkem on mälu, seda rohkem fotosid saab teha.
Ei
Toetatud mälukaardid
Tänapäeval on palju erinevaid mälukaardi tüüpe: SDHC, SDXC, SD, CF. SD on kolmanda põlvkonna flash. SD kaardil on suurendatud andmete säilitamise ohutus, tal on väiksed mõõtmed, suur kiirus, ühilduvus MultiMediaCard –iga ning samuti suur tööresurss.
Memory Stick Duo, Memory Stick Micro, Memory Stick PRO Duo, Memory Stick PRO-HG Duo, Micro SD, Micro SDHC, Micro SDXC, SD, SDHC, SDXC
Pildi formaadid
Enim levinud formaadid on TIFF, JPEG ja RAW. JPEG formaati saab hõlpsasti kokku suruda. RAW säilitab kujutise kokku surumata. See võimaldab laiemaid kujutise töötlemise võimalusi. TIFF säilitab kujutise kokku surumata ning kvaliteet on kõrgel tasemel.
AVCHD, DCF, Exif, JPEG, MP4
Garantii 24 kuud
Täiendav info BIONZ X™ protsessor
Sony WX500 Compact Camera
Toote kirjeldus inglise keeles:30x zoom lens with ZEISS® quality built in

The result of over a century and a half of ZEISS expertise in high-precision optics is perfectly clear: this 24-720mm lens renders portrait, close-up, and landscape images in natural glory from every perspective, with vivid sharpness and contrast intact. ZEISS T* multi-layer anti-reflective coating effectively eliminates surface ghosting and flare.

Exmor R™ CMOS sensor for extra sensitivity

The more light is allowed to strike a sensor, the more brilliant a resulting image will look. So the Exmor R CMOS sensor with 18.2 effective megapixels employs back-illuminated design to let four times more light in than a more conventional sensor, is twice as sensitive to light, and even features Sony Column A/D Conversion technology to reduce image noise.

BIONZ X™ for more detail and less noise

To transform data from the Exmor R CMOS sensor into high-resolution images, the BIONZ X image processor integrates detail reproduction, diffraction-reducing and area-specific noise reduction technologies. This combination makes it possible to reproduce realistic images of truer colours and textures with exceptional precision in real time.

180-degree tiltable LCD monitor for easy framing

The high-resolution LCD monitor on the camera back can be tilted up to 180 degrees. So when you're in front of the camera, you can easily view the LCD monitor to check the framing before you shoot a selfie, for example. This flexibility also lets you comfortably maintain stress-free posture while monitoring a scene that you want to shoot at a low position.

Beauty Effect improves appearance

Retouch the appearance of people in photos quickly and intuitively. With the five modes of Beauty Effect, you can smooth skin, tone skin, dull overly glistening skin, widen eyes and brighten teeth — all in camera, with no need for a PC. Your subjects will love how they can look almost magically enhanced in your portraits.

One-touch remote and one-touch sharing

One-touch remote lets you use your smartphone or tablet as a viewfinder and remote control for a digital camera, and one-touch sharing lets you transfer your photos and videos from your camera. Either way, by installing PlayMemories Mobile app to your NFC enable Android smartphone or tablet, you can avoid complex set-up sequences and establish wireless connection simply by touching your device to the camera. You are now ready to control your camera from your smartphone to take a photo from a previously out-of-reach spot, or simply be in your own group shot, as well as transfer them instantly to your smartphone for sharing on SNS. No NFC? No problem. You can also pair the devices manually.

P/A/S/M exposure modes and Photo Creativity

Express your vision of still images with Programmed AE (P)/Aperture priority (A)/Shutter-speed priority (S)/Manual (M) exposure modes. Use these to manually control exposure, to adjust background blur, for example. Photo Creativity also lets you make adjustments intuitively to change brightness, colour, vividness and other image characteristics.

More flexible movie formats

The new XAVC S format captures movies detailing extra-smooth action and high-quality sound with great fidelity to the original sources. Whether you’re shooting in XAVC S or high-definition AVCHD format, you can also simultaneously record another version of the same scene in a compressed, web-friendly MP4 format for convenient sharing.

Keep running strong

Don't worry about depleting your camera battery while you're on the road. The fully charged lithium-ion battery of the WX500 provides enough power to shoot approx. 400 stills or record approx. 75 minutes of movie footage, so you won't miss out on a great photo opportunity.

Match colour to suit your style

The WX500 is available in black, white or red. Also, a soft Sony camera case/lens jacket/shoulder strap set is a practical, stylish optional accessory in your choice of three colours to suit your mood or camera.

Intelligent Active Mode keeps blur away

Have no fear of handheld movie shooting. Intelligent Active Mode, featuring Sony's advanced frame-analysis technology and 5-axis6 image stabilisation, compensates for camera shake. This mode reduces the blurriness that tends to occur in images when shooting handheld or shooting while chasing a subject in action.

Customisable settings for personal command

Assign frequently used functions (Focus mode, White Balance, Picture Effect, etc.) to customisable buttons and keys for easier, quicker access to such functions while shooting. For example, you can assign 12 functions to the Function button, then press it, choose a function, and adjust function parameters via the control ring or rear control wheel.

Extra-speedy & precise Fast Intelligent AF

An improved spatial object detection algorithm realises a more optimal and accurate lens drive to make AF even faster, for capturing more fleeting moments with ease.

PlayMemories Camera Apps add personality

Enhance your creative expression with PlayMemories Camera Apps, offering a growing range of enjoyable applications that are easy to download. Not only do these apps give you greater functionality — they are the ultimate means of personalising your camera to fulfill your photographic aims.

Toote tegelik värvus võib erineda piltidel kujutatavast ning pilt on illustratiivne. Toote kirjeldus on üldise iseloomuga ning seal ei pruugi olla välja toodud kõik omadused. E-poe hinnad võivad erineda K-rauta kauplustes kehtivatest hindadest. Kampaaniad e-poes võivad erineda K-rauta kaupluste kampaaniatest. Kampaaniatoodete kogused on piiratud.

Kas olete näinud vigu tootekirjelduses või piltide galeriis? Teavita meid