Liitu SMART NET lojaalsusprogrammiga ja säästa! Liitu

Sülearvuti Apple MacBook Air MLY33ZE/A/US, Apple M2 (8 cores), 8 GB, 256 GB, 13.6 ", M2 8-Core, must


Vabandame, antud toode pole hetkel saadaval. Kuvame teisi selle tootegrupi tooteid - loodame, et leiad sarnase toote.

Võid jätkata ostlemist, naastes avalehele või kasutades otsingut.
Tooteinfo

Toote omadused

Üldnäitajad

Toote tüüp Sülearvutid
Kaubamärk Apple
Seeria Apple MacBook Air
Mudel MLY33ZE/A/US
Arvuti tüüp Kodu-/õppe-, Äri-
Korpuse värv Must
Kaal 1.24 kg
Pikkus 215 mm
Laius 304 mm
Kõrgus 11.3 mm

Ekraan

Ekraani diagonaal 13.6 "
Ekraanipinna tüüp
Ekraane on kolme tüüpi: läikiv-, matt- ja puutetundlik ekraan. Läikivale ekraanile on iseloomulik ere kontrast ja värvide teravus. Sellised monitorid on populaarsed kodukasutajate hulgas. Matid ekraanid on populaarsed (leidnud palju kasutust) äriklassi kasutajate hulgas, kes töötavad dokumentide ja raamatupidamisprogrammidega. Nende ekraanide eeliseks on see, et nad ei peegelda valgust, vaid pigem hajutavad seda.
Läikiv
IPS ekraan Jah
Sisseehitatud privaatsufilter
Arvutiekraani privaatsufilter võimaldab vähendatud vaatenurgaga ekraani vaadata, see pakub täiendava turvalisuse, ning ei võimalda läheduses olevatel inimestel näha ekraanil kuvatavat sisu.
Ei
Puutetundlik ekraan Ei
Ekraani eraldusvõime 2560 x 1664

Operatsioonisüsteem

Installitud operatsioonisüsteem
Operatsioonisüsteem käivitatakse arvutis alglaadimisprogrammi poolt ning see juhib arvutisüsteemi tööd ja teenindab rakendusprogramme. Ta koosneb paljudest spetsiaalsetest ja erilistest programmidest, mis kindlustavad arvutikomplekti häireteta töö ja samuti kasutavad täies mahus valitud programmi üle võimalusi. Operatsioonisüsteem võimaldab kasutajal juhtida arvuti tööd.
Mac OS

Protsessor

Protsessori klass M2
Protsessori tüüp Apple
Protsessori mudel Apple M2 (8 cores)
Protsessori tuumad
Mida suurem number, seda rohkema on protsessoril tuumasid ning seeläbi seda suurem on selle töövõime.
8

Operatiivmälu

Operatiivmälu (RAM)
Operatiivmälu on ajutine andmetesalvestaja. Sellest oleneb, kui paljusid faile saab üheaegselt kasutada, ilma et arvuti kiirus langeks. Mida suurem on operatiivmälu, seda kiiremini arvuti töötab.
8 GB

Kõvaketas

Kandja tüüp SSD
Kõvaketta mahutavus
Kõvaketas on peamine informatsiooni hoidja, mis püsivalt säilitab kogu iformatsiooni arvutis. Mida suurem on kõvaketta maht, seda rohkem informatsiooni on võimalik salvestada.
SSD/eMMC draivi võimsus
SSD on uue põlvkonna kõvaketas, mis on eelnevatest kiirem. Selle ketta ehituses on kasutatud flash-mälu, mis koosneb mikroskeemist ja kontrollerist. SSD eelis seisneb selles, et ta kuumeneb vähem ja töötab praktiliselt hääletult. Lisaks, antud kõvaketas tarbib vähem voolu ja selle aku kestab kauem. SSD kasutamisega vähendatakse ka tahvelarvuti üldist kaalu.
256 GB
Arvuti kogumälumaht 256 GB

Videokaart

Videokaardi tüüp Apple
Videokaardi mudel
Videokaart põhineb graafilisel protsessoril, mis võimaldab visuaalse kujutluse tekkimise ekraanil. Videokaardi tootlikkus sõltub mälumahust ja protsessori taktsagedusest. Need parameetrid määravad ka integreeritud videokaardi tüübi ja mudeli. Videokaarte on kahesuguseid- integreeritud videokaart, mis kasutab osa arvuti operatiivmälust ja millest piisab reeglina kontoritööks ja kooliülesanneteks ning väline videokaart, millel on eraldiseisev mälu, mis on sobilik mängude mängimiseks ja graafilisteks töödeks.
M2 8-Core
Videokaardi mälu
Videokaart võib kasutada arvuti operatiivmälu (integreeritud) või on tal eraldi mälu. Mälu mõõdetakse megabaitides. Mida suurem on mälumaht, seda kiirem on antud mudeli videokaart.
Dynamic
VR (Virtual reality) ready
Sülearvuti toetab virtuaalse reaalsuse (VR) rakendusi. Selle funktsiooni kasutamiseks vajad sa täiendavat seadet, näiteks HTC Vive, Oculus Rift ja teised.
Ei
nVidia G-Sync
Tehnoloogia, mis sünkroniseerib kaadrid ekraani ja videokaardi vahel, mille tulemusena paraneb ekraanil õige kujutise projektsioon. Töötab ainult NVidia toodetud videokaardiga.
Ei
AMD FreeSync
Tehnoloogia, mis sünkroniseerib kaadrid ekraani ja videokaardi vahel, mille tulemusena paraneb ekraanil õige kujutise projektsioon. Töötab ainult AMD toodetud videokaardiga.
Ei

Füüsiline ühendus ja kontroll

Liidesed 2 x Thunderbolt 4, Bluetooth 5.0, MagSafe 3, Wi-Fi
Võrgukaart
Võrgukaart võimaldab arvutiühendusel võrguga ühenduda. Wifi-ühenduse tagamiseks on tahvelarvutisse juba integreeritud võrgukaart. Võrgukaart on seotud IP-aadressiga, mis on ühtlasi arvutivõrgu aadress. EtherNet on enamlevinud võrgukaart. Fast EtherNet tagab maksimaalse andmeedastuskiiruse 100MB/s.
802.11a / b / g / n / ac / ax

Sisseehitatud lisaseadmed

Optiline seade
Optiline kettaseade võimaldab kuulata CD-sid ja salvestada neilt arvutisse muusikat. Kirjutav seadeldis salvestab muusikat ja videosid ka arvutist plaadile (tühjale CD'le või DVD'le). On kahte tüüpi kettaseadmeid: ühed DVD ja CD'de jaoks ning teised DVD, CD ja BlueRay mängimiseks.
Ei
Helikaardi mudel
Audio on helisüsteem, mis on arvutisse ehitatud ja/või juurde lisatud. Kõrgtasemeline helisüsteem (HD) võimaldab arvutit kasutada vastuvõtja ja audiovõimendajana. Integreeritud valjuhääldid võimaldavad kuulata muusikat, filme ja mängude helisid ilma kõrvaklappide ja lisakõlariteta. Stereokõlarid võimaldavad kuulata ruumilist effekti, mis on reaalsem ja kvaliteetsem võrreldes monokõlaritega.
Dolby Atmos
Videokaameraga
Veebikaamera olemasolu võimaldab suhelda Skype's, osaleda videokonverentsidel ja samuti kasutada muid võimalusi, mida on võimalik teha Internetis. Veebikaameraid on kolme tüüpi: standartne; kõrge kvaliteediga (HD) ja väga kõrge kvaliteediga(fullHD).
Jah
Sisseehitatud mikrofon
Mugav ja funktsionaalne lisa, mida on hea kasutada Skype, Google Talk või muude sarnaste programmidega.
Jah
Sisseehitatud kaardilugeja
Mälukaardipesa võimaldab ühendada mälukaardi sülearvutiga (fotoaparaadi mälukaardi ühendamisel saab arvutisse tõmmata pilte).
Ei

Klaviatuur ja korpus

Korpuse materjal Alumiinium
Klaviatuuri keel Inglise (US)
Klaviatuuri valgustus Jah
Eraldi numbrite plokk
NumPad klahvid (numbriklahvid) on tavalistel klaviatuuril paremal äärel ja seda kasutatakse peamiselt arvude sisestamiseks, erinevate arvutuste ning aruannete jaoks. See muudab taoliste ülesannete täitmise igapäevatöös palju mugavamaks.
Ei
Mehaanilised klahvid
Mehaaniliste klahvidega (nimetatatakse ka kui mehaanilised lülitid) klaviatuurid pakuvad palju kauem kestva tööea (kuni 70 miljonit klahvivajutust), kui laialt levinud membraanklahvid ning suurema täpsuse klahvide vajutamisel tänu mehaanilistele lülititele. Mehaaniliste lülitite peal olevaid klahve on samuti lihtsam vahetada.
Ei
Niiskuskindel klaviatuur Ei

Aku ja turvalisus

Sõrmejälje lugeja Jah
Aku garantii 12 kuud

Lisaks

4G kommunikatsiooni tugi Ei
Garantii 24 kuud
Täiendav info Elegantne disain\n
SÜLEARVUTI APPLE MACBOOK AIR MLY33ZE/A/US, APPLE M2 (8 CORES), 8 GB, 256 GB, 13.6 "

Uus Air koos Apple M2 protsessoriga
MacBook Air on vastupidavaks disainitud ja sellel on vastupidav ja kompaktne korpus, mis on valmistatud 100% taaskasutatud alumiiniumist. Tõsine seade, mis ei kaalu peaaegu midagi!

Tere tulemast uude intelligentsuse ja kiiruse ajastusse!
  • Kiire, massiivne salvestusruum - MacBook Airi SSD-plaadid tähendavad, et saad oma fotod, videod, muusika ja dokumendid kaasa võtta, kuhu iganes sa soovid - ja avada need hetkega.
  • Loo suvaliselt - tänu M2 kiibis olevale võimsale multimeediamootorile saad mängida ja redigeerida mitut 4K ja 8K ProRes videovoogu - sealhulgas iPhone 13 Proga filmitud 4K ProRes videot.
  • Diskreetsus - Apple'i kiip ja macOS varustavad sinu Maci täiustatud sisseehitatud turvalisusega, et kaitsta seda pahavara ja viiruste eest. Ja sul on täielik vabadus valida, mida ja kuidas sa jagad.

Kergem kui sa arvad
Järgmise põlvkonna M2-kiibi jaoks ümberkujundatud, uskumatult õhuke MacBook Air vastupidavas alumiiniumkorpuses avaldab muljet energiatõhususe ja kiirusega. See on ülitõhus ja ülimalt mitmekülgne sülearvuti, millega saad töötada, mängida ja luua, mida iganes sa tahad.

Kiiremad rakendused
Kõik igapäevaselt kasutatavad rakendused - näiteks Microsoft 365 või sinu lemmik iOS-i rakendused - töötavad macOSis hetkega. Ja kuna rohkem kui 10 000 rakendust ja lisandmoodulit on optimeeritud Apple'i kiibiga töötamiseks, on sinu loomingulised võimalused lõputud.

Tugevus kollektiivis
Tee oma Maciga telefonikõnesid ja vasta neile. Kasuta oma iPadi sekundaarse kuvarina, et avada oma Mac. Teie seadmed töötavad koos, nagu oleksid nad teineteise jaoks loodud. Sest seda nad ongi.

Kinnitage oma turvavööd M2 süsteemiga.
M2 on esimene uue põlvkonna Apple'i kiipidest, mis pakub veelgi suuremat kiirust ja energiatõhusust kui murranguline M1 kiip. See võimaldab teil teha vähemal ajal rohkem ja suurema tõhususega. Loo säravaid pilte ja animatsioone. Käsitle rohkem 4K ja 8K ProRes videovooge tänu väga tõhusale multimeediamootorile.

Näete selgelt, et see avaldab muljet
Pimestav 13,6-tolline Liquid Retina ekraan on kõigi aegade suurim ja eredam MacBook Air. Miljardi värviga. Seetõttu on tekst selgem ning fotod ja videod selgemad, kontrastsemad ja detailsemad.

Sa kõlab nagu sa näed välja
FaceTime HD 1080p kaamera ja kolme mikrofoni massiivi abil näitad parimat videokõnede kogemust. Ja nelja kõlariga ruumilise heliga süsteem viib sind otse keset tohutut akustilist maastikku. MacBook Air võlub mitmel moel.

Anna oma sõrmedele hooga
Mugav ja vaikne Magic Keyboardil on nüüd rida täiskõrguses asuvaid funktsiooniklahve, et pääseda kiiresti ligi oma lemmikjuhtimispunktidele ja otseteedele. Touch ID abil saad Mac'i hõlpsasti avada, sisestada paroole, teha turvalisi oste ja maksta - vaid sõrme puudutusega. Ja suurel Force Touch'i puuteplaadil on sul rohkem vabadust täpsete ülesannete täitmiseks.

Piiramatu arv kontakte
Tänu sisseehitatud magnetitele on mugavat ja turvalist MagSafe-toitekaabli pistikut lihtne ühendada ja lahti ühendada, nii et arvuti ei kukuks kogemata maha. Kasutades kahte Thunderbolt-porti, saad ühendada ja laadida ülikiiresti lisaseadmeid. Või kasutada täiendavat kuvarit, mille eraldusvõime on kuni 6K. Ja kõrvaklapipesasse saad hõlpsasti ühendada kõrge impedantsiga kõrvaklapid.
Toote tegelik värvus võib erineda piltidel kujutatavast ning pilt on illustratiivne. Toote kirjeldus on üldise iseloomuga ning seal ei pruugi olla välja toodud kõik omadused. E-poe hinnad võivad erineda kauplustes ja teeninduspunktides kehtivatest hindadest. Kampaaniad e-poes võivad erineda jaekaubanduse kampaaniatest. Kampaaniatoodete kogused on piiratud ning jaekaubanduse laojäägid ja e-poe olevad kaubad ei pruugi kokku langeda, seetõttu võib eeldatav tarneaeg tellimuse vormistamisel näidatust erineda. Kui mõnda toodet tellimuse täitmise hetkel laos ei ole, teavitatakse Ostjat sellest eraldi esimesel võimalusel.

Kas nägid vigu tootekirjelduses või piltide galeriis? Teavita meid